Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy ffi érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy ffi érintésére, csókjára simogatására, szeretésére. De nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h eddig nem is volt barátom, de már elviselhetetlen a hiánya. Szükségem van vkire, szükségem van rá, h érezzem, h fontos vagyok neki, szükségem van rá, h vkit szeressek és, h vki viszont szeressen. Mit tegyek? Pasizzak, de hol? Nincs kedvem hülye csőnadrágos, vasalthajú szépfiúkkal ismerkedni, akik a korosztályomból vannak. nekem egy férfias, érett gondolkodású, vonzó, magabiztos társra van szükségem...

18/L


2011. ápr. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyan igy vagyok, csak én fiú vagyok. :D
2011. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy férfias férfiakkal ismerkedjek nőiesnek kell lenned. Abszolút megértem, hogy nem tetszenek a vasalthajúak, nekem sem. Ha olyan helyre jársz szórakozni, ahol normálisak vannak, akkor nem kell aggódnod, lesz társad :) 22/L
2011. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Sztem én nőies vagyok. egyedüli gond max a mellemmel lehet ami 75/B-s, de sztem ez sem lényeg.

A lényeg az az, h tényleg nem olyan helyeken bulizom, ahol megismerkedhetnék számomra tetszetős emberekkel.

2011. ápr. 21. 18:15
 14/56 anonim ***** válasza:
A nőiest a viselkedésre és a ruhákra stílusra értettem. Szóval nyugi, a melled nem probléma :) Figyeld ki hová járnak az olyanok, akik tetszenek :)
2011. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

pontosan, jól írták az előttem szólók.

meg én is ugye? :D :P

azért ez így keményebb dió hoy nem volt pasid, mert nem látsz át annyira az embereken.

de nem kell kétségbe esni, mint már írtam.

nyugi nyugi nyugi.

Biztos van ismerős körödben olyan srác aki tetszik, vgay veled szimpatizál....:P

azt nemhiszemel ha nincs....:D

adj neki jeleket, de csak óvatosan,...

egy egy óvatlan pillanatbam elejtett mosoly, nagyon nagyon nagyon sokmindent jelnthet ám egy srácnak...(persze csak ha veszi a lapot)

de mi az oka, hogy nem bulizol többet?

Párty párty pártyyyyy :D :P

2011. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

hidd el hogy nem a melleiddel fogod meg hódítani a pasikat (ill nem csak azzal :D :P)

Ha nincs önbizalmad, az lerílik rólad, legyél akármiylen jó csaj is, szóval szedd össze magad :D

szivesen segítek priviben, vagy akár msn en is ha szeretnéd, hogy mi az amire figyelj, és kiktól óvakodj :P :D

benne vagy? :D

2011. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Persze, de csak mailben tudunk beszélni:)
2011. ápr. 21. 18:34
 18/56 anonim ***** válasza:

annyira ari csajszi vagy :D

nem értem miért ismerkedsz nehezen, rem mailben írsz majd:P :D

2011. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
Nekem volt C-s meg volt B-s barátnőm is, az egyik 3.5 a másik 2.5 évig, mindkettőt nagyon szerettem(mármint a cicijüket), sőt, a 2.5 éves az pontosan 75/B volt, és nagyon imádtam, és mondok valamit. A 75/B egyáltalán nem kicsi! Hidd el, hogy a kicsi szép mell vonzóbb, mint a nagy, csüngő, vagy akár nagy és parizeres... Legyél kívánatos, hordj bulikban kivágott felsőket, nézd meg az arcokat, hányan nézik meg a cicijeid... nekem 1.5 hónapja nincs már barátnőm, de már kezd végem lenni :D már hiányzik, hogy legyen :D
2011. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

hol vagy csajszi?!

hiányolunk már..:P :D

2011. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!