Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisz valaki 404-ben?

Hisz valaki 404-ben?

Figyelt kérdés
:DD tudom hogy mindjárt jön az off de nem bírtam megállni hogy feltegyem :DD
2011. júl. 31. 00:15
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Amúgy bárki akármit mond, nem változtat a tényen , hogy én és könyvmoly látta.



Am bocsi Tomasz , hogy alkoholistának mondtalak. Nem így akartam írni... Vagy éppen nem pont így :). MÉg egyszer bocsi.


ŐŐŐ. A lényeg hogy mi láthattuk. És fantasztikus volt. Nem tudom mit mondhatnák még. A lényeg, hogy én láttam. Nem is bánom hogy mások nem láthatják. Ez van, amúgy sem hisztek nekünk.



A gamma sugarak pedig igazak voltak, azzal csalják ide az idegeneket. ... SZóval értitek , legalábbis az érti aki már olvasta a beszámolómat ezekről a dolgokról.

2011. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

Kedves eizo.

Te is csak úgy tudtál hozzászólni ehhez a témához, hogy valakinek beszólsz. Ha ilyen retardált noob vagy, akkor ott van neked a napiszar, na ott tényleg beszólogatnak az emberek. De lehet, hogy csak itt mersz ilyeneket csinálni, mert itt általában értelmes emberek vannak. Jah, és honnan veszed, hogy régebb óta van neted, mint nekem? Szerintem egy kezdő is találkozik a 404-es hibaüzenettel. Ilyet csak 1 fiatal gyerekecske mondana, hogy menőbb legyen. :)

Tudatlanságodból beszólni a másiknak a legrosszabb. De éld csak az életed, amíg tudod, mert ha ilyen leszel, akkor szerintem a 18-at sem töltöd be. Amúgy azt nem értem, hogy mikor copy-ztad az időt, hogy mikor írtam az előző hsz-em, akkor érdekes módon kissé több szóközt tettél az 1-nél. Ha nem tudsz 1 Enter-t nyomni, akkor érdekes, hogy neted hamarabb lehetett, mint géped. Mert írni azt tuti, hogy nem te tanultál meg. Ha meg unalmasnak tartod, akkor egyáltalán mért néztél bele a 404-es témába, s mért olvastad el? Hiszen senki nem kényszerített rá.


Ntes.

2011. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatnátok 404 lejáratását mert dedós és semmi köze az ezotériához! Hiszek 404nek és senkinek semmi köze hozzá kinek vagy miben hiszek. Ennek a kérdésnek sincs semmi értelme, semmi köze az ufókhoz.
2011. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
404et ne bántsátok! Igazat mond! Ő tényleg tartja a kapcsolatot a földönkívüliekkel.
2011. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Egyrészt már lejárattátok magatokat, amikor azt írtátok hogy biztosan láttátok hogy a beffőttes üvegben volt a fej, mivel abban nem férne bele, max egy hobbit ufó feje :D


Másrészt lehetett egy torz gyerek feje is, aki fejlődési rendellenességekkel született és amiből van fennt neten elég. harmadrészt pedig simán csinálhatta 404 gumiból, mint a köve is az gyurmailin.


404 hülyeségeket beszél amit buták vesznek be. Azt írta hogy Lumbuláni királysággal teremtett kapcsolatot valami 100 trillió fényévre, de hogyan lehetne egy földönkívüli civilizáció Királyság ? Tőlünk tanulták ? Ott is Királyok vannak ? :D Stb

2011. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
De ez a 404 ő egy tudós végülis?
2011. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
A tudósok nagy része nem ennyire hülye...
2011. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
404 orvos volt csak már nem praktizálhat mert nem szakszerűen gyógyítja a betegeket vagyis nem gyógyszerekkel hanem a növényekkel mint valami mágus és azt mondta h emiatt elvették az engedélyét. Tartja a kapcsolatot valami idegen fajjal és már el is vitték magukkal egyszer és visszahozták azóta érzékeny a szeme a fényre és napszemüvegbe kell járnia mert megsérült a szemideg-je vagy mi. Ja és tud telepatikusan beszélni és úgy beszél az idegenekkel is telepatikusan. Én hiszek a telepátiába nagyon is!
2011. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
18:57 Ha 404 simán megcsinálhat gumiból egy élethű fejet úgy hogy fogyatékos, akkor légyszíves csinálj már nekünk simán 1 olyan fejet gumiból ha ügyesebb okosabbnak tartod magad! Kösz!
2011. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!