Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

A 24-esnek írnám! Ne magadért kövess el mindent, hanem a nőért!

Meglátod megváltozik minden!

2013. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
A kérdést feltevő lány ugyanolyan lelki sérült. Ez a hely vonzza az ilyeneket. Név nélkül lehet a másik nemet gyalázni.
2013. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
74%

"ha egy fiú magabiztos, nem siránkozik, hanem elmegy csajozni, és mi pedig beléjük bolondulunk, akkor is, ha történetesen a legnagyobb nőcsábász gazemberről van is szó. Majd később lehet, hogy csalódunk és magunkba zuhanunk, de kiheverjük."


Azt elfelejtetted, hogy mi van akkor, ha valaki nem elég jó ahhoz, hogy kelljen nektek!Mert az próbálkozhat ítéletnapig, akkor sem kell választjátok. Azt vettem észre, hogy aki kelendő, az sosem harcol különösebben, azonnal a karjába omlanak. Miért van itt annyi kérdés, hogy miért nem udvarolnak a mai fiúk? Pontosan azért, mert már nincs is igény rá, aki menőmanó, attól egyből nedvesednek a bugyik, aki nem az, az meg megszakadhat, még csak észre sem veszik.

2013. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
0%
Van egy nagyon primitív dolog, amivel bármilyen nőt fellehet szedni. Én nem élek ezzel ugyan, de látom, hogy pusztán, mert lesz@rok egy lányt, máris elkezdem érdekelni és bámulni fog és megakar fejteni, elkezd izgulni. Női logika ez, nem kell benne értelmet keresni :)
2013. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:

"Van egy nagyon primitív dolog, amivel bármilyen nőt fellehet szedni. Én nem élek ezzel ugyan, de látom, hogy pusztán, mert lesz@rok egy lányt, máris elkezdem érdekelni és bámulni fog és megakar fejteni, elkezd izgulni. Női logika ez, nem kell benne értelmet keresni :)"


Ez csak a jópasikra vonatkozik, ha egy "csúnya" pasi tesz így rájuk, annak még örülnek is...:(

2013. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
En ha nem.keresem a lànyt, ő sajàt magatol soha nem.keres engem. Orul ha nem hivom es a helyes pasik majd csak atveszik a helyemet. Ebben remenykednek a lanyok. Ezert nem is keresem oket, mert ez a dolog, mindig csak egyiranyu. En teperek, o lekoptat es nem keres.
2013. febr. 26. 10:59
 37/72 A kérdező kommentje:
Sajnos 27es nagyon jol leirta az igazat. Ez sajnos nagyon fàj nekem de egyet kell, hogy ertsek vele. Fokent azzal a reszevel, hogy nekik a szepfius, magabiztos plazafiu kell, aki 10nobol 9et mèg aznap àgyba tud vinni. Utana mindig csalodnak, mert ez a pasi 10bol 9szer megxsalja oket. Ennek ellenere ebbol sem.tanulnak a lanyok. Ilyenkor megy megvigasztalni a ronda arcu nem sportos Jozsika, aki remenykedik, hogy a csaj jobb belatasra ter es elfelejti az ilyen helyes, megcsalos pasikat. Ez a dolog azonban nem mukodik, mert a lany csak baratot lat benne es azt fogja mondani, hogy te olyan jo vagy te olyan rendes es ertekes vagy, hogy nem.is tudom miert vagy egyedul. Holott tudja, mivel nem jokepu ez az oka.Aztan Jozsika hosszas probalkozasait villamharitokent veri vissza a lany finoman,var az igazira. Aztan jon az ujabb helyes, magas pasi pl David lesz az, aki tipikus iszakos, bulibol bulira maszkalo, minden bulit mas es mas lannyal vegigkefelo pasi. De a lany megint bedol a szeo szavaknak es ujra megfektetik es ujra elhagyjak es ujra osszeroppannak. A korfolyamat kezdodik elolrol, Jozsika megint remenytelenul fog probalkozni nulla sikerrel. Ez igy meg az egyetemi evek alatt is, aztan olyan 35 felett a tobbdiplomas es jol kereso Jozsika alom lenne ennek a csajnak, de akkorra Jozsika feje lagya is beno es tudja, hogy kulonb not is kaphat.
2013. febr. 26. 11:11
 38/72 anonim ***** válasza:
29%

Én arra vagyok kíváncsi,hogy mért mindig én nekem kell keresnem a csajt,mért én nekem kell mindig ráírnom?

Igaz ha írok azonnal ír vissza,el is jött velem randira,de mindig én nekem kell keresnem ahogy látom magától nem ír,hát most én se fogok.

Ez b_ssza a csőrömet,mert olyan érzés,hogy csak én akarok valamit és nekem meg FÉRFI büszkeségem van és betelik a pohár.

Ha annyira egyenjogúság van akkor miért nem tapasztalom ezt.

Vagy ha nem akar velem többet ismerkedni,akkor miért nem közli direkten?Mondja meg hagyjam békén,nem kellene kétszer mondani,könyörgöm legyünk már egyenesek a másikkal,hogy ha akarunk valamit akkor mondjuk ki,igen ez nektek szól CSAJOK.

Legyetek egyenesek,mert nekem sincs erre időm feleslegesen.

Ennyi.


25ffi

2013. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
De Jozsika nem szivesen fog visszaemlekezni fiatalsagara es a sok sok durva elutasitasra.
2013. febr. 26. 11:15
 40/72 anonim ***** válasza:
10%

És én nem rinyálok,soha,mert tudok kommunikálni a nőkkel,sőt,de azt látom,hogy ők ülnek a pasi csak csak a pasi mindent mindent ő csináljon,ő hívjon mindig,ő keressen,ő mindig csak ő,és ti lányok ti mért nem teszitek oda magatokat.Tudjátok egy kapcsolat az kőkemény vállalkozás ahol mindenkinek a maximumot kell nyújtani,ha nem teljesíti valaki a feltételeket akkor ki van rúgva az illető mint egy melóhelyen,ott se rimánkodnak neked hanem 1-2-szer szólnak aztán kib_sznak.

Ugyanez van itt is,kicsit más szemlélet kellene,mert a kéretéssel azt éritek el,hogy a pasi lelép és joggal.

Mondom ezt úgy,hogy szeretek társaságba járni és tudok a figyelem középpontjába lenni,ezt csak arra írom amit látok.

És erre nekünk se időnk se kedvünk higgyjétek el,majd pont 11 óra meló után és kőkemény edzés után pont erre van időm mindig a nőre koncentrálni és mindig kezdeményezni,iszonyat fárasztó,csak az a baj azt hiszitek,hogy csak ti,holott ha pl,én elmesélném egy napomat ez kb. 6 embernek is elég.

2013. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!