Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
22%
Sztem a mai tpipkus lanyok nem maradnak egyedül, mert enem tdunak. Addig addig ügyeskednek, mig nem szereznek maguknak valakit, akivel aztan feltekennye tehetik a "herceget"...
2013. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg a mai pasikat ( had ne mondjam hogy milyenek) 2-3 alkalommal elutasítják, akkor sírnak-rínak, és itt a gyakorin öntik ki a lelküket, és mindenki lehülyéznek aki azt mondja hogy próbálkozzanak tovább, mert ők elültették az agyukba hogy nem kellenek senkinek.

33F

2013. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Nem kell elutasítani a pasikat, mert szörnyen ráfaraghatnak a lányok. Van olyan pasi ismerősöm aki ezt nem tűri és az első alkalommal megalázza a nőt, aki kikosarazta. Eltöri valamilyét stb. Tehát nem szabad kockáztatni. Értelmes pasi persze férfi módra viseli ezt, de manapság kevés az értelmes férfi és a lányok vérbe fagyva végzik szokszor, lsd B. Kata szegény.
2013. febr. 26. 08:20
 4/72 anonim ***** válasza:
44%
A mai tipikus lányok nem maradnak egyedül, mert keresik a mai nem tipikus fiúkat. Ugyanis a mai tipikus fiúk egyáltalán nem tudják, hogy milyen a "férfi"... tök nyálas, muja srácokat látok mindenhol, nem is fiúk. A mai tipikus lányok meg inkább váltanak egyikről a másikra, amikor megtudják, hogy a férfinak kinéző srác is egy hisztis p-csa :-D
2013. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
49%
Sosem fogjátok fel, én hiába mondom. A kedvesség mit sem ér egy nőnél. Maximum jó kis papucs lehetsz a kedvességgel meg sopánkodó megalázott hős. A nőknek erő kell. Kakaó. :) Nem bicepsz, de akár úgy is. Határozott, következetes, önálló emberek kellenek nekik, függetlenül hány évesek. (Legalábbis, ha nem selejtet akarsz). Ez nem szép és le leszek pontozva, de hát nem minden szép, ami igaz.
2013. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem fogjátok fel, hogy a nőknek erő kell ÉS kedvesség? Nincs annál vonzóbb, mikor egy kemény pasi csak velünk szelídül meg. (de nem nyálasra, vinnyogósra). Az meg, aki eltöri a nő valamilyét, ha kikosarazzák, szerintem szociopata állat.
2013. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
6%
Igen, egyedül maradnak! Ismerek egy csajt, évek(!) óta fenn van a társekeresőn, és nincs párja, méghozzá azért, mert iszonyatosan válogatós, engem is lekoptatott! Hogy ez mire jó nekik, én nem tudom...
2013. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
De mondd már meg, hogy milyen a mai tipikus lányok többsége! Hadd tudjuk mi is.
2013. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
64%

"De mondd már meg, hogy milyen a mai tipikus lányok többsége! Hadd tudjuk mi is."


Válogatós, flegma, pénzéhes, érzéketlen, soroljam még? Ja és az őszinteség 100%-osan hiányzik belőlük, valamelyik még azt sem hajlandó közölni, hogy lekoptat, hanem csak egy szó nélkül eltűnik, mert annyi gerinc sincs benne, hogy nyíltan felfedje a tényeket!

2013. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
Kimész az utcára is megtudod. Minden második szavuk a tróger, féreg, g.nnyl.da.
2013. febr. 26. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!