Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az esetekről?

Figyelt kérdés

Itt az UFO témakör eléggé lealacsonyodott szerintem. Meg úgy az egész ezotéria. Nézzünk pár ügyet amit ésszel meg lehetne vizsgálni!

1. Dyatlov incidens: Link: [link]

Ha nem elég hiteles az oldal, akkor nézzetek utána!

2. (ez nem UFO-s de rejtélyes) [link]

Először ezeket írom le. Írjatok még olyat, ami nem ilyen halandzsa, hanem szerintetek érdekes bizonyíték, és nem kamu. Akit érdekelnek az UFO-s témák, de nem akar, csak Reptoidokról, meg Plejádokról, hanem valódi esetekről olvasni az írjon bátran. Várom a linkeket és a véleményeket ezekről.



2012. aug. 3. 11:53
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/155 Lilith1994 ***** válasza:
lehet hogy igazad van... én is gondolkoztam azon hogy milyen az értelmi állapota. De mivel hogy azt mondja rám hogy nem vagyok normális így kérdezgetek inkább hátha tud valamit.
2012. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/155 A kérdező kommentje:
Na, de ne kanyarodjunk ennyire el, térjünk vissza a témához. Akkor senki sem tudta megcáfolni a videókat? Eddig ott tartunk akkor, hogy ezek a videók valósak. De csak míg nem jön egy cáfolat, ha jön.
2012. aug. 4. 13:11
 93/155 Lilith1994 ***** válasza:

ha nem cáfolnak akkor, fel dobhatnék még egy témát, amiben annyira nem tudok hinni. (ez is olyan mint a Moth man)


[link]

2012. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/155 anonim ***** válasza:
A Molyember hihető szerintem, mint mutáció
2012. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/155 Lilith1994 ***** válasza:
igen én is így gondolom de a jerseyi ördög úgy ahogy mondják nem lehet teljesen valós. nekem kicsit nehéz elhinni.
2012. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/155 A kérdező kommentje:
Ezzel a linkkel az a baj, hogy nem mutat egy bizonyítékot sem. Még egy képet sem a szemtanúkról. Szerintem egy ember látott valami szokatlant, amire azt hitte, hogy valami lény a sötétben, és elhíresztelte. Meghallgatta a falu, és kreált egy történetet. Szerintem ezek után a falu lakosságában megmaradt a félelem, és ilyenkor hajlamos az ember a dolgokat félreértelmezni, vagy bebeszélni magának. Szerintem ez történhetett. Szerintem fake. Vélemények?
2012. aug. 4. 13:20
 97/155 anonim ***** válasza:
És ez az ördög, vagy démon, vagy mi is mutáció szerintem.
2012. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/155 anonim ***** válasza:
Vagy úgy van ahogy a kérdező vélekedett
2012. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/155 Lilith1994 ***** válasza:
Az a probléma hogy nem találok bizonyítékot a létezésére. Találtam videókat de nagy részén nem történik semmi, vagy kamu.
2012. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/155 A kérdező kommentje:

Hát, akkor ennek végeredménye: fake

Ha igaz lenne, akkor tuti, hogy sokan fölvették volna, vagy lefényképezték volna. De legalább a szemtanúkról lenne kép. Ha máshogy gondoljátok írjatok. Új ügy?

2012. aug. 4. 13:33
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!