Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellemek léteznek akkor...

Ha szellemek léteznek akkor Vámpírok és Vérfarkasok is?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolsz ez egyértelmű hogy igen, szellemekre kézzel fogható bizonyítékot nem találtak, de nincs is szükség rá. Mindenkinek voltak már esetei szellemekkel.


De most a szkeptikusokat akarom meggyőzni hogy azért ebbe van valami logika.



2013. okt. 2. 08:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 anonim ***** válasza:
27%
igen léteznek vámpír(ok) vérfarkasok dinoszauruszok ufok Sőt maga jézus is létezik! xDDD
2013. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/115 anonim ***** válasza:
92%

>De most a szkeptikusokat akarom meggyőzni hogy azért ebbe van valami logika.


Ebben egyfajta logika van, kedves kérdező, mégpedig hibás logika.


>Ha jobban belegondolsz ez egyértelmű hogy igen


Ha MÉG jobban belegondolsz, akkor egyértelmű, hogy nincs okod feltételezni semmi ilyesmit ;)


Azért ne add fel, próbálkozz bátran!

2013. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 anonim ***** válasza:
100%

Vámpírok vannak ugyanis a pírt is megvámoltatják.Mondjuk nem a Józsefvárosin kaphatókat:D

Vérfarkasok is vannak ugyanis ha a farkasoknak nem lenne vére nem élnének.De téves az elnevezés ugyanis nem vérböl vannak.

2013. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 anonim ***** válasza:
Nem, nem, egyik sem.
2013. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/115 anonim ***** válasza:
28%
igen mondom hogy léteznek és felhívnam a kedves figyelmedet, kérdező hogy a zőldkezet nyomd mindig mert az idegenek, farkasemberek, szellemek, vámpírok, a zöldet kedvelik majd én, nyomom helyetted a pirosat! xDx
2013. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/115 A kérdező kommentje:

humerheroldok nem családi képsorozat lesz ember o.O


a képről levágom magam és csak a lényeget fogjátok látni amint nagygép előtt leszek elküldöm..


A története:

szóval haverom csinálta mielőtt mentünk volna bulizni akkor még ő szerkesztette fel a képeimet és amint felhúzta a fényerőt elég különös dolgot vettünk észre mögötte.. a képet csak délután tudom elküldeni.

jól kivehető értelmes kép, de csak a LÉNYEGET fogjátok látni.

2013. okt. 2. 12:47
 17/115 anonim ***** válasza:
Vérfarkasok nem léteznek, de van ilyen hogy farkasember szindróma, ezt a betegséget még nem ismerték régen, innen ered a legenda .
2013. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 anonim ***** válasza:
75%
Na akkor hol van az a kép? kész van már az a photoshop? :D
2013. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 anonim ***** válasza:
100%
Na, előre leszögezem, hogy nem vagyok szkeptikus (annyira nagyon). Kérem, hol van itt a logika? Igen, ha vannak lámák, van szivárvány, és csillám is, akkor már vannak csillámlámák is, ugye? ;D
2013. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/115 anonim ***** válasza:
60%
lusta vagy kérdező De én azért meg interjúvoltam egy szellemet. itt van a bizonyíték- [link]
2013. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!