Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/155 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha valaki tud még hasonló, érdekes eddig megmagyarázatlan eseteket a írjon nyudtan, és majd kielemezzük!
2012. aug. 3. 13:10
 22/155 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék. Több is van, ki kezdi és melyikkel?

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/155 A kérdező kommentje:

Na, találtam még egyet: [link]

Ez sincs még megfejtve. Egyébként erről egy film is készült(csak érdekességképpen)a címe Megszólít az éjszaka.

Ki, vagy mi lehetett ez a lény, ha létezett? Meg az 51-es körzeti interjúról is mondhattok.

2012. aug. 3. 13:26
 24/155 A kérdező kommentje:
# 22 látod, ilyenekkel kéne tele legyen az UFO témakörnek. Tényleg, dokumentált esetekkel, amit kielemeznek az emberek. Na, vélemények a cikkekről?
2012. aug. 3. 13:28
 25/155 anonim ***** válasza:
94%
Láttam a filmet. Azt nem tudom higgyek e a molyemberben, de az emberek beszámolói elég meggyőzőek. És a film végén azt mondják, nem tudni miért szakadt le a híd... és sok szerencsétlenség történt ahol felbukkant a lény... lehet benn valami igazság. Szerintem!
2012. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/155 anonim ***** válasza:
Ezek a furcsa hangok engem is érdekelnek, de igazából inkább ijesztőnek tartom. Sőt, ezt az egész idegenes dolgot is. Sok olyan eset van, amire eddig még mindig nem találtak választ, és valószínűleg nem is fognak. Vagy éppen nem "akarnak".
2012. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/155 anonim ***** válasza:
A Djatlov-incidenshez kellően hiteles leírást a konteo.blog.hu ad.
2012. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/155 A kérdező kommentje:

# 25/26 Én is láttam a filmet. Igen, ebben főleg az az érdekes, hogy állítólag több helyen is látták ezt a lényt, ahol katasztrófák voltak.

# 26 a hangokba meg az az ijesztő, hogy mi is hallottunk egy nagyon nagyon hasonló hangot. Tehát nem egyedül voltam, és nem őrültem meg. Próbáltuk kitalálni, hogy honnan jöhetett, de nem találtunk rá választ.

2012. aug. 3. 13:59
 29/155 anonim ***** válasza:

A hangokra elég jó a magyarázat itt:


[link]


[link]

2012. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/155 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a teljes sztori a Dyatlov incidensről.

2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!