Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért pontozzák itt le azt,...

X) kérdése:

Miért pontozzák itt le azt, aki nem hisz 404-nek meg a többi unatkozó UFO-sztori kreátornak?

Figyelt kérdés
Főleg hogy elég racionálisan érvelünk, csak nem gondolkodtok...
2011. aug. 25. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 .Anonymus. ***** válasza:
67%
Én nem pontozom le őket.:D
2011. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
61%

a másik felet is lepontozzák, úgyhogy szerintem itt nincs miről beszélni :D

és ha nem haragszol, most jelentem ezt a provokatív kérdést :)

2011. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Egészségedre váljék :)
2011. aug. 25. 20:26
 4/54 .Anonymus. ***** válasza:
73%
2. válaszoló, igazad van!
2011. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
33%
Ebbe a kategóriába kétféle ember jár: aki hisz az ilyesmiben, meg aki abszolúte nem. Nézd meg a kérdéseket, a legtöbbnél jól lehet látni, ahogy a két oldal osztja egymást.. :)
2011. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Én hiszek az idegenekben, csak nekik nem hiszek... persze lehet hogy pár ember találkozik földönkívüliekkel, vagy lát egy UFO-t de ezekben a történetekben túl sok dolog van ami egyáltalán nem hihető. Főleg hogy érdekes módon minden héten változik hogy éppen mi van rájuk tetoválva, hogy néznek ki az idegenek amikkel találkoztak stb..
2011. aug. 25. 20:40
 7/54 anonim ***** válasza:
12%
az ide járó emberek 60%-a szerintem troll aki csak poénból ilyen idióta kérdéseket teszel fel reptoid megszállásról meg hasonló baromságokról...
2011. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
63%
Én a logikátlan gondolkodásuk miatt pontozom le a szkeptikusokat. Logikátlan gondolkodásukat arra értem, hogy olvasnak és írnak egy olyan oldalra ami őket nem csak hogy nem érdekli, de még idegesíti is őket. Ez a leglogikátlanabb cselekedet amit életembe hallottam.
2011. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
17%
Értelmileg fejletlen tinik és visszmamaradott felnöttek járnak ide, akik vágynak a mesékre !
2011. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 404 ***** válasza:
76%

Kérdező!


Valószínű azért, mert több itt az UFO hívő ember, mint a szkeptikus. Ha továbbra is provokáljátok az UFO hívőket és azokat akik találkoztak már földönkívüliekkel, ne csodálkozzatok azon ha 0% pontotok lesz, mert ez az UFO észlelések és ezek az élmények ide tartoznak ebbe a kategóriába. Ha bemennél egy templomba és kigúnyolnád a hívőket, ott se lenne nagy tekintélyed. Ez logikus igaz?


Én azt szeretném ha mindenki lepontozna, hogy ne a birkák közt legyek az eső, hanem a farkasok közt. Tudjátok, a pontozást azért találták ki, hogy minél többet írjatok és minél többet látogassátok a honlapot és a pontozással vagytok megjutalmazva. Ezért aki a pontokra hajt, az nem más mint egy birka a sok közül. Én ezért nem foglalkozom a pontokkal. Ritkán kivételt teszek, mert diatornak megígértem hogy ha meglátom, felpontozom, de valójában gyerekesnek tartom.


23.20 Te melyik vagy? Értelmileg fejletlen tini, vagy visszamaradott felnőtt? Mert tudom hogy te is minden nap ide jársz.

2011. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!