Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy ffi érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy ffi érintésére, csókjára simogatására, szeretésére. De nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h eddig nem is volt barátom, de már elviselhetetlen a hiánya. Szükségem van vkire, szükségem van rá, h érezzem, h fontos vagyok neki, szükségem van rá, h vkit szeressek és, h vki viszont szeressen. Mit tegyek? Pasizzak, de hol? Nincs kedvem hülye csőnadrágos, vasalthajú szépfiúkkal ismerkedni, akik a korosztályomból vannak. nekem egy férfias, érett gondolkodású, vonzó, magabiztos társra van szükségem...

18/L


2011. ápr. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
50%
megértelek, én is ugyanígy vagyok vele. májusban leszek 18 és még nekem sem volt senkim, úgyhogy viszont a kérdésedre nem tudok válaszolni:)
2011. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Én nemsokára 19 leszek és már tényleg nagyon kezd zavarni. És már kezdek félni is....nem szeretnék egyedül maradni :'(
2011. ápr. 21. 17:47
 3/56 anonim ***** válasza:

Ha Fejér megyébe laksz akkor ismerkedhetünk ha gondolod...:)

18F

2011. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Nem fejér megyében lakom, de bocsi, amúgy sem vagyok híve a netes ismerkedésnek...
2011. ápr. 21. 17:50
 5/56 anonim ***** válasza:
Oké.. akkor ha gondolok bevezetlek mindenbe..csók, szex ..stb:)
2011. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:

nahszóval kedves leányzó

nagyon helyes, hogy nem akarsz a genetika söpredékeivel megismerkedni:D emosok ,vasalthajú majmok, stb)

dicséretre méltó, sajnos kevés az iylen csaj manapság.

De miért nincs aktuális hódolód?

nem jársz bulizni? vagy mivan?

nemfeltétlen kell innod, csek elmész és jólérzed magad:P

A netes ismerkedésről meg annyit, hogy akkor még nem ismersz:P de

szetem megfogsz:P

2011. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

ja és ne foglalkozz iylenekkel mint az 52 es.

perverzek, és csak lyuk kell nekik

2011. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Havonta-másfél havonta járok el bulizni. De, nem megy ez nekem, sajnos...

A bulikban állt. minden srác arra gondol, h rögtön megdöntse a csajt. Nem tudom, mit fogok tenni, majd vhogy alakul, remélem...

2011. ápr. 21. 17:56
 9/56 anonim ***** válasza:

figyelj, alakulni fog, nem kell kapuzárási pánik.

az istenért, 18 vagy, életed legszebb évei hátra vannak.

és nem minden fiú olyan a discoban sem, ha meg igen akkor annak vannak ismertető jelei,...:D

csak figyelmesnek kell lenned ::D

de a havi 1 nagyon nagyon kevés :S, a srácok legtöbbje bátortalan, és az utcán, erre arra, suliban nem fog leszólítani mert f*sik....

szal kell a pia oldó hatása :P

am mióta vagy szingli ?

azért vagy ilyen óvatos, mert az előző pasid megcsalt, vagy megbánotott, és nem bízol a férfiakban ? :D

2011. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátom...
2011. ápr. 21. 18:06
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!