Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy ffi érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy ffi érintésére, csókjára simogatására, szeretésére. De nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h eddig nem is volt barátom, de már elviselhetetlen a hiánya. Szükségem van vkire, szükségem van rá, h érezzem, h fontos vagyok neki, szükségem van rá, h vkit szeressek és, h vki viszont szeressen. Mit tegyek? Pasizzak, de hol? Nincs kedvem hülye csőnadrágos, vasalthajú szépfiúkkal ismerkedni, akik a korosztályomból vannak. nekem egy férfias, érett gondolkodású, vonzó, magabiztos társra van szükségem...

18/L


2011. ápr. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Szerintem akár a facebookon is lehet, én nem vagyok fent, de a többiek biztos tudnak segítséget nyújtani, hogy vannak-e ott alkalmazások vagy ilyesmik.
2011. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

mint dögre a sakálok ugy ugrottak rád:D vicces igy olvasgatni:D mint a kiéhezett falka:D

amugy meg eza neten nem ismerkedek mert régen is sikerült net nélkül is öreganyáinknak ra annyit mondanék h régen meg gyalog és lovaskocsival közlekedtek mégis eljutottak mindenhova...most azért nem merül fel benned h elsétálj 50-100km-et:D nyitott szemmel kell járni neten is meg utcán is és kész. és nyugodtan odamehetsz teis egy neked tetsző fiunak ne várd meg mig ő megy oda hozzád ha kell szerezd meg ne várd h magátol felismerje mit akarsz. mert vagy felismeri vagy nem de azmár kétséges

2011. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

szerintem ne ítéld el a netes társkeresést... én is ott találtam meg a barátomat, és boldogok vagyunk :) szivkuldi.hu.. ócska egy oldal,de én megtaláltam akit kerestem :))

17L

2011. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Szia!


22 éves ffi vagyok. Nem volt eddig egy barátnőm se. Próbálok neten is keresni, nyitottnak kell lenni! Persze és ésszel kell, a netes ismerkedés rövid távon jó.


Szívesen beszélgetnék veled, hidd el én is eléggé konzervatív vagyok ahogy te. Add meg az esélyt magadnak, hogy valaki rád talál. Én se járok bulizni meg hasonlók, emiatt is nehezen tudok ismerkedni.


Pedig szívesen táncolnék valakivel egy szép estén és beszélgetnék valakivel. És jó lenne, ha valaki várna rám, akihez odabújhatok vagy babusgathatok bánatos időszakaiban, vagy segíthetnék nehezebb napjaiban. Egyszer szeretnék gyereket és nagypapa lenni. :) Valahogy az élet nem arról szól, hogy magányban legyünk. Adódik lehetőség, meg kell ragadni. Élni kell a máért és holnapért. Nem tudjuk mit hoz a jövőm, emiatt mindig legyünk kicsit nyitottabbak, ahogy már leírtam az előbb.


A szerelem kerülget. Pedig úgy megízlelném az édes szerelmet és boldoggá tehetnék mást.


Nem akartam nyálas lenni, csak leírtam a gondolataimat. Tudok szeretek írni is :)


Ha gondolod keress privátban!

2011. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

Ne legy buta.Itt ne ismerkedj barmilyen szedett vetett emberekkel.

Inkabb a suliban,vagy kozellevo sulikban baratnoiddel ismerkedj szemelyesen fiukkal.

Persze figyeld meg azt a fiut,amelyiknek vannak komolyabb kepessegei is a bolcskodesnel es hulyeskedesnel.

Remelem,hogy nem fogsz hulyeseget csinalni.

Nagyon jol eszreveheto,hogy tapasztalatlan lany vagy!(lelkileg)

Ebbol sok hatranyod lesz,mert nem tudsz rendesen vedekezni,nem ismered a fiukat igazabol.

Mondom,ne jatszadozz az erzesekkel interneten.

Sok sikert. :)

23F

2011. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

18 vagy és még nem voltál senkivel? Bocs de ez nagyon gáz... A suliban a ronda szemüveges stréber lányok az ilyenek, akiknek nincs vonzóerejük.. ők is max emaileznek facebook,twitter,msn,skype,stb ről nem is hallottak még...


De szerintem ne probálkozz olyannal amit nem akarsz, gondolok itt a diszkoba járásról,stb... biztos van a közeledben olyan pasi aki ugyanezekkel a problémákkal rendelkezik.. próbálkozz ilyenekkel.

2011. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
A normális gondolkodású lányok mind így vannak.. Mert képen nem láttalak de gondolom neked is lehetett volna már 1000 pasid...de minek ha nem vagy boldog vele nem érzed hogy fontos vagy neki?! Ne aggódj egyszer rátalálsz az igazira... Sok ilyen lány kéne még mint te és nem lenne gond.. De manapság már divat hogy minél hamarabb megdönteni a csajt stb..( de egy kapcsolat a boldogságra az önzetlenségre és a szeretetre kell "kéne" hogy épüljön)...Szóval én aztmondom hogy ne siess a barátszerzéssel...mert gondolom te sem szeretnél fiatalon nagyot csalódni valakiben:) inkább várj de ha ott az alkalom ragadd meg!!:) remélem tudtam segíteni
2011. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:44:

tudom, h gáz, h még nem volt barátom. Rosszul is érzem magam miatta, de most mit tegyek, verjem a fejemet a falba.

Am ez, h nem volt nem azt jelenti, h nem is próbálkoztak nálam, de vhogy úgy gondoltam, h ha nem tudnék beleszeretni azokba a srácokba, akkor miért szédítsem őket. Minek erőltessem a dolgot??

Persze voltak olyanok is, akik ismerkedtek velem, egy ideig kerülgettük egymást, aztán felszívódtak... sajnos, pedig én adtam vna egy esélyt nekik.

2011. ápr. 23. 13:26
 39/56 anonim ***** válasza:

neh foglalkozz ilyneekel min az 51 es...

és naki jobb? hogy 18 évesen már a fél utca megk*rta??? :D XD

szal először nézzen mindenki magába: :D

Minendféle szedett vetett emberek..:XD hah...

te tudod legjobban, hogy vannak itt normálisak is :P :D

rem rámismertél.

szióóó :D

2011. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 .Daniel. ***** válasza:
Én melletted vagyok csajszi viszont a szavaidból úgy vettem ki(adtam volna nekik egy esélyt) mintha főnyeremények képzelnéd magad. Gondolom hogy ebből ki akarod majd magyarázni magad más-más érvekkel és hidd el nem a vádaskodás volt a célom csak a kommunikációdra próbálok rávilágítani. Az oké hogy a férfinek kell meghódítania a nőt viszont nem azért mert a nő többet ér a férfinél.
2011. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!