Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba vagy másokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy másokban?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Azt mondják rólam, hogy csinos lány vagyok, sok pasi megnéz, de amikor elkezdünk beszélgetni valamiért mind talál bennem valami FURCSÁT. És nem értem, hogy miért mondják ezt, már kis iskolás korom óta, de senki nem képes kifejteni, hogy mit találnak bennem olyan furcsának. Volt egy pasi aki azt mondta rám emiatt, hogy egy kőszikla vagyok...


2011. szept. 10. 00:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

szia Robi a nevem leszel a barátom?

írj privit.

2011. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ez óvodás módszer.
2011. szept. 10. 01:17
 13/17 anonim ***** válasza:

írtam privit

20f

2011. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

te 17 éves vagy.


kéééépet.


és most már nem leszek a barátod.:@:@:@

2011. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Velem sincsen gond külsőre, mégis ugyanez a problémám. 34F
2011. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az emberek néha tényleg furcsák. Őszintén nekem is van egy 20 éves csaj ismerősöm aki nagyon jól néz ki testileg. Szép arc, szép mell jó formás hátsó és láb. Még érti a vicceket is és stb. De őszintén mindig kicsit zárt és nő-s ruhákat vett fel. És én is először ránéztem és kicsit féltem tőle, de más is mondta ezt már neki.


Egyszer kétszer jött be kislányosan és akkor nagyon aranyos és sokkal jobban nézett ki, de abban meg nem érezte jól magát.

De ne értsétek félre nagyon szépen és jól öltözik fel csak a miniszoknya a kur.vás magassarkú az erősebb smink a testhezálló póló ciciemelő melltartóval és dekoltázzsal kimarad az öltözködéséből. Nem gond csak hát ettől elsőre ahogy említetted kőszikla de ha megismeri az ember nagyon is pasira és érzelmekre vágyik már, mert még szűz is ráadásul, egy barátja nem volt szegénynek :S

2011. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Régebben én is zárkózottabb voltam, de mióta eljárok bulizni, megtaláltam a baráti körömet, sokkal több pasiügyem van. Az a te érdemed, hogy annak ellenére, hogy jól nézel ki, és megfordulnak utánad, nem vagy egy olcsó sarki k*rva, és nem öltözöl annak. Tanulj meg megnyílni az emberek felé, előbb a barátkozással próbálkozz, és ha abba belejössz, elég közvetlen leszel a pasikkal, megtanulsz flörtölni. Találnod kell egy laza átmenetet a zárkózott, depis furalány és az üresfejű r*banc között, ami neked is kényelmes(!). Ha nem megy, kénytelen leszel megvárni, amíg a hasonló mentalitású nagy ő meg nem jelenik, de gondolom ezt nem akarod. :) 16/L
2011. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!