Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
41%
Jó, egy cuki, aranyos, gyámoltalan lány még lehet nőies, de egy ugyanilyen típusú pasi már inkább lekvár, mint férfias. Jó, egy bizonyos kor alatt még elnézhető.
2013. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
Nem kinézet alapján tűnhetsz férfiasnak. 157 centivel és 40 kilóval is lehetsz férfias csak akkor érdemes agresszornak lenni, hogy komolyan vegyenek. Kit érdekel, hogy mások azt mondják, jaaj ez komplexusos. Mindenki az. Mindenkit le lehet fikázni valamivel, mert fikázni nagyon könnyű dolog. Bárki tud. Szóval ha úgy érzed, hogy kiröhögnek, akkor keményíts be és egyszerűen, határozottan, világosan nyilvánítsd ki, hogy ez nem jön be. Rendezz jelenetet ha kell, túlozd el. Teljesen máshogy fognak hozzád állni a lányok is.
2013. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

9.23, azért azt ne felejtsd el, hogy ez veszélyes taktika, mert könnyen verekedésbe is kerülhetsz és nem biztos, hogy te leszel a nyertes!

Egyébként amit leírtál, arról Al Pacino Sebhelyesarcú-ja ugrott be nekem. Ő is csak egy kis seggdugó, de a filmben egy olyan agresszív, törtető típust testesít meg, hogy mégis észreveszik.

2013. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

Ja nem én, én magam nem vagyok éppen kicsi, kosaras vagyok :) És nem is feszülök soha (sőt már már túl higgadt vagyok, idegesítően néha), csak láttam pár ilyet. Közeli ismerősöm is van aki ilyen. De ha korrekt vagy vele, akkor ő sem agresszív. De az tény, hogy nem bírja, ha lefitymálják, csak mert kicsi vagy végig sem hallgatják, mert "jaaj hagyjad azt, a kis seggdugaszt". Senki nem tehet róla mekkorára nő és milyen az arca, én ezt teljesen megtudom érteni.

De teljesen igazad van, ésszel kell agresszorkodnia egy kisembernek is.

2013. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

Köszi!

Magát a filmet láttad egyébként?

2013. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
Igen, bírom Al Pacino-t, szerintem minden filmjét láttam.
2013. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:

[link]


Amúgy észrevehető, hogy a lányok érthetetlen módon mindig olyan dolgokra figyelnek a pasiknál, amiről az adott pasi nem igazán tehet. Vagyis a magassága és az arca. Meg sokszor az anyagi helyzetről sem tehet mindenki. Ha helyesnek, magasnak és jó dumásnak születsz, jó hetterű családban, akkor jó esélyed van, hogy aratni fogsz a csajoknál. Ha alacsonynak, rondának, rossz anyagi helyzetű családban születsz szolíd beszédképességekkel, nagyon fel kell kötnöd a gatyádat, hogy csajod lehessen.

2013. febr. 27. 13:56
 68/72 A kérdező kommentje:
Ellenben egy pasinál nem annyira fontos az egy lányban, hogy nagyszájú legyen (sőt sokszor taszító is szerintem a pletykás, kiosztós lányok), nem fontos, hogy magas legyen (sőt 178-180 felett szinte már már zavaró is sok pasinak), nem kell, hogy annyira szép arcú legyen (legyen csak átlagos, és mellé inkább csinoska testre, ne kelljen minden pasinak), illettve az sem fontos, hogy gazdag legyen, hacsak nem pénzéhes a pasi.
2013. febr. 27. 14:01
 69/72 anonim ***** válasza:
"Kedves, átlagos srác" hát nekem sem kellenél az biztos
2013. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
24: Írnál a karrieredről?
2014. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!