Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/510 anonim ***** válasza:
100%
Fenébe :( Pécelről nézve egyre kisebb :( Megnéztem a magyar csillagászati egyesület oldalát.Nem lettem okosabb.Valaki ki tud bogózni valamit abból az oldalból?
2011. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/510 anonim ***** válasza:
A köd miatt már Békéscsabán sem látszódik.
2011. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/510 anonim ***** válasza:
100%

Pécelen merre látod? Tudsz mondani csillagképet, amihez lehet viszonyítani, vagy amihez közel van?


Vagy bárki! Milyen csillagképhez van közel?

2011. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/510 anonim ***** válasza:
Készítettem róla néhány fotót, de sajnos nem sikerültek valami jól.
2011. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/510 anonim ***** válasza:
100%
Itt a péceli.Nem tudom a csillagképet.A kilátó felé...Az önkormányzat felett
2011. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/510 anonim ***** válasza:
20%

404 mesélt az ilyen lényekről, a radiosok(remélem jól írtam a nevét) lehettek, a radiosok egyfajta felsőbbrendű létforma, amely tudja változtatni alakját és gondolom, hogy a színét is.


ezek a lények ahogy 404 mesélte nekem, egyfajta isteni lények, amelyeket az ember istennek hisze. Ez egyfajta tévhit de mondhatók istennek, mivel istenszerű erejük van az emberéhez nézve.


Persze az igaz isten a leghatalmasabb isten, amely létezik. Az az isten amihez mi imátkozunk az a isten is létezik, de ő a mindenható isten, a többi isteni tudattal rendelkező lény csak társteremtő az igaz isten mellet.


persze vannak a világegyetemünkben olyan isteni lények amelyek istenként gyakorolják hatalmukat bolygókon, és befolyásolva ezzel az idegenek létformáit.


Persze ezek nem igaz istenek, mivel meglehet őket ölni, persze ez egy embernek nehéz lenne.


Az a létforma ami már csak tiszta energiaként vannak jelen, egyfajta isteni lények, de nem az igaz isten lénye.

2011. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/510 A kérdező kommentje:
Azta,ennyire azért nem bonyolítottam :)
2011. jan. 28. 21:15
 58/510 anonim ***** válasza:

Az igen :D

Akkor készüljünk a frontális összecsapásra! Remélem nem mérgesek ránk valami miatt :S

Bár lehet hogy csak felvenni a kapcsolatot jönnek velünk, vagy ilyesmi.

2011. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/510 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs eszközöm a képkészítéshez. Csináltam egyet a fényképezővel, de az már elég régi típusú és nem látszik semmi, csak sötétség.
2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/510 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy valaki is kamuzna.

Az valószínű, hogy a hozzászólók egy része a Szíriuszt látta, ami ma nagyon fényesen ragyogott, több színben vibrált és pulzálni látszott, és a leszállni készülő köd sok fura elmosódást eredményezhetett.


De nem zárom ki, hogy voltak, akik tényleg láttak valamit. Sajna én továbbra sem erősíthetem a táborukat. :(


Azért tényleg jó lenne egy-két kép, de pl. mobillal nem igazán könnyű az éjszakai égen bármit is lefényképezni.

2011. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!