Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért pontozzák itt le azt,...

X) kérdése:

Miért pontozzák itt le azt, aki nem hisz 404-nek meg a többi unatkozó UFO-sztori kreátornak?

Figyelt kérdés
Főleg hogy elég racionálisan érvelünk, csak nem gondolkodtok...
2011. aug. 25. 20:22
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
63%
Végre olvasom 404 írását! Valaki írta hogy 404 hülye 13éves gyerek. Én a hozzászólásából egyáltalán nem látom se azt hogy gyerek, se azt se hogy hülye. Nem tudom miről beszéltek mert érthetően beszél és logikusan érvel. A helyesírása se rossz tehát ez is hazugság volt. Aki ilyet mond róla hogy hülye, az vagy nemnormális, vagy irigy.
2011. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
13%

Vagy csak szórakozott állapotban van.

Mindenesetre 404-el szerintem nincsenek -komolyabb- bajok. D: De azokat meg megtalálod mindenkiben nincs értelme miatta ócsárolni, csak azt mutatod meg vele, mekkora egy képmutató gyökér vagy, mint az emberek 80%-a ezen az oldalon amellett a kevéske tiszteletreméltó ember mellett.


A pontozgatással egyet értek, csak az nincs ínyemre, ha elvesztem a képességem a reportolásra.

2011. aug. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 Beliel ***** válasza:
15%

404! A pontozás azért lett kitalálva, hogy próbálják visszaszorítani a veszekedéseket. Ott vannak a kis mancsok aki nem ért valakivel egyet inkább nyomjon arra minthogy flameljen. Így kevesebb munkája lenne elvileg a modiknak. Gyakorlatilag meg az emberek akkor "birkák" a te szavaddal élve, hogy még ezen is összevesznek.


Ha meg azt akarod, hogy lepontozzanak akkor menj a családi kapcsolatok -, fogyókúra - és politika témakörben. Oda bármit írsz így is úgy is le leszel pontozva.

2011. aug. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
38%

404, Énvagyok a 23:20-as. Az értelmileg fejletlen tinik a te rajongóid, a visszamaradott felnöttek pedig te vagy és még kevés elvakult hívő mint te. Én egyikbe sem tartozom. Időszakonként járok, ide részben azért mert az itteni ezosok mindenbe, de még lampionokban is ufókat vélnek látni és ide a megerősítést elvárva és kikövetelve jönnek, meg is kapják ! Sajnos én már csak úgymond röhögni járok ide :S Szomorú kritika ez az oldalról, inkább errőla rovatról, de ez az igazság !


404, komolyan azt javasolnám neked, hogy próbálj meg emberi érzelmekben gazdag társas életet élni ! Esetleg fel kellene hagyni, az ufó bolondozással, mert végülis legvégén szomorú és magányos élet lesz a hátad mögött. Esetleg el kellene menned egy idegorvoshoz (neurológushoz) a pszichológus ide már kevés. És rendbe tenni a szerotonin szintedet, nem gúnyból mondom és ha ezen túl vagy, akkor megfelelő képpen tudod értékelni az életben fontos dolgokat és boldog szociális életed lehet !

Azonban e kezdő lépést neked kell megtenni, ez a te életed.

2011. aug. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
22%

A pontozásról annyit, hogy ez óvodai mentalitás már ne is haragudjatok !! Nekem is van 80% feletti nickem, amivel nem megyek bele vitába, de mint tudjuk ez nem helyes, mert a csendes hallgatás is megalkuvás !!


Azért jövök ide, hogy segítsek embertársaimon ahogyan csak tőlem telik és lehetséges. A %-pedig nem érdekel, egyébként aki pontoz annak a tükörképe ez az eredmény !

2011. aug. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
17%
06:55-nél az igazság.
2011. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 .Anonymus. ***** válasza:
65%
Ez az oldal nem szkeptikusoknak lett tervezve!
2011. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 .Anonymus. ***** válasza:
69%
*topic
2011. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
71%
404 nek igaza van. Aki veszekedni jön ide az hagyja el az oldalt!
2011. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
3%
Na ki a szánalmas senki, emberem? Újabb bekezdéseket regélő, de üresszavú, képmutató kis senki, mi más?
2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!