Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/510 anonim ***** válasza:
Épp akartam írni,hogy milyen jó,hogy itt nem oltogatjuk egymást,erre megjelenik a 21:15-ös.Tényleg ott volt,a saját szememmel láttam.Az első 2 komment az enyém.Én is azt hittem szivatás,de most jöttem be felmelegedni,mert mjdnem 2 órája kinnt álltam,anyám is hazajött melóból Őt is felhívtam az erkélyre még a nővéremnek is telefonáltam,Ő is látta.
2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/510 anonim ***** válasza:
Mindárt feltöltöm a fotómat...
2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/510 anonim ***** válasza:

Pontozzuk le a 21:15-öst.

Várom a képet,hátha közelebbi mint az én kamerás felvételem.

:)

2011. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/510 anonim ***** válasza:

21:08

Nem vagyok Péceli, úgyhogy így nem tudom. Csak azért kérdeztem, hogy ha mindenki hasonló csillagkép közelében látná, akkor meg tudnám nézni, hogy van-e valami szokatlanul fényes csillag a közelben.

2011. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/510 anonim ***** válasza:
100%
Pécel jelenti:3csillag egymás mellett alatta 2 távolabb egymástó.Asszem az Orion.És már közelebb van hozzá tehát mozog.furi
2011. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/510 anonim ***** válasza:
20%
Nyugodtan pontozzatok le, de itt meg ott írják, hogy csináltak képet stb...feltöltik...stb És akkor hol vannak? Rossz a minőség stb...Sok kifogás:P ÉN nem látom, lehet, hogy ti látjátok, de akkor hol vannak a képek? Amúgy valószínűleg a NASA hamarabb észreveszi, mint a mi szemünk. Valószínűleg csak egy csillag. 21:15-ös voltam.
2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/510 anonim ***** válasza:
47%
feltöltené vki azt a rohadt képet? mert ez elég kamuszagú
2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/510 anonim ***** válasza:
Nem kamu,de valószínű,hogy tényleg nem lett jó minőségű,úgyis csak leugatnátok(akik nem hizstek nekünk)Nekem a videon csak egy villogó pont látszik.Ha nem láttam volna Én is azt hinném szivatnak.Elmondanám,hogy én felhívtam az RTL-t.Na most lehet röhögni!
2011. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/510 anonim ***** válasza:
felhívtad az RTL-t és ez most akkor mire jó? xd
2011. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/510 anonim ***** válasza:
mit mondtak?
2011. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!