Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
Utána meg ha ilyeneket vágtak a képedbe, a kedves jópofa közeledésed után, még jól kis is beszélnek a barátnők előtt, hogy merted te őket megszólítani? Utána a barátnők meg helyeselnek, hogy nem is érdemel meg téged az a lúzer, menjen a bélbe. Ilyenkor örömmel nyugtázza a csaj és a barátnők is, hogy ők a dívák, a bepróbálkozó pasi meg egy pondró, eltaposni való. Ja és sokszor a hírek szárnyra is kelnek másnap és ha sok a közös ismerős, akkor hamar szájról szájra jár majd a neved, de nem pozitív értelemben, ha olyan értelemben, hogy a lányok úgy fognak rád gondolni, hogy jajj csak ez a pondró lúzer be ne próbálkozzon nálam, én is élből elutasítom. Sok ilyet éltem már át és láttam ismerőseim körében is. Nem csak tizenéveseknél van ez gy, hanem egyetemista csajok nagy része is képes ilyet tenni.
2013. febr. 26. 08:49
 12/72 anonim ***** válasza:
9%
Köszönjük meg az egyenjogúságnak, meg a médiának... :(
2013. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
78%

Nahát ez a pofátlanságot a csajok részéről, van merszük megválogatni hogy kivel jönnek össze. Hogy merészelik!


Én itt csak egy toporzékolót látok, és az bizony te vagy.

2013. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
Ice Quenn nem érti a lényeget...
2013. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:
Mivel Ice Queen nő, így nem tudja mi ez, mert nem szebesül ilyenekkel, nem éli át a sok visszautasítást. Meg a nők amúgy is nem a pasikat fogják védeni legtöbbször, hanem a saját nemüket. Így ezért nem lehet okolni Ice Queent, hogy nem képes ésszel felfogni mi a helyzet. A gazdag herceg sem képes felfogni, mi az a nélkülözés, mikor az etióp kisgyerek egy darab főtt krumplit kap vacsira, vagy annyit sem.
2013. febr. 26. 09:04
 16/72 anonim ***** válasza:
53%
Hát barátom, te se az orcád miatt vagy lepontozva...
2013. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
Én sem tudom meg milyen az, ha az ember Ferrarit vezet, mert soha nem volt ilyenem, soha nem ültem benne, lehet nem is fogok. Elég nagy a valószínűsége...
2013. febr. 26. 09:06
 18/72 anonim ***** válasza:
22%

Van igazság amit írsz.A nők egy nem is tudom királynőnek hiszik magukat,kiváltságos lényeknek.

Ők nekik mindent lehet,ők aztán nem tesznek a kapcsolatért,ők nem mennek oda a pasikhoz.

Csak mindent a férfi,persze egyenjogúságot követelnek,de csak akkor ha jogként hozzák fel,kötelezettségben mindjárt nem.

Azt hiszik aranyból van a pinájuk,tisztelet a kivételnek.

Én mindenkinek egy lehetőséget adok utána get out of there,nincs több,ha térdepel előttem akkor sem.


25F

2013. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
52%
Abaj az ha nem vagy tökéletes akkor kb. meghaltál... Minden csajnál van kb. 2-3 kiszemelt és azon kívül mindenkinek “kalap-kabát“ Szóval nagy valószínűség szerint megszívtuk... És megtehetik ez a baj.
2013. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
63%
Megtört szivek klubbja kb ezek vagytok, itt nyavajogtok mikor kinn szép idő van lehetne mozogni, haverokkal lógni, ehelyett az egész életet akörül forog hogy a csajok milyen gonoszok. Magatoknak szúrjátok el. Ja amúgy pontosan tudom milyen az elutasítás, és ha én képes vagyok heti 40km-et lefutni mer heti 3x edzésre eltolni a seggem akkor a pasimtól is elvárom hogy törödjön magával. le lehet pontozni de a saját boldogságotokért ti vagytok a felelősek.
2013. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!