Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/155 anonim ***** válasza:
Amit én linkeltem arról mi a vélemény? Több sztori is van ott lehet elemezgetni! 22-es válaszoló vagyok
2012. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/155 A kérdező kommentje:

Húha, hát elég sok összejött!

# 31 Hát elég meggyőzőek. A Kelly-Hopkinsville Találkozás a legdurvább szerintem. Ugyanis ott kifejezetten idegen lényekről van szó. Bármi lehetséges. Akár az is, hogy beöltözött fiatalok ijesztgették őket. Bár akkor nem tudom h miért nem hatott rájuk a gravitáció. XD Neked mi a véleményed a történetekről?

2012. aug. 3. 14:22
 33/155 anonim ***** válasza:
Nem lehettek beöltözött fiatalok, hisz a szemtanúk azt mondták több méteresre nyúlott alakok voltak. Kezük is és lábuk is hosszabb volt, mint egy emberé.
2012. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/155 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha emberek lettek volna hiába a fémes ruha, valamennyire sebeződniük kellett volna, nem?
2012. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/155 A kérdező kommentje:
Na, ez igaz. Nekem más ötletem nincs. Ha valaki tud rá más racionális magyarázatot az írjon. Akkor addig abban maradunk, hogy idegen lények voltak. Ki tudja?
2012. aug. 3. 14:29
 36/155 anonim ***** válasza:
Esetleg ha valakinek van még hozzá kedve, lehetne elemezni a gabonaköröket, mert az is hasonló. Igaz nagyon ismert, de számomra nem annyira...
2012. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/155 A kérdező kommentje:
Hát ezeknek már lehetne külön kérdésük, és ott fejtegethetnénk őket külön a témakörben. Talán ezzel is javulna a színvonal. Van kedvetek együtt kirakni őket, vagy maradjunk egy kérdésen belül?
2012. aug. 3. 14:38
 38/155 anonim ***** válasza:
A Kelly-Hopkinsville tényleg nagyon furcsa. De azért ennél jobban beleáshatták volna magukat, végül is az a 30-40 ember tényleg valami olyat látott, ami nem e világi. Nem kerestek otthagyott tárgyakat, sugárzást nem mértek, nem csináltak fantomrajzokat a lényekről, még egy fénykép sincs, hogy hol történt ez, interjú sincs a rendőrökkel, semmi. Kérdem én, miért?
2012. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/155 anonim ***** válasza:
Plusz az is elég fura, hogy miért lőttek a lényekre? Lehet hogy mondjuk barátkozni jöttek a Földre, ezek meg csak úgy "pusztuljatok!" felkiáltással tüzet nyitnak rájuk... Hát szép.
2012. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/155 A kérdező kommentje:
Hát, ha úgy van, ahogyan rengetegen gondolják, hogy a kormány eltitkolja ezeket az eseteket, akkor ez tökéletes példa rá. Sokkal nagyobb figyelmet kellett volna szentelni neki.
2012. aug. 3. 15:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!