Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
Persze nem biztos, hogy Józsika jobban járt azzal, hogy ő az egyetemen az 5 évet végiggürizte és 4 essel vagy 5 össel végzett. Míg Dávidot kettessel átrúgdosták, mert sokszor a helyes mosolya elég volt 1-2 tanárnőnél, hogy megkapja a kettes érdemjegyet a végén. Van ilyen is. Nekem is volt ilyen ismerősöm, akitől megkérdeztük, hogy miért mész folyton bulizni és miért vagy mindig más csajjal a buli után az ágyban? Azt mondta, mert szeretne idős korában a szép dolgokra emlékezni. Akkor még kiröhögtük, de beigazolódott, hogy igaza van. Minket a rossz külsőnk miatt elutasítottak a lányok, de 4.5 el végeztük az egyetemet. Őt kettessel átrugdosták. Nekünk csak a tanulásra lehet emlékezni, neki a csajokra és az iszákos partikra. Mégis ő a kettes érdemjegyével szinte ugyanazt az állást megkapta mint mi. Mert ő magas, helyes, jó kiállású, neki is jár a zsíros állás mert a helyes pofijával a nőknél is népszerűsítheti a céget stb.. Nem nyertünk vele semmit.
2013. febr. 26. 11:40
 42/72 anonim ***** válasza:
37%
Itt egy csomó olyan vélemény hangzott el, miszerint ha egy fiú méltóztatott ránk emelni a tekintetét, akkor mi az, hogy nem borulunk a lábuk elé. A következő lépés, hogy mi kérjük meg az anyuka pici fiának a kezét. Az nem is érdekes, hogy egy lánynak bejöttök, vagy nem. Rám írtok, és mi az, hogy nem írok vissza? Miért írnák? Mit tettél, hogy érdekes legyél a számomra? Egy csomó beteg válasz érkezett. Nem vagytok tisztában a nemi szerepekkel. Ha meg ugrik a lány, akkor meg leribizitek, meg elmondjátok mindennek. Érdeke, hogy azok a fiúk, akiket ti itt ócsároltok, nem irkálnak ilyen hülyeségeket, hanem jönnek, és oltják a fejünket. És ezek általában bejönnek. Mert miért kötném magam egy bizonytalan labilis sráchoz, amikor a magabiztos határozott férfiak közül is választhatok?
2013. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
39%
42 ott a pont!
2013. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:

hanem jönnek, és oltják a fejünket.


Ezt fejtsd már ki bővebben, légy szíves! Komolyan érdekelne!

2013. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
29%

Igaz utolsó,lehet az én válaszomat értetted félre,DE és egy nagy DE.Ha a pasi nem jön be akkor mond meg bocsi nem vagy az esetem,én volt,hogy megmondtam a csajnak azonnal,hogy bocsi de nem vagy az esetem,én nyílt lapokkal játszok.

És nem vagyok labilis,csak rohanó világ van és nincs idő időt pazarolni,én úgy vagyok vele ha egyértelműen nem akkor engem soha többet nem lát sőt utána hiába akarna is valamit tőlem akkor sem csak azért sem.

Mindenkinek 1-2 lehetőséget adok,mint egy melóhelyen utána felőlem csinálhat bármit. :D

Engem inkább az bosszant,hogy mindig én nekem kell ráírnom ő soha magától,nem bírom a töketlen nőket,és igenis szeretem ha a csaj is odateszi magát,ha ezt nem látom akkor lépek,mert nem pazarolom az időmet.De miért nem közlitek a pasival igen bejössz randi után,és miért rázzátok le néha face-n de persze tudom bejövök neki,de azér egy két mondatos válaszaival,hogy ,,elköszönöm,megyek aludni",ez baromira idegesítő.Nálam itt a vonzalom leesik a békasegge alá azonnal.

2013. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
Ez 42-esnek ment.
2013. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
42. Most rohanok, de este kifejtem az oltást.
2013. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
És ha valaki SENKINEK sem jön be? Az így járt kérje el a panaszkönyvet Lucifertől...? (Vannak páran az oldalon...)
2013. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
82%
Én már nem vagyok mai lány, túl vagyok a 30-on is, nem hiszek a tipikus hercegekben, de azt kell hogy mondjam, hogy ha nem jött volna olyan, akivel egymás igényeinek megfeleltünk, akivel jól érzem magam, akibe bele tudok szeretni, akire fel tudok nézni, akivel biztonságban érzem magam és akivel boldoggá tudjuk tenni egymást, bizony inkább maradtam volna egyedül, mert még az is jobb nekem, mint egy "ha ló nincs, szamár is jó" kapcsolat.
2013. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó akkor az menjen eddzen,tegyen magáért keressen több pénzt és építse magát fel mind ruhailag,mind izmailag mind tudásilag.
2013. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!