Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/155 anonim ***** válasza:

# 9


Hát igen, sajnos ilyen a nagy többség. Azzal sem vagy tisztában, hogy miket mondasz. De nem te tehetsz róla, szóval megértelek.

http://www.youtube.com/watch?v=dvTJD22E2q0

http://www.youtube.com/watch?v=VC0hJEY8jrc

http://www.youtube.com/watch?v=cdyuwZgZnsc

2012. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/155 A kérdező kommentje:

Na itt van egy érdekes interjú még: http://www.youtube.com/watch?v=Ms2RvT7w524

Eléggé élethű, és élő adásban adták le. Persze lehet, hogy csak egy őrült, vagy egy jó színész.

2012. aug. 3. 12:22
 13/155 anonim ***** válasza:
Kérdező a hangokról tudsz valamit linkelni? Videót láttam róla, valami olyan kéne amibe leírják mi is ez... olyasmit mint a fenti 2 link!
2012. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/155 A kérdező kommentje:
# 11 Ezekben a videókban nagy igazság van. De azért van egy határ! Valaki semmit sem hisz el, valaki meg mindent. Egyik se jó. Végig kell gondolni a dolgokat, és az alapján dönteni. Nem mindent bekajálni.
2012. aug. 3. 12:26
 15/155 anonim ***** válasza:
100%
Oh, David Icke, a világ egyik legnagyobb csalója.
2012. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/155 A kérdező kommentje:

13-as pillanat.

Linkek: http://www.youtube.com/watch?v=xlJy_skyL4I

[link]

[link]

[link]

Itt vannak. Persze gondolom nem mindegyik igazi. Ezek a hangok azért is érdekesek, mert én is hallottam itt Magyarországon. Nagyon hasolló hangok voltak, csak halkabbak. Lehet, hogy más volt, de tényleg hallottam őket! És olvastam több fórumon, hogy mások is hallották. Én reggel kilenc óra körül hallottam az öcsémmel. Fogalmam sincs, hogy mi lehetett.

2012. aug. 3. 12:31
 17/155 anonim ***** válasza:
67%

"# 11 Ezekben a videókban nagy igazság van. De azért van egy határ! Valaki semmit sem hisz el, valaki meg mindent. Egyik se jó. Végig kell gondolni a dolgokat, és az alapján dönteni. Nem mindent bekajálni."


Milyen határ? Amit felhúztak eléd a tv propagandisták? Kedves barátom, ezeket nem elhinni, hanem tudni kell!

A tudomány és a bölcsesség nem egy és ugyan az, sőt az emberiséget már két részre osztja! Szerencsére egyre több ember fedezi fel a szívében lévő bölcsességet, és utasítja el mindazt a pusztító ideológiát amivel fertőzik a bolygónk földjét, vizét, levegőjét!

Kár hogy nem érted miről beszél... Ha csak elhiszed, akkor nem is csodálkozom rajta hogy nem érte.

2012. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/155 A kérdező kommentje:
Szerinted mégis milyen határ? Én nem mondtam, hogy úgy élek, hogy elhiszem azt, amit a TV-ben mondanak. De nem nézek meg egy ezo-s oldalt, ahol odavan írva, hogy jönnek a reptoidok, és elhiszem, ja nem bocsáss meg "tudom" hogy jönnek. Én nem élek egy mese világban. És nem is élek a média világában. Te viszont mesevilágban élsz!
2012. aug. 3. 12:40
 19/155 anonim ***** válasza:
Jól mondod kérdező, a mai világban elég sokan élnek mese világban, de a legtöbbjüket már nem lehet "felébreszteni". Pont ő írta, hogy mi vagyunk befolyásolva a média által, amikor pont ő van pár youtubeos videó által.
2012. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/155 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Először is szeretném felhívni a figyelmedet, h a 44%-os kommentelő Alaje és plejád fan, azért hajtogatja mindig ezt a megvilágosodás dumát, mellékelve pár Icke és Alaje videóval. Egyfolytában hangoztatja h Alajet kéne mindenkinek követnie stb stb. Közben mindenki tudja h Alaje csak egy egyszerű csaló. Ennyi. Plejádok sem léteznek, ahogyan reptoidok sem. Persze ezt a kedves 44%-os mindjárt megcáfolja majd azzal h mivel én buta vagyok, az emberek 95%-val együtt, ezért nem érthetem az ő magasabb tudati szintjüket. És pluszban bemásol majd egy Alaje videót h nézzem végig, és megvilágosodok..ez már rutin itt..:D


A kérdésedre válaszolva: A halas témához annyit írnék, h ez igazából nem fura dolog, hisz minden évben vetődnek partra bálnák, delfinek, szerencsére nagy részüket vissza tudják tuszkolni a vízbe. Sok változat van arra, h miért jönnek ki a vízből, de sztem erre még 1 darabig úgysem kapunk választ. Lehet h a felmelegedéstől, lehet h a vízi állatokat zavarják a tengeri földrengések. Nem tudom.


A kijevi hang. Kamu. Olvastam róla, h hangmérnökök, effektekkel foglalkozó emberek elemezték a videókat, és kiderült h csalás. Az alap videó az h az ablakból kamerázzák a várost. Ezután felmásolták szgépre a videót, és egy sima videó szerkesztő programmal alámásolták a zajt. Ami ráadásul egy számítógépes játékból van:D Szal ez is csak egy kamu a sok közül.


A Dyatlov incidens: Ahogy előttem is írták, valószínűleg a lavina végzett velük. A sátor kivágása úgymond normális, mert lássuk be, közeledő lavinánál, remegő kézzel, tele adrenalinnal nem sokunk tudná időre elhúzni a cipzárt a sátron. Ilyenkor több 100 tonna hó zúdul le egyszerre, ami nem feltétlen okoz külsérelmi nyomot, viszont a csontokat simán összetörheti. A meztelenségre én is csak azt tudom mondani, h vagy akkor öltöztek át, vagy alapból úgy aludtak a hálózsákban. Amit én nem értek ebben, az az, h a sátorverés és a megtalálás közt 20 nap vagy mennyi telt el. A területen hóviharok voltak, nagy szél. Akkor h maradt meg 3 hétig a lábnyomuk a hóban? Ilyen időben 1 óráig nem maradna meg. Ezért is kamu szagú nekem ez a történet. Az meg h radioaktív sugárzást mértek... ki tudja. Ezt sajna senki nem tudja bizonyítani, egy jelentésbe meg ugyebár azt írunk amit akarunk. Szal sztem itt sem idegenek jártak.


Hozzáteszem, nem hiszek semmiféle reptoidokban, plejádokban, meg ilyen ratyiságokban, de abban hiszek h nem vagyunk egyedül a világegyetemben. Túl nagy az univerzum, h egyedül éljünk benne.

2012. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!