Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy ffi érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy ffi érintésére, csókjára simogatására, szeretésére. De nincs barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h eddig nem is volt barátom, de már elviselhetetlen a hiánya. Szükségem van vkire, szükségem van rá, h érezzem, h fontos vagyok neki, szükségem van rá, h vkit szeressek és, h vki viszont szeressen. Mit tegyek? Pasizzak, de hol? Nincs kedvem hülye csőnadrágos, vasalthajú szépfiúkkal ismerkedni, akik a korosztályomból vannak. nekem egy férfias, érett gondolkodású, vonzó, magabiztos társra van szükségem...

18/L


2011. ápr. 21. 17:43
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

.Daniel:

ez egy k*rvanagy igazság, BIGLÁJK :D

2011. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Dehogy tekintem magam egy főnyereménynek. Egyszerűen azt gondolom, h nem fogok összeállni minden beképzelt bunkóval.

Már az első beszélgetésnél bedobta nekem a szex témát, vajon mit akarhatott tőlem... végül is m1, mindenki annak tart aminek akar. Már vhogy nem is érdekel. És ezt nem csak miattad mondom...

2011. ápr. 23. 13:49
 43/56 .Daniel. ***** válasza:
46%

ahogy mondani szokás: FUCKYEEAAH

Tudtam hogy ez lesz. Sértődés, tagadás, félreértés. Beszéltél azokról akik nem érdekelnek. Én azokra utaltam akikre azt mondtad hogy pedig adtál volna nekik egy esélyt. Ezzel nincs semmi baj hogy így látod. Viszont nézheted onnan is hogy azért szívódtak fel mert a főnyeremények esélyt adtak neked hogy több is legyen csak te nem éltél ezzel ergo felszívódtak. Még egyszer mondom hogy ne sértődj meg mert ez kommunikációs dolog lehet nálad. Persze lehet hogy tévedek :)

2011. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
azt....a....piccha....még létezik ilyen lány???miért nem ismerlek?!
2011. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

itt mindenki találgathatja,akkor sem fogjuk tudni,mi az igazi oka hogy mért nem volt.nem is az a lényeg,mert ezzel nem mész előbbre,hogy ezen rágod magad,és ezen mantrázol...kell az hogy rosszabbul érezd magad?nem.

Mindig lesz aki elvet ezért,és mindig lesz aki szerint ez becsülendő. De a legjobb ha úgy vagy vele mint azzal a ténnyel hogy van két karod,és kész.

Légy nyitott,és tényleg tartsd nyitva a szemed. Tudom hogy nehéz nem rágörcsölni,ezt úgyse tudod elkerülni,mert a vágy nem úgy működik,hogy elkötöm a zacskó tetejét,és akkor megvan.Pláne ha régóta nyalogatod kívülről a lekváros üveget,és sokszor nincs "szerencséd",mert hidd el rengeteg múlik rajta! Úgyhogy fel a fejjel.

2011. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Énis ugyanígy vagyok vele :/ :(
2011. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Írtam a kérdezőnek privátot. Nem reagált rá, pedig szívesen beszélgetnék. De ahogy látom nem él a lehetőséggel, különösen nem zavar, csak ilyenkor feleslegesek ezek a kérdések, mert a problémáját nem oldhatjuk meg. Szerintem az önsajnáltatásnak véget kellene vetni és a tettek mezejére lépni. Mi nem tudunk változtatni a helyzeteden, mindenki szinte ugyanazt írja, másként megfogalmazva. De ezekkel a mondatokkal te sokra nem mész, mert ebben te is tisztában vagy, hogy amit ők leírnak azt te is tudod a lelked mélyén. Egyszerűen ez nem megoldás. Úgyhogy lépj a tettek mezejére, ahelyett, hogy felesleges kérdést tennél fel ez ügyben. Én is ebben a cipőben járok mint te, de én 22 éves FFI vagyok és nem fogok mások válaszára várni, mert végső soron minden rajtunk múlik. A netes ismerkedésnek vannak előnyei, hátrányai. De minek nincs? Mindennek két oldala van. Egyszer a gyak.hu-n írtam egy lánynak, mert le volt törve stb. Bíztattam: azzt mondtam változtasson a gondolkodásán, tanácsot adtam. Most neki van barátja és azóta is beszélünk egymással. Ő kb 600 km-re lakik tőlem. Ő nyitott volt. Tény nincs szerelmi kapcsolat köztünk, de néha jókat el tudunk beszélgetni. Pl.: tegnap az abortuszról beszéltem vele, mi a véleménye stb...


Úgyhogy hagyd az önsajnálkozást, mert nem megyünk semmire. Tapasztalat...-

2011. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
nygaon érzéki a csaj, és makacs :P, de jó értelembe, szal utsó kemény dió lesz :D
2011. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Találj rám :) itt vagyok előtted
2011. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42

Kb öten írtak nekem ennek a kérdésnek a kapcsán és én válaszoltam is mindenkinek. Jha bocs egy 16 éves srácnak nem, aki úgy gondolta, h mad msnen összehaverkodunk és alkothatunk vmit...

2011. ápr. 23. 16:04
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!