Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellemek léteznek akkor...

Ha szellemek léteznek akkor Vámpírok és Vérfarkasok is?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolsz ez egyértelmű hogy igen, szellemekre kézzel fogható bizonyítékot nem találtak, de nincs is szükség rá. Mindenkinek voltak már esetei szellemekkel.


De most a szkeptikusokat akarom meggyőzni hogy azért ebbe van valami logika.



2013. okt. 2. 08:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 anonim ***** válasza:

"Annak hitelt adok, hogy nem találtak a vérében csak mariskát. Az, hogy nem volt a gyomrában Poppo húsa ellent mond a szemtanúknak..."


Aki ilyesmit tapasztal, könnyen lehet, hogy a megrázkódtatás miatt nem pontosan írja le az eseményt.


"Szerinted a gyomorsav kiszelektálja, hogy eztet megemészti, aztat megtartja későbbre??? "


Egy részét megemésztette, vagy csak éppen annyira emésztette meg, hogy valami hatást kifejtsen. Szerinted ez úgy működik, hogy hopp, megeszel valamit és varázslatosan, egyik pillanatról a másikra megemésztődik, mindenféle átmenet nélkül?



"Na ha igaz, akkor mire fel örömködtél, hogy önellentmondásba kerülnék ha hiteltelennek titulálnám az oldalt, hm???"


Kezdek fáradni.


Figyelj, én azt mondtam, hogy a fickó fürdősót fogyasztott, még a vita elején írtam ezt. [Mellesleg ezzel benéztem, nem így van, mentségemre szóljon, hogy egyszer olvastam erről valami cikket, ahol ezt írták, azt jól van, de mindegy most ez.]


Te erre írtad, hogy ez nem igaz, a boncolás nem mutatott ki fürdősót vagy egyéb hallucinogén cuccot a szervezetében.


Megkerestem a boncolási információk összegzését tartalmazó cikket, és mondtam, hogy igazad van.


Ezek után Fairi mondta, hogy nem nyelte le a húst, mivel a boncolás során nem mutattak ki a gyomrában emberi húst.


Szerinted lenyelte, mert a szemtanúk azt mondták. De a boncolás NEM EZT MUTATJA.


Akkor ezt így most hogy? Kiszelektálod, ami tetszik?


"Az semmin nem változtatna, egyszerűen meghamisítják, a valós infókat egy másik aktában pedig Top Secret "



Ez a Láthatatlan Rózsaszín Egyszarvú esete. Ha láthatatlan, honnan tudod, hogy rózsaszín? Ugyanez, ha top secret cucc, és meghamisították egy részét, honnét tudod, hogy mi az ami hiteles? Prekoncepció. Ami tetszik (nem volt fürdősó) elfogadod, ami nem (nem volt hús a gyomrában), az kamu.


"Ez leginkább rátok igaz, ti akartok mindent megmagyarázni racionális okokkal, és tojtok rá, ha hibás a képlet vagy hézagos, a prekoncepcióitokkal, spekulációval kitöltitek. "


A vita során többször is írtam, hogy "nem tudom". A "nem tudom" válasz értelmesebb mint egy olyan, ami felvet egy csomó plusz kérdést, főleg olyanokat, amikre semmiképp nem lehetne következtetni az adott esetből.


"A tünet vizsgálható, az hogy mi okozza nem. "


Ha a tünet érzékelhető, az azt kiváltó ok is az. Elemi logika ember. Ha a mai eszközökkel esetleg nem is, a fejlettebb, kifinomultabb technikával már igen. Ez a különbség a tudományos módszertan és a kontezós bullshitting között. Ha az előbbi esetén nem sikerül maradéktalanul alaposan megvizsgálni egy jelenséget, akkor óvatos feltételezések mellett arra törekednek, hogy az empirikusan vizsgálható legyen. Ellenben ti, a vallásos prédikátorok, a vérezósok, mind hatalmas arccal tényként állítotok olyan dolgokat, amiket nemcsak lehetetlen vizsgálni, de nem is törekedtek a vizsgálatára.



"Teljesen mindegy, hogy ki minek állítja magát, ha egyszer nem produkálja az adott dologra jellemző dolgokat"


Az IRA terrorista szerint meg Xbéla nem igazi keresztény, mert nem robbantgat Angliában. Nem tudjátok eldönteni, mert hit az egész, teljesen szubjektív dolog.


"Nem mondhatod azt, hogy a barátnője szerint erőszakos volt, ha a BARÁTNŐJE szerint nem volt az, hanem az EX-FELESÉGE szerint volt az. "


LÉ-NYEG-TE-LEN! Mindegy, hogy ex-barátnő, vagy ex-feleség, szerinted mi a halál különbség van a kettő között az érv szempontjából? Szerinted kinek van arra energiája, hogy minden hülyeséget leellenőrizzen? Találd ki legközelebb, hogy látogassam meg Rudy családját személyesen, mert csak akkor hiteles, amit mondok.


