Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
45%
24-esnek akkor fejben vana hiba. Viszont azt még mindíg nem értem mit akarnak itt egyesek, a fair eljárás miatt szét kéne tennem a lábam minden bepróbálkozó srácnak? (áá nem lennék akkor k@rva, dehogy)Komoylan amelyik pasi van olyan hülye hogy a csajozásra építse az életét az meg is érdemli a sikertelenséget. (értsd; van más is a világon) Mellesleg manapság sokkal több hisziks pi@sa pasival találkozom mint csajjal úgyhogy a hiszire vonatkozó állítást tagadnám, nem mondom hogy a lányok közt nincsenek a fejükre ejtett egyedek de azért elég durván nőiesednek a pasik. Az meg hülyeség hogy egyetlen csaj se teszi bele magát egy kapcsolatba sokan igenis 100%-ot nyújtanak. Az egot meg a saját kényelmet/érdeket néha háttérbe kell szorítani aki ezzel nincs tisztában vagy nem tudja megtenni annak nem való kapcsolat
2013. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

Ez érdekes utolsó,de mi lehet a hiba ilyenkor fejben???

EGÓ?

Az egó mit jelent?Ezt a definíciót nem igazán ismerem,de sokszor hallom.

2013. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
65%

Azt hogy mi a hiba nem tudom ( annyi infból mint amit adtál senki nem is tudhatná) csak minden más stimmel akkor kizárásos alapon a fejben nincs helyén valami,(ez lehet túlzott önfejűség, megalkuvásra képtelenség, vagy olyan mértékű utálat valami iránt ami nem tolerálható, szóval sok minden) az ugyanannyira taszíthat mint a ronda arc.

az ego-t én úgy fogalmaznám meg hogy énközpontúság. Ha valaki mindent csak a saját szemszögéből ítél meg és csak a saját állítását fogadja el igaznak. Sok ember képtelen a másik szemével látni vagy a saját érdekeit háttérbe szorítani. és ne értsd félre egy dolog ha valaki szerencsétlen és más dolog a hiszti itt sok srác csak rinyál szerintem a kérdező is. Mindenkinek joga van megválasztani hogy kivel jön össze, (ezért senki ne legyünk már dühösek), hogy milyen szempontok alapján válogatnak az más kérdés. Elismerem hogy ált a csajok olyanok alapján is amibe a pasinak nem sok beleszólása van. De itt rengeteg labilis sérült ember tesz fel ilyen kérdéseket. Az ha valaki ilyen az látszik és attól mindenki menekül.

2013. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
58%
az az igazság hogy sok a retkes semmire való ku*rva.ÉS a kis veréb fiúkákból is van szép számmal.és aki ezekben értéket keres na az a legnyagyobb fa*szkalap óóóóó yeh :)
2013. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
mi a veréb fiú definíciója? (csak mert már hallottam, de nem tudom mi az)
2013. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:

az az ugri bugri aprócska madár, nem láttál még?:)

am csicska,gyökér,idióta, ezek így egyben kb....


van lányban is elég :) :Dd


fiú definíciója lol

2013. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
36%

"Elismerem hogy ált a csajok olyanok alapján is amibe a pasinak nem sok beleszólása van."


Akkor meg mégis mi alapján, Jégkirálynő?

Tudod,az undorító már, amikor az egekig emelkednek az elvárások, cserébe meg jöttök azzal, hogy akinek x éves koráig nincs komoly kapcsolatuk, az nem ér semmit. az éremnek két oldala van és ha ezt vesszük, már érthető, ha sokan kifakadnak.

2013. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
38%

"Viszont azt még mindíg nem értem mit akarnak itt egyesek, a fair eljárás miatt szét kéne tennem a lábam minden bepróbálkozó srácnak? (áá nem lennék akkor k@rva, dehogy)"


És te mi vagy? Azonnal átmész a végletekbe. Senki nem várta, hogy széttedd a lábad, csak azt, hogy emberként és férfiként kezeld a másikat!

2013. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Csak a helyes pasikat kezelik férfiként a nők, szinte mind csak ezeket veszik észre.
2013. febr. 26. 19:31
 60/72 A kérdező kommentje:
Mi fiúk viszont szívesen észrevesszük a cuki, aranyos, gyámoltalan, babusgatásra vágyó átlagosan csinos lányokat is. Ugyanez a pasitípus a lányoknál röhögőgörcsöt vált ki, élből való lekoptatásra ítéltetve.
2013. febr. 26. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!