Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisz valaki 404-ben?

Hisz valaki 404-ben?

Figyelt kérdés
:DD tudom hogy mindjárt jön az off de nem bírtam megállni hogy feltegyem :DD
2011. júl. 31. 00:15
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

diator én nem vagyok alkoholista csk néha iszok!!!!


Én hiszek neki mer az a fej tényleg igazi volt!! És nagy fekete szemei voltak de mintha nem is a szemei lettek volna csk valami védőburok vagy páncélszerűség. Tisztára olyan volt mint nekünk egy napszemüveg csk ez valahogy a bőre alatt volt szoval érdekes. És a bőre tényleg hámlott és valami folyadékba volt egy üvegbe. 404 aszt mondta formalinba tette de hogy minek aszt nem mondta.

2011. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
Ezt nem hinni kell, hanem tudni, mert igenis, van 404-es hiba. Nem értem hogy mi értelme ennek a kérdésnek, valószínűleg semmi. Amúgy meg van 404 nevű emberke, aki biztos sokat látta ezt a hibát.
2011. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:

ma 09:25

Hogy mi a fenének kell ezen a 404-en lovagolni, nem értem, rohadtul unalmas, senkinek nem mondasz újat, elhiheted régebb óta van internetem mint neked.

2011. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
én hiszek neki!
2011. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
Diator,akkor 404 egy befőttes üvegben tart egy földönkívüli fejet?:O
2011. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
404 úgymond egy fontos bizonyíték birtokában van!! Már csak az a kérdés hogy szerezte meg. Ha tényleg orvos 404 akkor még azt is el tudom képzelni róla h a lakásán van egy eldugott laboratóriuma mondjuk pincébe és ott boncolja az idegen lényeket és azért ment tanulni orvosnak is hogy ezeket megtudja csinálni de úgy orvosként nem is akar dolgozni csak értsen a boncoláshoz meg a szervek tartósításához meg ilyenek.
2011. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

egy kérdés, kedves előző:


mit gondolsz? név nélkül ideírsz valami tudományos "hülyeséget" és elvárod, hogy tényként állítsuk be magunk előtt?

2011. júl. 31. 18:22
 18/58 anonim ***** válasza:
70%

Csak azok hisznek 404-NEK, akik nagyon hülyék. Szó szerint. Nem tudnak semmit a csillagászatról, biológiáról, fizikáról.

Diator, szerintem te ne nagyon írogass ide ilyeneket, mert a múltkor már lejárattad magadat. Azt mondta, hogy a gamma-sugárzás gyorsabban halad a fénynél és pár atombomba el tudja pusztítani az egész Földet. És ezek a robbanások még tér-idő kapukat is nyitnak.

404-et én nem akarom bántani, de neki sincs nagy tudása ezekben a témákban és el is hiszi azokat, amiket mond.

Egyedül az a bajom, hogy túl sok emberi tulajdonsága van az 'idegeneinek', és elég valószínű, hogy ha van máshol is értelmes élet (bár a Földön sincs értelmes élet :P), akkor az nem úgy néz ki mint az emberiség, nem olyan a viselkedésük, stb.

2011. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha orvos volt, akkor érthető, mert az a gyerek egy progériás illetve más elmaradottságban szenvedő gyermek volt, amit sokat mutogatnak neten és tényleg olyan mint egy ufó ! És mivel orvos így szakmai berkeken belűl könnyedén hozzájuthatott.


Másrészről pedig,.... Egy fej nem fér bele egy beffőttes üvegbe :LOL

2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

az előzőnek igaza van. múltkor olyat olvastam tóle, hogy valami 190 milliárd fényévre utazott el.(az általunk ismert univerzum max 14 milliárd fényév átmérőjű) néhány atombomba nem képes elpusztítani a földet mert a galaxisunkban nem létezik olyan anyag, melynek atomkötésében ekkora energia lenne.

a testet atomokra bontva nem lehet tárolni, mert az atom nem tárol információt a régebbi helyéről. nem tudja hogy melyik atomhoz kapcsolódott régebben. így ha le tudnánk bontani a testet szinte lehetetlen ugyan úgy visszaépíteni.

a fénysebességnél csak a téridő növekedése volt gyorsabb egy végtelenül kicsi ideig, mikor fiatal volt a világegyetem. a fénysebesség nem érhető el anyag számára mert a szökési sebességből adódóan végtelen naggyá válna a tömege. a gammasugár fénysebességgel halad, nem gyorsabban. továbbá beszélt még 404 vízalatti piramisokról, meg az emberek tenyésztéséről.

olyan dolgokat mondott, amelyek ellent mondanak 3000 év fizikájának és kémiájának.

2011. júl. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!