Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/510 A kérdező kommentje:
Halljátok,lehet,hogy a második 20:05-ös válaszolónak lesz igaza,és egy csillagra vagyunk itt így ráizgulva:D Mondjuk nekem kicsit csalódás lenne.:)
2011. jan. 28. 20:11
 22/510 anonim ***** válasza:
100%
Én Békéscsabától pár km-re vagyok és már vagy huszadjára megyek ki, de még mindig csak a csillagokat látom. :D
2011. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/510 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csillag.ez váltja a színét és kis elágazásai vannak.A közepe hosszúkás és vastagabb.Gamma kitörés sem lehet,már rég megsültünk volna.
2011. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/510 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Borsodba is észlelhető egy ilyen, ez invázió lehet.Egyet leszedtek parittyával a helyi romatelep felett, és már szét is kapkodták a fém részeit, viszik leadni a mételepre......
2011. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/510 anonim ***** válasza:
100%
És néha le-föl mozog,meg mintha eltávolodna,mert kisebb lesz,aztán megint nagyobb.Aztaku...
2011. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/510 anonim ***** válasza:
100%

20:05 vagyok

Nem tudom, hogy azt látjátok-e, de én csak azt látom, ami jelenleg az égen nagyobb kicsivel, mint a többi csillag, színesen vibrál. Amióta utoljára néztem, már kicsit magasabban van az égen. Távcsővel (ha nem csillagászati) nézve, ha egy picit is elmozdul a kezetek, könnyen úgy néz ki, mintha a csillag mozdulna el, meg változna.


Ha ezt látjátok, akkor az mindenképpen csillag. Ha jól tudom, a Szíriusz, de ebben már nem vagyok olyan biztos.


Ha nem az az, akkor nem tudom, mi lehet.

2011. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/510 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, csak nálunk nincs? Na ne már! :)
2011. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/510 anonim ***** válasza:
Mondom, látom Békéscsabáról. Pont úgy néz ki, mint ahogy azt a többiek is írták. Távcsővel is megnéztem.
2011. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/510 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 30 km-re vagyok Bcs-tól és csak azt a csillagot látom.

Merre kell nézni? Az Orion övet mond viszonyítási alapnak, az feltűnő.

2011. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/510 anonim ***** válasza:
100%
...meg az van olyan dél és kelet közt. Hátha úgy megtalálom..
2011. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!