"Tehát Rudy sosem tett volna ilyet magától, és semmi bizonyíték nincs arra, sem racionális spekuláció, hogy drog váltotta ki belőle. "


Magától nem feltétlenül, mi is arról beszélünk, hogy egy rajta kívül álló dolog befolyásoltsága alatt állt.


Mivel nekem és Fairinek nem hiszel, kerestem egy cikket:


[link]


Toxicologists can only test for 40 out of hundreds of bath salt compounds, Logan told the Sun Sentinel..



"This is always a moving target," Logan said. "As soon as a test exists for something, there are new compounds waiting in the wings. We are always a step behind."


Read more: [link] #ixzz2l0eci9Mh



"We are not incompetent," said Dr. Bruce Goldberger, professor and director of toxicology at the University of Florida. "We have the tools, we have the sophistication and know-how. But the field is evolving so rapidly it is hard for us to keep track. It's almost as if it is a race we can never win."

2013. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/115 anonim ***** válasza:

"Aha, utolsó eszköz a mártírkodás, ha nem tudod megindokolni a vádaskodást. Nem hiszem, hogy neked kéne sajnáltatnod magadat. "


Mondtam már, nincs nekem időm és energiám mindenféle felmutatott szerencsétlen lipótszökevény részletes elemzésére. Megtettem ezt Sean haverodnál és egyszerűen ignoráltad.


"Az, hogy feltételezem valamit „foghatnak” nem egyenlő a határozott állításával"


Az az állítás elég konkrét és részletes volt, most szemantikába menekülsz.


"A Plum-Sziget laboratóriumáról van szó, az NBDF-ről, nem pedig a NEIDL-ről, amit mellesleg azért tudtak megtekinteni, mert jogi szabályozási akadályok miatt nem működhet se a BSL3 se a BSL4 részleg. Hoppá! Ha annyira biztonságos, akkor mi akadályozza a működését?

"


-A BSL4 laboroknál standard biztonsági szabványoknak kell megfelelni.


- [link]


Egyelőre még folynak a vizsgálatok és az engedélyek, ez pontosan azt bizonyítja, hogy alaposan átvizsgálnak ott mindent. A jövőben, majd a BSL3-4 labor is aktív lesz.



"Őőő nem elemzték ki, már megint dezinformálsz? Nem is az idézetről van szó a cikkben, hanem, hogy mi egyebet mondott még Bill Gates, ami miatt lehetetlen, hogy azt értette, amit a mondandója közölt. "


Mégis hogy kéne szerinted kielemezni? Alany-állítmány? Ne szórakozz, kicsit bővebb perspektívában vizsgálták meg a kérdést.



"#2) They might reduce fertility and therefore dramatically lower birth rates around the world, thereby reducing the world population over successive generations. "



Mr. Szelektív olvasás strikes again. Ember, ez egy hozzád hasonló antivax konteós fickó blogjából való idézet, a vaccinetimes cikk pontosan ezzel vitatkozik.


Bill:

"When Melinda and I first started our giving, in the late 1990s, our focus was on reproductive health rather than childhood deaths. "


Vaccinetimes kommentár:


"Interesting; it’s starting to sound as if Bill Gates believes that a better reproductive health can help reduce population growth, a not-so-scandalous claim after all; people with better access to reproductive healthcare and education, especially birth control, tend to have less kids, methinks."



Nézzünk egy másik idézetet:


"This means that improved health is critical to getting a country into the positive cycle of increasing education, stability, and wealth. When health improves, people have smaller families and the government has more resources per person, so improving nutrition and education becomes much easier. These investments also improve health, and a virtuous cycle begins that takes a country out of poverty."


Aljas gonosztevő, nemde? [Nem vagyok én hülye, nyilván az öreg Bill bácsi puszta marketing érdekből játssza a nagy megmentőt, de nem kell népirtó mészárosnak sem vizionálni. Az a másik véglet.]



"

Na ki a látnok? Csak elodázták az elkerülhetetlent, azt az adósság-mennyiséget gyakorlatilag lehetetlen visszafizetni."


Az államadósság szerepét egy kicsit túlértékeled. Attól még működhet a gazdaság.



"Úgy tűnik az FBI aggódik a pince-laborok miatt, ahol mégsem olyan nehéz bio-fegyvert kotyvasztani...hááát ha már az FBI is aggódik... "


A pince laborok miatt én is aggódom, de ott primitív baktériumkultúrákat fognak aeroszolizálni és kiszórni valami mezőgazdasági gépből. Az egész megvan párszázezer dollárból, cakk-pakk, mindennel együtt. De a negyedik generációs, génmódosított bioágensek fejlesztése iszonyatos szakértelmet és kapacitást igényel, ami az Aum-nak nem volt. Még Ebolát se sikerült szerezniük.



"Láttam egy videót arról, hogy a 2005-ös Birmingham-i harapós-támadásokról szóló vámpír-sztori valójában egy veszettség-járvány eltusolása. "


A Brimingham-i vámpír lehetett egy egyszerű agyhalott is. [Nem, nem a zombiszerű fajta, csak simán egy retardált ember.]


