Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy ffi érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy ffi érintésére, csókjára simogatására, szeretésére. De nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h eddig nem is volt barátom, de már elviselhetetlen a hiánya. Szükségem van vkire, szükségem van rá, h érezzem, h fontos vagyok neki, szükségem van rá, h vkit szeressek és, h vki viszont szeressen. Mit tegyek? Pasizzak, de hol? Nincs kedvem hülye csőnadrágos, vasalthajú szépfiúkkal ismerkedni, akik a korosztályomból vannak. nekem egy férfias, érett gondolkodású, vonzó, magabiztos társra van szükségem...

18/L


2011. ápr. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
miből gondolod 16 vagyok? nem vagyok annyi, mi több 4 évvel idősebb (22 éves!!) vagyok nálad. Nem válaszoltál mindenkinek, mert nekem nem. Nem érdekes, ezek szerint el sem olvastad. Azt, hogy írok egy ismeretlen lánynak, nem jelenti azt, hogy akarok tőle valamit. Csak beszélgetni.
2011. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Nem te vagy a 16 éves, egy másik srácra utaltam. Fogalmam sincs, h melyik vagy te. Nem írtad bele a korod az tuti. Szval sztem nagyon félreértesz vmit...
2011. ápr. 23. 16:46
 53/56 anonim ***** válasza:

megadtam az msn-címem szakall....@windowslive.com-ra


belinkeltem, hogy az üzibe asszem ezt:


A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


hogy bizonyítsam magam, de a 4-es oldalánál is vagyok


Meg írtam, hogy remélem nem veszed tolakodásnak vagy hasnló, még azt hogy leírtam az álláspontomat arra tettem be melyik vagyok.


De ha szeretnéd küldök mégegy üzit neked

2011. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:08


te már beleszerettél ebbe a csajba x)

2011. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

Küldhetsz még egyet, mert én tőled tutira nem kaptam.

Utolsónak: jjhhaaaaaajjj....

2011. ápr. 24. 09:59
 56/56 anonim ***** válasza:

Kérdező küldtem neked üzit úgy 12:00-12.12 óra között...


Megadtam msn-és email címet, és a nevemet is.

2011. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!