Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
A 37-es válasz nagyon tetszik...
2014. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

Ismerek pár ilyen "kedves jópofa aranyos" srácot... Legalábbis ők ezeket a jelzőket hiszik magukról.


Az igazság pedig az, hogy önző tenyérbemászó arrogáns bunkó állatok akik azt hiszik, hogy a nő egy automata. Bedobnak egy kis kedvességet és elvárják, hogy a lány azonnal beléjük zúgjon... Finoman szólva...

Tárgyilagosan pedig, hogy széttegye nekik a lábát...


Minden mozdulatukból sugárzik az elkeseredettség és, hogy bármit megtennének, hogy megdughassanak. Ez undorító és taszító.


Evolúcióról hallottál már? Nehogymár egy hisztis kisfiú mondja meg, hogy vele érdemes családot tervezni amikor önmagával se képes együtt létezni...


Igen a liberalizáció és feminácizmus jegyében sok csaj elkurvult, nem egy ilyet ismerek.

Tipikis csaj aki minden srácnak kell, és majdnem mindenkinek megvolt már. Az átlagos srácoknak is ezek kellenek, de ezen kívül más lányokat észre se vesznek. A magadfajtának az átlagos lány a topmodellt jelenti én úgy vettem észre....


Én az önkritika gyakorlását javaslom elsősorban. Mert ami neked átlagos jópofa, az női szemszögből sokszor bunkó, primitív, elkeseredett, tolakodó...


Én itt nem látok férfiakat csak komplexusos toporzékoló kisfiúkat.

Mégis milyen jogon támasztasz elvárásokat bárki felé ha ez minden amit le tudsz tenni az asztalra?


A nő választ, a férfi udvarol, ha a nőnek tetszik akkor szuper, ha nem akkor vagy nem jól udvarol, vagy genetikai, pszichológiai okokból kifolyólag nem érdemes azzal a hímmel mit kezdeni.


Udvarolni tanuljatok meg, ne csajozni...

Meg ne a kiélt krvák után menjetek az sokat segít.

2018. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!