Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy ffi érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy ffi érintésére, csókjára simogatására, szeretésére. De nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h eddig nem is volt barátom, de már elviselhetetlen a hiánya. Szükségem van vkire, szükségem van rá, h érezzem, h fontos vagyok neki, szükségem van rá, h vkit szeressek és, h vki viszont szeressen. Mit tegyek? Pasizzak, de hol? Nincs kedvem hülye csőnadrágos, vasalthajú szépfiúkkal ismerkedni, akik a korosztályomból vannak. nekem egy férfias, érett gondolkodású, vonzó, magabiztos társra van szükségem...

18/L


2011. ápr. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

Hol lennék :P

Mindjárt az ágyamban, fáradt vagyok, írtam mailt.

2011. ápr. 21. 21:52
 22/56 anonim ***** válasza:
velem ismerkedhetsz.... elmegyek hozzád... kicsi séta, kicsi séta :D
2011. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Én azért ennyire nem írnám le a netes ismerkedést a helyedbe. Előző barátommat is ott ismertem meg 8hónpig voltunk együtt a mostanit is vele másfél éve. Ha a buliba úgy gondolod nincsenek neked megfelelők, neten nem akarsz, akk még is, hogy gondolod? Elég kevés mostanság az utcán leszolítom kapcsolat. Nem mondom, hogy nincs de nem jellemző. Meg persze élőbe ugyan úgy megismerhetsz szemét embert mint neten.
2011. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Én ugyanerre vágyom nőben, csak nem tetszenék neked.
2011. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, h nem tetszenék neked?

A netes ismerkedésről meg annyit, h régen amikor még nem volt net, akkor is találtak párt az emberek. Nem értem, h hirtelen mi romlott el bennünk...

2011. ápr. 23. 10:53
 26/56 anonim ***** válasza:
Abból, h csúnya vagyok.
2011. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Szerintem az baj, hogy arra vágysz hogy téged simogassanak nem arra, hogy te simogathass valakit... az csak mellékes hogy ő is szeret az lenne a lényeg, hogy te szeress valakit!
2011. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz dolog a netes ismerkedés, nekem a szüleim újsághirdetés alapján ismerték meg egymást és már huszonéve együtt vannak. Én is csinos vagyok, sőt talán azt is mondhatjuk, hogy szép, de utálok bulizni, ezért neten ismerkedem. Legalább próbáld ki, szerintem jó dolog. Sajnos ha valaki nem nagy partiarc, és nincs nagy baráti köre, eléggé beszűkül az ismerkedési lehetőség.
2011. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Most olvasom, h rosszul írtam:P Szval miből gondolod, h nem tetszenél nekem. Így gondoltam.

Am igazad van, sztem sem tetszenél nekem. Nem szeretem az önlebecsülő embereket.Szeretem, h egy srác férfias, és nem sajnáltatja magát.

Persze tudom, ugyanezt csinálom, sajnos. Csak én lányban

2011. ápr. 23. 11:08
 30/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:06:

Nem igazán értem a kommentedet. Am nem csak egyoldalú szerelemre vágyom. Ugyanazt megadnám a páromnak is, amit én kapok tőle.

A netes ismerkedésről, pedig annyit, h egye-fene megpróbálom, bár nagyon félek tőle:/ Ti melyik oldalakon ismerkedtetek?

2011. ápr. 23. 11:16
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!