Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/155 anonim ***** válasza:

hinnye, megmerjem nézni? :D

csak interjú?

2012. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/155 Lilith1994 ***** válasza:

Nagyon érdekes dolgok ezek :) mire végig olvastam mindent hát...már fáj a szemem.

De az tuti hogy nem vagyunk egyedül!

mindenről van véleményem ... Szerintem a kormányzás sok mindent el titkol az emberek elöl és azért tudunk keveset,ami ténylegesen 100%-an igaz lenne.

Őrülök neki hogy végre nem nagyon jöttek a reptoidos, plejádos hülyeségekkel.

2012. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/155 anonim ***** válasza:

Pl. A kínai repülőteres eset tavaly: http://www.youtube.com/watch?v=uEH6BGcGSls&feature=related


Valahol olvastam (lehet valamelyik Nemere könyvben), hogy anno valamikor a 70-es években egy olasz kis faluban furcsa, agresszív madarak jöttek elő a semmiből és támadtak meg mindent, ami mozgott, majd ahogy jöttek, ugyanúgy távoztak is, és azóta sem találtak ilyen madarakat sehol sem. Nem tudom mennyire igaz ez a történet, de állítólag tetemeket is begyűjtöttek ezekből (most kicsit lusta és fáradt vagyok rákeresni neten, de szerintem Nemere egyik könyvében olvastam erről)

Aztán ott vannak az uso-k (vízben azonosítatlan fények)

Phoenix-i fények '97-ből; aztán még volt valami fénygömbös dolog a 60-as években, amikor egy amerikai (?) kisvárosban a kikötőbe zuhant valami fényes dolog és egyszerűen eltűnt, búvárok is keresték és állítólag találtak is valamit a víz alatt, de eltitkolták. Zselés trutyik az égből (ez állítólag aszteroidákból származik), véres eső. Szabad szemmel is látható fényjelenségek a Holdon, amiket az 1900-as évek elején láttak, és ott eltűnő, majd újra felbukkanó kráterek. stb. stb.

Amúgy ez a dyatlov átkeléses story engem is érdekelt még régebben. El is olvastam azt a blogot, amit valaki belinkelt, végigolvastam a fórumozók hozzászólásait is, és azt kell írjam, hogy azért rejtély az egész, mert össze-vissza vannak feljegyezve a dolgok. Valahol narancsos színű bőrről is írnak, ami a temetéskor is megmaradt, radioaktivitás egyszer volt, egyszer meg nem... Nekem a holttestek száma volt furcsa, mert volt plussz 2 fő, akit megtaláltak és nem hiszem, hogy azonosították őket.

2012. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/155 anonim ***** válasza:

ja, meg még azok a furcsa lények, amiket néha partra vet a víz [link] ezt azért nem értem hogyan tudták úgy megmagyarázni, hogy az állkapcsa vált szét egy bálnának..

[link]

[link]

2012. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/155 anonim ***** válasza:
A Dyatlov-ról annyit, én szerintem vegyi fegyver, ez magyaráz sok dolgot. A törések meg lehetnek utána jött lavina, hisz később találták meg őket.
2012. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/155 anonim ***** válasza:
Azok az állatok meg nagyon furcsák.
2012. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/155 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok az interjúkról, amit küldtem?
2012. aug. 4. 09:07
 58/155 anonim ***** válasza:

(#53, #54)

Az 51-es körzetes betelefonálósról régen olvastam valahol. Egyébként nem tudom ismeritek-e azt a magyar sztorit, amikor egy akkor még fiatal srác (80-as, 90-es évek elején lehetett)látott valamit (ufo-t), majd elég zaklatottan elmesélte ezt a rendőrségen és másoknak is. Majd nemsokára egyszerűen nem hallottak erről az emberről ismerősei, családtagjai többet, elindult valahova, és nem jött vissza onnan.

Az utolsó interjút nem mertem megnézni :D igaz már láttam pár eszméletlen videot, de néha annyira kiráz a hideg ilyenektől és a legjobban attól félek, hogy ha tényleg belebonyolódom ezekbe, akkor jönnek a fekete ruhások, és megmondják, hogy nem kéne turkálni :D Persze annyira nem turkálok sehol sem (még...) :) Engem igazából Daniken (nem találom az umlautot :D ) felfedezései érdekelnek. Nem azt értem ezen, hogy mindent elhiszek, amiket állít, de érdekes feltevések, és bizonyítékai is vannak. Van egy video (címét nem tudom), amiben 2 eset is megfejthetetlen eddig. Az egyik az, hogy valamelyik piramisba kamerát vezettek és egy kis ajtóhoz ért, amit nem tudtak kinyitni, csak egy lyukat fúrtak rá, majd újabb ajtó következett. Nem tudni mik ezek funkciói. (én amondó vagyok, hogy ezek a piramisok, mind idegen űrhajók -jöhetnek a válaszok, hogy sok Csillagkaput néztem, de nem :)- és majd eljön az idő, amikor értük jönnek a tulajok és felröppennek velük).

A Lady Gaga és Britney dologról annyit írnék, hogy rengeteg ilyen antiszoc., skizofrén ember futkos a nagyvilágban, csak éppen nem sztárolják őket. Igazából őket könnyen lehet madzagon rángatni.

Nemrég nézte egy dokufilmet, amelyben az energiáról beszéltek (Növekedj a címe ennek a videonak, ha minden igaz). Érdekes feltevések vannak benne arról, hogy mindent a kormányok, és ami mögöttük van irányít (ezt már rég tudtam, érzetem, tapasztaltam)

2012. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/155 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne, ha megnéznéd a videót, mert érdekelne a véleményed. Nem is a videó a félelmetes, hanem az egybeesés. Inkább érdekes.:)
2012. aug. 4. 11:43
 60/155 Lilith1994 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0UP1OU9uQ2k


Vélemény a videó hitelességéről? Ez elvileg a Roswell-i idegen boncolása.

2012. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!