Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellemek léteznek akkor...

Ha szellemek léteznek akkor Vámpírok és Vérfarkasok is?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolsz ez egyértelmű hogy igen, szellemekre kézzel fogható bizonyítékot nem találtak, de nincs is szükség rá. Mindenkinek voltak már esetei szellemekkel.


De most a szkeptikusokat akarom meggyőzni hogy azért ebbe van valami logika.



2013. okt. 2. 08:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
Spiclike, most akkor pedig menj, és interjúvolj meg egy vámpírt, és egy vérfarkast is, addig nem hiszünk neked. :P
2013. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
61%
én már alig várom, hogy lássam a képet!!!
2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 anonim ***** válasza:
49%
a vámpír jelenleg házonkívül van.De a farkasembert sikerült lencsevégre kapni!. itt van a bizonyíték- [link] :D
2013. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
En is kivancsi vagyok arra a kepre..De ha vampirok, verfarkasok leteznek, akkor mar minden letezeik amit valaha a keveset tudo emberiseg a kis bolhabol nagy elefantot csinalt..ertd jol kerdezo, mert ezt neked szanom (ki masnak..nem?) ez azt jelenti, hogy az emberek a semmit is nagy dolognak ve'lte'k, pl. ott van az a borbetegseg, ami miatt az embert vampirnak hitte'k, vagy az a farkasszindroma..akkoriban nem ismertek ezekre magyarazatot, ezert ilyeneket krealtak.. Meg ott van az is, hogy ha leteznek, akkor eddig miert nem latott egyet se egy ember se...??? Nem vagyok szkeptikus, csak ezekbol a mendemondakbol mar kiabrandultam, bizonyitek nelkul nem hiszek mar bennuk..
2013. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim válasza:
91%
és támaszkodjatok a "fizikára" meg a hamis "tudósokra"... akkor szóljatok mikor rájöttök hogy az egész egy kamu amivel hülyítenek minket!!! :)
2013. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 A kérdező kommentje:

[link]


Nos a kép, a történet én állok és haverom a szekrény mögött van le akart fényképezni csak egy kicsit mást kapott le.

ott fölötte az elhomályosított rész az magánügy meg a nevemet tartalmazta mert oda írt hogy az mi ott .....

Szóval tessék.

2013. okt. 2. 17:44
 27/115 anonim ***** válasza:
100%
0/10, ez fos. Szégyelljétek magatokat.
2013. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gyakorolod még picit. Gyenge alakítás.
2013. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
Ha't, kerdezo...tudok en egy ertelmesebb kepkivagasi modszert vagy mit ajanlani...fogod paintba es egy telitett feher korrel, teglalappal lefeded a fejed, meg azt ami oda lett irva es tada, me'g a vegen jobb kep lesz, mert igy ha olyan emberrel talalod magad szembe, konnyen photoshopnak velheti a tul izes miatt. Habar lehet, hogy csak en latom igy, mert telorol vagyok..
2013. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 anonim ***** válasza:
miről beszélsz te kérdező én nem láttok semmit!
2013. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!