"És azt írják, hogy a CDC szerint bár nem elképzelhetetlen, mégis valószínűtlen, hogy emberről emberre harapással terjedjen, és még ilyen nem történt "


Amennyire én tudom a veszettség esetén a virionok bent vannak a fertőzött személy nyálában és harapással úgy terjedhet.

2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 fairi1 ***** válasza:

Gyorsan zuhanó 41%

Látom szépen, és görcsösen próbálod megcáfolni tényeket. Tények: srác nem vetette meg a drogokat, egyet kimutattak, és találtak ismeretlen szert gyomrában. Amit nem rég vett be. Te tényleg abban a tévhitben vagy, a bevett gyógyszer azonnal felszívódik. Innentől teljesen logikus és ésszerű feltételezni, hogy ezek kombinálva személyiségjegyeivel együtt hatva váltottak ki egy szélsőséges reakciót.

[link]

„Clandestine labs are using more than 100 chemical compounds to make synthetic marijuana, but even the most sophisticated lab can only test for 17, said Logan, director of Forensic and Toxicological Services at NMS Labs in Pennsylvania, the same lab hired byMiami-Dade Countyto help test Eugene for bath salts and synthetic marijuana.

Bath salts, also known as synthetic amphetamines, are also hard to track for the same reason.

There are hundreds of bath salt compounds out there, but toxicologists can only test for 40, Logan said.

persze ez a vélemény számodra nonszensz!Kit érdekel Dr. Barry Logan egy vezető toxikologus véleménye, akik értenek hozzá! Fürdő só egy gyűjtőnév, rengeteg szintetikus amfetaminszármazékot neveznek így. Ezen tovább lovagolni nincs értelme!!!!


Egyetlen dolog hiányzik, valódi direkt vagy igazi indirekt bizonyíték mutatása! Persze azt nem szabad elfelejteni, nem volt semmiféle különleges óvintézkedés, és az áldozat túlélte az egész borzalmat.

Ennyi erőből azt is feltételezheted, hogy démon szállta meg, vagy földönkívüli agyevő parazita bírta rá. Vagy beléköltözött egy indián kannibál szellem. Vagy a legújabb HAARP kísérlet tette. Samit irtam pont ugyanannyi „bizonyítékot” alias youtube és blogbejegyzést találhatnál. Egyszerűen bekattantál a vírus zombi elméletre és ezt hajtogatod. És ne próbáld beadni,hogy egy feltételezett tömegpusztító virust olyan lazán kezelnének,és óvintézkedés nélkül kiszórnak. Nem állati fertőzésekről van szó.

„Láttam egy videót arról, hogy a 2005-ös Birmingham-i harapós-támadásokról szóló vámpír-sztori valójában egy veszettség-járvány eltusolása.”

Képzeld én meg láttam olyan videót a youtubon amiben klingonok vannak és ellenük a föderáció harcol űrhajókkal. xD

öööööööööööööööö,mert?Ennyi erőből lehet igazi vámpír is? Szemtanúk vámpírokról beszélnek. Inkább volt sima tömeghisztéria. Nem kannibálokról. Egy veszettségjárványt miért kell eltitkolni?

„Úgy tűnik az FBI aggódik a pince-laborok miatt, ahol mégsem olyan nehéz bio-fegyvert kotyvasztani...hááát ha már az FBI is aggódik...”

Nem egy létező kórokozó javítgatása, virulencianövelése a kérdés, hanem egy teljesen új, eddig sose látott szuperfertőzés létrehozása. Egész cikk jó részt brainstorming,s jó részt abból áll, hogy „hypothesized”. Ez hogy a fészkes fenébe bizonyítja, hogy valóban létre is lehet hozni, és a másik létre is hozták, harmadik terepre ki is jutott.

Elolvasod, érdekes,kicsit talán elgondolkoztató, de nem több mint írjunk egy cikket,amit sokan el fognak olvasni,mert említettük a slágerszót a zombikat.

„És azt írják, hogy a CDC szerint bár nem elképzelhetetlen, mégis valószínűtlen, hogy emberről emberre harapással terjedjen, és még ilyen nem történt”

„Az állatok csak azért harapnak, mert agresszívak, megőrülnek, zavarodottak, és a harapás természetes védekezőreakciójuk.”

Igen,ééééééééééééééééésssss?

Ritkán előfordulhat, hogy veszett ember megharapja aki segíteni akar. Köztudott minden fertőzés másképp folyik le.

Mi esetünkben ez nem áll fenn,mert az áldozat túlélte és nem kapott furcsa fertőzést.Pl én hallottam sikerült már emberről emberre átment fertőzést,egy szerencsétlen szervátültetés során.

Öszintén ezzel mi a fészkes fenét akarsz bebizonyítani. Mintha random írnál dolgokat innen-onnan!

„Ehhez szóljatok hozzá.”

továbbra se látom a kapcsolatot maimi eset és ezek közt…….

2013. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim válasza:
Igen létezik, a te fejedben. De a dementorokban hiszek XD
2014. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim válasza:
Verfarkasok leteznek, vampirok nem es szellemek is leteznek
2015. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!