Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisz valaki 404-ben?

Hisz valaki 404-ben?

Figyelt kérdés
:DD tudom hogy mindjárt jön az off de nem bírtam megállni hogy feltegyem :DD
2011. júl. 31. 00:15
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

olvassátok el ezt, talán tetszik az ötlet...

[link]

2011. júl. 31. 19:58
 22/58 anonim ***** válasza:
Így van kedves kérdező, bár az itteniek túlnyomó része nem ismeri az alapvető fizikát és nem is gondolkodik sajnos :S
2011. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Én nem montam h befőttesüvegbe volt eszt diator mondta én csk annyit láttam h üvegbe volt de aszt nem h befőttesüveg. De tuti h üvegbe volt mer átláccó volt más mi lehetett volna szép tiszta volt az üveg. A lötty ami benne volt folyadék az kicsit zavaros volt lebegtek benne bőrcafatok a fejről ázhatott le gondolom és azok úszkáltak benne de amúgy a videó eredeti volt én nagyon köszönöm 404nek h láthattam aszt a dögöt vagyis csk a fejét. Élőbe tuti nem mernék egy olyannal találkozni nincs az a pénz!!!!!!!!! K.rvára félelmetes feje volt annak a dögnek!! Hegyes álla volt ha jól emlékszek meg kicsi szája. Kib.aszott nagy fekete szemei. A tekintete gonosznak tűnt de lehet csk azér mert félek tőle és beképzelem. Nem tudom de én nem szeretnék egy olyannal találkozni 404 aszt mondta nem bántanak ha én nem akarom őket bántani de én akkor se akarok!! Viszont annak örülök h láthattam aszt a dögöt és eszt megis köszöntem 404nek. Ja és aszt mondta azér nem teszi fel a netre mer ez bizonyíték nem játék és ebből baja lenne ha feltenné úgy h így is örülök h láthattam mer nem sok ember láthat ilyet. Ijesztő volt azon az éjjel el se tudtam aludni úgy felkavart a látvány h úristen ez egy igazi és hát vagy 2 hétig el se akartam hinni hihetetlen h én láttam egy olyan dögöt. Na mindegy nektek úgy is hiába mondom reménytelen.
2011. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
Előző: én már nem bírom tovább. NEM ASZT MEG ESZT, HANEM AZT MEG EZT!!! Basszus, te nem jártál általánosba? Vagy nagyon rossz tanuló lehettél, mert ezt(!) a hibát egy harmadikos is észre veszi. Bocsánat, de kérem szépen írjatok már helyesen emberek!
2011. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
Hát éppen ez az ! 404 hívei nem tudnak írni sem, mint maga 404, akkor pedig olvasni is alig és értelmezni pedig végképpen nem. Ezért van 404-nek sok híve.
2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

gondolj bele mégegyszer:


az előbb írta a srác, hogy 404 kevés embernek mutat meg ilyet és azért nem teszi a bizonyítékot fel netre, mert bajuk lehet belőle.

de mégis itt van a neten!!!!!!


előbb írtad le, könyörgöm!!!!


ezek szerint ti hamarosan meghaltok, vagy mi?:DDD ha 404 igazat mondana és baja lehetne ebből, akkor már rég halott lenne.


Ott a baj hogy nem ismernek olyan alap dolgokat, amit általános suliban tanítanak+ önmagának ellentmondó kijelentéseket tesznek.

2011. júl. 31. 23:01
 27/58 A kérdező kommentje:

feltettem ezt a teszkérdést:


ha 404 válaszol, akkor lesz rá bizonyíték, hogy kamuzik és azok akiket megvezet a marhaságaival, ők is láthatják a tényeket!

2011. júl. 31. 23:05
 28/58 A kérdező kommentje:
2011. júl. 31. 23:06
 29/58 anonim ***** válasza:
404 igazából Alice és Csodaországba vitték el az idegenek. Csak úgy szárnyalt a képzeletében. Azért kíváncsi lennék, hogy a sok cáfolatra mit mondana 404, Diator, meg Lipótmező többi volt lakosa.
2011. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Az nem kamú volt, igazi volt, Nem kamú. Hús volt, élethá. olyat ember nem tud csinálni, nagy volt a feje , a szemei is. a kép kristály tiszta volt, esküszöm. Most mi a faxért hazudnák.



Azt tudom, hogy tud valamit amit mi nem. Tuti igazat mond.


Láttam amit láttam. Az a videó lehetne az egyik leghitelesebb ufó videó, ha nyilvánosságra hozná. Remélem meg fogja tenni. Ahogy mondtam 2 ember látta , meg 404.


Annyit mondok. Hogy igen is igazat mond!!!!!!!!...


404 ha ezt olvasod, ak bocsi hogy elmondtam a azt a videót amit mutattál.


A videó felvétel és a rajta lévő képsorok igaziak voltak.

2011. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!