Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
76%

A Dyatlov incidensnek semmi köze a természetfeletti lényekhez. Valószínű, orosz katonai csoport tesztelt vegyi fegyvert, és ez magyarázza a fényeket is.


"Egyes vélemények szerint a Japán földrengés és cunami hatására viselkedtek a halak ennyire furcsán."

Rejtély megoldva!

2012. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 anonim ***** válasza:
2%
Mert a peljád meg reptoid nem ufó???? Majd mondd ezt nekik, mikor lejönnek és megszorongatják a töködet!
2012. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 A kérdező kommentje:
Lehetséges! Azért jöhetnek még a válaszok. Közbe keresgélek a neten értelmes esetek után, de nehéz kiszűrni őket. Esetleg a hangok világszerte. De gondolom azeket mindenki ismeri. Tudjátok a Kijevi stb.. Meg még keresgélek.
2012. aug. 3. 12:05
 4/155 A kérdező kommentje:
Ez a mániád? Milyen bizonyítékod van a plejádokra? Elmehetsz hozzájuk ha ennyire beléjük vagy buzulva és ha szerencséd van lehet, hogy jól seggbe ba**nak.
2012. aug. 3. 12:07
 5/155 anonim ***** válasza:
Hát ez a Dyatlov incidens nem igazán értem, miért függene össze az űrlényekkel. Találtak 5 halott hegymászót, összetörve, alsógatyában. Iiiiiigen, és? 1-2-n olyan szintű ütésnyomokat találtak, amit egy kocsi tudna kb. okozni. Na minek van ilyen ereje fent a hegyekben? Hát a lavinának. Elég egyszerű a magyarázat. Jött egy lavina, gyorsan kivágták a sátrat, és futottak amerre láttak. Végül is mindenki ezt tenné, menekülne. Azt nem tudom, miért voltak alsógatyában, lehet, hogy akkor jött a lavina, mikor átöltöztek épp. Mellesleg azt is megemlítették egy másik cikkben, hogy 1-2 hegymászó olyan arccal halt meg, mint aki halálra lenne rémülve, teljesen nyitott szájjal, összeszorított kezekkel. Hát mitől rémülhettek meg ennyire? A lavinától, tényleg ijesztő lehet.
2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 A kérdező kommentje:
Na ez már két magyarázat! Jól állunk!
2012. aug. 3. 12:08
 7/155 anonim ***** válasza:
35%

Nem a témakör alacsonyodott le, hanem az ide írogatok nincsenek kellően tudatuknál... Mondhatnám úgy is, hogy agymosott állapotban tengetik mindennapjainkat.


De én nem haragszom rájuk... Annyi hazugság, provokálás és hipnózis után, amit a különböző tömeg kommunikációs eszközök segítségével juttatnak el a gyanútlan áldozatok elméjébe, nem is csodálkozom, hogy ilyen alacsony tudatszintel nem képesek felfogni a spirituális, magasztosabb gondolatokat!

Egy ilyen környezetben, ami már születésünk óta a hazugságokkal tömi a fejünket, nem könnyű az első lépést megtenni. Az ilyen emberek számára az a legfontosabb, hogy képesek legyenek megkérdőjelezni a körülöttük lévő világ hasznosságát. Ha ez sikerül, utána már rálépnek a fejlődés útjára.

2012. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/155 A kérdező kommentje:
Igen épp ez a baj! Egyesek mindent elhisznek! Ezért próbálom kiszűrni az olyan eseteket amiknek van valóságalapjuk. Mert engem is érdekelnek ezek a dolgok, de nehéz őket megtalálni.
2012. aug. 3. 12:15
 9/155 anonim ***** válasza:

"Elmehetsz hozzájuk ha ennyire beléjük vagy buzulva és ha szerencséd van lehet, hogy jól seggbe ba**nak."

Fúúúj! Utálom a plejádokat, én a reptoidok mellett állok! És amikor lejönnek, leverünk titeket, szánalmas emberek és plejád pártiak!

2012. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 A kérdező kommentje:
Hajrá! .)
2012. aug. 3. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!