Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a mai tipikus lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai tipikus lányokhoz (hadd nem mondjam, hogy a többség milyen) nem megy oda a tipikus herceg, akkor toporzékolnak és inkább egyedül maradnak, mintsem egy kedves, átlagos sráccal összejöjjenek 10 en vagy 20 on évesen?

2013. febr. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk! Nőként mondom, ne szomorkodjatok! 30 után változik a helyzet, sok nő marad szingli akaratán kívül. Ahogy egyik kollégám fogalmazott "jön a második leosztás". Csak ha addigra a nőket teljesen megutáljátok, nem adtok majd esélyt a kedves, de kevésbé vonzó lányoknak.
2013. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
83%

Hjjjajjjj már, ez a paikról is épp ugyanúgy elmondható! Csak mivel a pasik nem bírják egyedül soká, mindent megtesznek , hogy legyen nekik végre barátnő.Emiatt tűnik úgy, hogy kevésbé válogatósak. De igazából a bombázó csajokra vágynak , ami érthető is.

Hányszor látom ezt, az hihetetlen!! Összejönnek egy kedves, aranyos csajjal, aki külsőre átlag, aztán megpróbálnak belőle csinibabát faragni, vagy ott lesz nekik az átlag barátnő, de mellette folyamatosan próbálkoznak egy igazán jó csajnál.Ott pitiznek neki :D

Ja de akik itt vannak nem olyanok.

Tisztelet a kivételnek!

CSak azt akarom írni, hogy férfiben , nőben is vannak ilyenek! Nem kell a nőket szidni folyton!

Érdekes nekem 3 olyan barátnőm is van, akik megfelelnek az általában itt felhozott kritériumoknak (kedves, barátságos, mosolygós, nem beképzelt) és vagy csak szórakoznak velük a fiúk, vagy rájuk mondják , hogy milyen aranyos lányok, és annyi, aztán már láthatatlanná is válnak a szemükben.

Úgyhogy nem kell álszenteskedni, meg itt sírni.

Engem is szivatott meg már pasi mégse gondolom mindegyikről, hogy ilyen lenne.

2013. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
71%
Azt hiszem, hogy vagy nagyon rossz helyeken jársz, vagy magadat itéled meg rosszul (pl amit te " kedves jópofa közeledésed"-nek tartasz, az valami bunko nyomulás esetleg, vagy legalábbis a lány annak látja.) Nagyon sértödöttnek érzem az alapállásodat. Nem kellene oldottabbnak, elfogadobbnak lenned? Hidd el azoknak a "mai tipikus" lányoknak a többsége is csak a számára megfelelö kapcsolatot szeretne. Probálj meg olyan lenni, hogy téged válasszanak. Ne itélkezz elöre és a kudarcaidat a saját hibádként fogd fel, tanulj belöle.
2013. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:

Ice Queen,én heti 4-szer eddzek kőkeményen,karrierem is nagyon komoly,tudok beszélgetni is,még se tolonganak előttem a nők,pedig én mindent elkövetek magamért,sőt.Sokkal többet is.


25F

2013. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
0%
Én szép csajnál még nem is próbálkoztam soha, mindegyik átlagos volt, vagy csúnyácskább, mégis lekoptattak!
2013. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:
Tanulj belőle? Abból mióta kell tanulnom, hogy szia, itt laksz a közelben, meghívhatlak valamire, kedvesek a szemeid stb mondaok után. Hidd el soha nem vagyok tolakodó. Mégis kapom a kopj le, meg van barátom dumát, akkor is ha tudom, hogy nincs pasija. Tanuljak belőle? Kösz, de nem tudom hogyan kell.
2013. febr. 26. 09:43
 27/72 anonim ***** válasza:
61%

Ugye jól gondolom, hogy te vagy a kedves átlagos srác, és a mai lányok a had ne mondjam meg milyenek?

Kedves fiú! Most feláldozok jó pár pontot és begyűjtök pár piros pacsit, de nem érdekel!

Leszokhatnátok arról, hogy a lányokat elmondjátok mindennek, de magatokat jó fejnek állítjátok be. Az, hogy kedves vagy, ne te döntsd el. Arra itt vagyunk mi lányok.

