Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/155 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Én is láttam a haverommal egyszer egy ilyet, és azóta se tudjuk, hogy mi volt az. Vihar előtt volt. Talán gömbvillám lehetett, vagy nem tudom. De nem hiszem. A gömbvillám nem mozog össze vissza. Nagyon megijedtünk.
2012. aug. 9. 11:57
 152/155 anonim ***** válasza:
Hát, amit linkeltél videó, azon a repülő dolgok szerintem akár repülők is lehettek. Magyarország felett is szoktak ilyenek repkedni. Én szerintem azok voltak, hogy látjátok?
2012. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/155 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tudom. Szerintem túl gyorsak egy repülőhöz. Meg mitől ilyen fényesek?
2012. aug. 9. 14:48
 154/155 anonim ***** válasza:
De, a gömbvillám össze-vissza mozog. Nem egy helyben álldogál...
2012. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/155 anonim ***** válasza:

marfa-fények: [link]

[link]

2012. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!