Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/155 anonim ***** válasza:
Valaki, aki még tud ilyet? Én kereshetek még, valaki más még?
2012. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/155 A kérdező kommentje:
Jó lenne még keresni! Én is keresgetek majd ha lesz időm.
2012. aug. 3. 16:18
 43/155 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt csekkoljátok! Nagyon furcsa nem?

2012. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/155 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, de miért fénygömbként látják az űrhajókat, vagy nem tudom miket? Szerinted mik lehetnek ezek?
2012. aug. 3. 19:48
 45/155 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mik ezek, de egyre több van belőlük, és egyre több helyen látják. És ez a madaras dolog, meg halas, hajmeresztő!
2012. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/155 anonim ***** válasza:

De furcsa amúgy az UFO észlelések témakörben ilyen kulturált kérdést látni, csupán 1 ember próbálkozott meg a pléjádos baromságaival az elején, és ennyi. Gratula a kérdezőnek! Hogy valamennyit én is hozzátegyek a témához, 43-as linkjére reagálva, az a legutolsó jelenleg:


Lehulló madarak:


"2010-ben ugyanebben az időben mintegy 4000 feketerigó szintén ugyanitt hullott le. Az eddigi hivatalos magyarázat szerint valamilyen hirtelen trauma okozhatta a madarak halálát, melynek oka minden bizonnyal a tüzijátékok és a petárdák voltak"


Hát én ebbe nem is kötnék bele, szerintem 95% hogy a tüzijáték miatt volt, elhiszem, hogy megrémültek tőle.


Halak norvégiában


Hát, ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Lehet, hogy este megáradt a víz, és így maradtak ott. Vagy arra hajtotta őket az ösztönük valami miatt, mint pl. szaporodásnál, és így tömegesen követtek el öngyilkosságot gyakorlatilag. Nem tudom, de szerintem ez nem függött össze az új évvel, csupán véletlen egybeesés. Mindenesetre nagyon érdekes.


UFO észlelések világszerte


Hát, elég nehéz úgy hozzászólnom, hogy sajnos minden videó, amit ott linkeltek, törölve lett. De ettől függetlenül szerintem a bejelentések jelentős százaléka az alkohol miatt volt, szilveszterkor elég nagy divat ugye berúgni :D És alkohol bácsitól máris ufónak nézhetünk egy csillagot, vagy egy repülőt akár. Másrészről, nem hiszem, hogy az ufókat túlságosan érdekelné az újév, ha tömegesen meglátogatnak minket, az biztosan egy nekik kedvező időpontban lesz, és nem nekünk.

2012. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/155 anonim ***** válasza:
Elég reális amit írsz! Ha lesz valami, amit linkelni tudzs, ilyen téma, linkeld!
2012. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/155 A kérdező kommentje:
Hát ott van az 51-es körzetes videó amiről még nem esett szó.
2012. aug. 3. 21:48
 49/155 A kérdező kommentje:
Amit küldtem linkbe.
2012. aug. 3. 21:48
 50/155 A kérdező kommentje:

Ja, meg van egy videó, ami rohadtul megrémített. Nem biztos, hogy ebbe a témába tartozik, de azért belinkelem: youtube.com/watch?v=GrxuChwwJOk

Nem biztos, hogy mind igaz, de van két részlet, amit nem tudtam megmagyarázni: Az egyik a Britney Spears interjú, a másik a Lady Gaga-s. De inkább az előző. Ott tényleg olyan, mintha két személyisége lenne a nőnek. Pont amikor nem tud válaszolni, akkor jön a másik én, és beszélget is vele pár szót. Lehet, hogy csak így reagálja le a feszültséget, de tankönyvbe illően jellemző a disszociativ személyiségzavarra ez a fajta reagálás.

2012. aug. 3. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!