Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/155 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy fake. Állítólag egy olyan telefon van a videón, ami még nem jelent meg ebben az időben. De asszem pont itt a gyakorin olvastam, úgyhogy ki tudja? De ha valaki megerősíti az állításomat, akkor ez a videó lelepleződött. Vagy valaki talál egy linket, ahol írnak róla.
2012. aug. 4. 11:57
 62/155 Lilith1994 ***** válasza:
szerintem egyébként a katonaságnál minden sokkal előbb megjelenik így technológiailag, mert minden fejlesztést ők pénzelik.
2012. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/155 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom, ha kamu lenne a Rosewelli eset, akkor miért van olyan dok. hogy az FBI már nem tagad?
2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/155 Lilith1994 ***** válasza:

még egy érdekességet találtam ... nem tudom hogy mennyi a valóság alapja, szóval inkább beszéljünk róla :)


http://www.youtube.com/watch?v=XswfEzKE0UQ&feature=related

2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/155 anonim ***** válasza:
Hát... fura videó, belenéztem de nem jó a minősége, nagyon nem... nem tudom mire véljem
2012. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/155 A kérdező kommentje:

# 63 hát nem tudom. Ki kéne elemezni a videót, és megkeresni a telefont, bár szerintem én ilyen tudatlan fejjel nem hiszem, hogy megtalálom a hibát. :D A másik meg, hogy hogy kerülhetett ki egy ilyen féltve őrzött videó a youtube-ra?

64: Ez a videó nagyon durva, ha igaz. Szerinted ezek igazi idegenek?

2012. aug. 4. 12:20
 67/155 Lilith1994 ***** válasza:

hát én is így gondolom, én sem tudom mire vélni.


Valaki írta hogy az FBI már nem cáfol. azt hiszem meg találtam a cikket/ be jegyzést. Végig olvastam és elég érdekes. ha valakit érdekel akkor itt van:


[link]

2012. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/155 A kérdező kommentje:
Bár egy kicsit olyan, mintha bábuk lennének, nem?
2012. aug. 4. 12:21
 69/155 Lilith1994 ***** válasza:

Meglehet hogy igaziak , de szerintem ezt mostanában még nem fogjuk tudni.


Hallottam olyat hogy nyilvánosságra hoztak UFO aktákat, szerintem így, de ebben nem vagyok biztos, de tudod vannak olyan emberek akik meg unják a titkolózást és felrakják az ilyeneket vagy a gyerekük találta otthon a felvételt másolatára, nem tudom.

2012. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/155 Lilith1994 ***** válasza:
egy kicsit de lehet hogy csak a hulla merevség teszi
2012. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!