Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba vagy másokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy másokban?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Azt mondják rólam, hogy csinos lány vagyok, sok pasi megnéz, de amikor elkezdünk beszélgetni valamiért mind talál bennem valami FURCSÁT. És nem értem, hogy miért mondják ezt, már kis iskolás korom óta, de senki nem képes kifejteni, hogy mit találnak bennem olyan furcsának. Volt egy pasi aki azt mondta rám emiatt, hogy egy kőszikla vagyok...


2011. szept. 10. 00:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2011. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Walk With Me ***** válasza:
100%
Engem is furcsának neveznek, mert nem vagyok ilyen mai tucatfiatal, tehát nem járok bulizni, nem iszom, nem váltogatom hetente a barátnőimet stb. Nem ismersz magadra ebben? Nem lehet, hogy ezért mondja?
2011. szept. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De, de 6-7 évesen is mondták rám ezt.. :/
2011. szept. 10. 00:56
 4/17 Walk With Me ***** válasza:
100%
Talán már akkor is kiütközött a személyiségedben ez. Visszahúzódóbb, csendesebb, zárkózottabb típus vagy?
2011. szept. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább az ezotéria témába való kérdés, ahogy elnézem. Egyébként az ég világon SEMMI használható információval nem szolgáltál, amiből rá tudnánk jönni, miért tartanak téged furcsának az emberek.
2011. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
mondhatni, hogy visszahúzodóbb.
2011. szept. 10. 01:02
 7/17 anonim ***** válasza:

Én szívesen megismernélek. És ha én is látok benned valami "furcsát" akkor majd elmondanám, hogy mi az.


20f

2011. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az jó lenne, az elmúlt tizen akárhány évben úgysem volt rá képes senki...
2011. szept. 10. 01:09
 9/17 Walk With Me ***** válasza:
Hát, akkor szerintem ez lehet mögötte. Legalábbis nálam ez van, amúgy én is szívesen megismernélek, mivel hasonló cipőben járok, hátha jutnánk valamire.
2011. szept. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:)

lehet..

2011. szept. 10. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!