Rengeteg olyan fiú él kapcsolatban, akik nem állítják magukról, hogy jó fejek, hanem élik az életüket, és az ilyen síró rívó anyámasszony katonái elől elszeretnek bennünket. Vedd észre azt is, hogy nekünk lányoknak az imponál, ha egy fiú magabiztos, nem siránkozik, hanem elmegy csajozni, és mi pedig beléjük bolondulunk, akkor is, ha történetesen a legnagyobb nőcsábász gazemberről van is szó. Majd később lehet, hogy csalódunk és magunkba zuhanunk, de kiheverjük.

Az olyanok mint te, pedig abban ringatják magukat, hogy nem ők a hibásak abban , hogy nincs partnerük, hanem a lányok rosszak, nem olyanok, mint régen. Ha mások is vagyunk, ebben a világban élünk, ki jól, ki rosszabbul.

De te is ebben a világban élsz és vagy megszoksz, vagy megszöksz. Kell a nő? Ha igen, viselkedj úgy, hogy az ebben a világban élő tipikus lányok is érdekes és kedves fiúnak lássanak. De hagyd meg nekünk, hogy ezt mi döntsük el. Indulhat a lepontozás. Bár az okos, értelmes fiúktól zöld pacsit várok mert látjátok, hogy veletek vagyok.

2013. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
56%

"Fiúk! Nőként mondom, ne szomorkodjatok! 30 után változik a helyzet, sok nő marad szingli akaratán kívül. Ahogy egyik kollégám fogalmazott "jön a második leosztás". Csak ha addigra a nőket teljesen megutáljátok, nem adtok majd esélyt a kedves, de kevésbé vonzó lányoknak."


És szerinted ez olyan vígasztaló dolog? Azt tudom, hogy sok nő marad szingli, illetve szintén sok marad ott a gyerekkel, mert a tenyészbika lelépett, de őszintén szólva ez olyan jó hír kellene, hogy legyen?

Tudod, eljön a pillanat az ember élete alkonyán, amikor visszaemlékszik a fiatalságára. Egy ilyen öregapó mit lát majd?! Azt, hogy semmi más nem történt, csak az, hogy szemlélhette távolról, amíg a csajok végigkefélték a fiatalságukat, míg neki maximum a prostituáltak jutottak ilyen szempontból, meg az előbbi lányok lelkének az istápolása. A helyzet nagyban hasonlít arra, amikor esznek az urak az asztalnál, lezabálják a húst, aztán odadobják a csontot a kutyáknak. Mert ez történik élőben is, sorra dugják a lányokat az üresfejű szépfiúk, akiknek mindent szabad, miközben a többiek "önkéntelen cölibátusban" élnek. Igen, erre már önálló szakkifejezés is létezik. És miután a lány kiszórakozta magát, lesz belőle egy kiélt, megsavanyodott, korához képest gyakran elég öregnek tűnő nő, akinek már semmi vágya sincs, mint elvetetni magát egy balekkal. Egy szemléletes példát ide is elmondanék: aki ismeri a Vuk. című mesét, az emlékszik a film eleji jelenetre. A róka bemegy az udvarba, mert tyúkot akar lopni. eközben meglátja a disznót, ami ott döglik a sárban és éppen alszik. (Füllesztő nyár van)Ránéz, megszólal: "Hát te meg azt hiszed, hogy téged szeretetből etet?" Ugyanígy, amikor egy ilyen harmincas férfi a tengernyi bunkó elutasítás után kap egy nőt, aki annyira erőszakosan tapad rá, felvetődhet benne a kérdés, hogy "Hát te meg azt hiszed, hogy olyan jó pasi lett belőled?"

2013. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rátapintottál a lényegre? " Tanuljak belőle? Kösz, de nem tudom hogyan kell." (A rinok is szépek, nagyok voltak, csak nem tudtak alkalmazkodni a világhoz. Kipusztultak.)
2013. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33908..


igazad van kérdező, olvasd el ezt a kérdést

2013. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!