Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellemek léteznek akkor...

Ha szellemek léteznek akkor Vámpírok és Vérfarkasok is?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolsz ez egyértelmű hogy igen, szellemekre kézzel fogható bizonyítékot nem találtak, de nincs is szükség rá. Mindenkinek voltak már esetei szellemekkel.


De most a szkeptikusokat akarom meggyőzni hogy azért ebbe van valami logika.



2013. okt. 2. 08:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:
100%

"Számos beszámoló úgy írja le a sztorit, hogy megette Poppo húsát, szóval kár is tagadni. "


De ha a beszámolóknak adsz hitelt a boncolással szemben, akkor igazából azt sem tudhatod, hogy nem fogyasztott-e fürdősót, vagy akármit.


"A puszta tény, hogy megemésztetlen pirulákat találtak a gyomrában kizárja, hogy hatással lettek volna rá, hisz a hatóanyaguk nem szívódott fel a véráramba...DUH. Ennyit a mix-etekről. "


Ez tetszetős, a baj csak az, hogy lehet, hogy a pirulák egy része már felszívódott, pontosan annyi, amennyi elég volt az őrjöngés kiváltásához.


"Egyszerűen nem akarjátok elhinni, hogy nem fürdősó volt, hisz a mariska nem okoz ilyen tüneteket, persze a fürdősótól se lesz senki kannibál, de egy zombifikáló kórokozó gondolata ijesztő számotokra, semhogy fontolóra vegyétek. "


Ha majd PLOS-on olvasom a cikket a Rudy-ból izolált zombivírusról, akkor lesz okom elfogadni ezt. Addig viszont van más magyarázat is.


"A „fürdősó” meg „mix” magyarázat azért jó fedősztori, mert a ZHU és felettesei is pontosan tudták, hogy a toxikológiai laborok egyszerűen képtelenek ezeket kimutatni, s mivel a fertőzés tüneteivel majdnem egybevág ezen drogok hatása, így kiváló magyarázatnak ígérkezett. "


De ha ezek "kitűnő magyarázatok", akkor honnét tudod, hogy a magyarázaton túl van valami más is? Prekoncepció.


"Mire hivatkoztam? Nem adtam semmiféle linket az autopsiáról...nézd vissza. Azt még te magad guggliztad ki."


Ez igaz, de te attól függetlenül arra hivatkoztál, hogy konkrétan belinkelted-e vagy sem az teljesen lényegtelen. Más tészta persze ha a hivatalos autopsy report-ot olvastad, de gondolom nem ez a helyzet.


"

Heh...már megint visszafelé gondolkodsz? Nem én nem tudok magyarázatot adni, hanem ti! Nekem van magyarázatom. "


Ja, csak alátámasztani nem tudod. Pontosan ez a baj a hozzá hasonlóan gondolkodó emberekkel. Minden áron meg akarnak magyarázni mindent, ha nem tudják egyszerűen hozzáköltenek valami baromságot, ami a prekoncepciójukba és a fejükben felépített képbe beleillik.


"Szerintem ez csak a fedősztori gyengülése miatt lett beszúrva, ha már a vérében nem találták nyomát másnak mariskán kívül, hát olyan helyen „találnak” valami „kézzelfoghatót”, ami bizonyíthatja, hogy mást is fogyasztott, de természetesen nem tudjuk meg mit. "


Erről beszélek, van egy pont, ami ellentmond az elméletednek, az egyből kamu, utólag költötték hozzá, kitaláció. Még akkor is, ha pontosan ugyanabból a hírforrásból származik mint egy általad elfogadott infó. Akkor most szerinted a boncolási jegyzőkönyv hiteles vagy sem? Ha csak részben, mivel tudod alátámasztani, hogy NEM találtak pirulákat a hasában? Ha viszont hiteltelen, akkor lehet, hogy volt benne valami drog, valami kísérleti drog is lehetett, amit aztán ki is mutatott a teszt, csak nem hozták nyilvánosságra, mert teszem azt egy radikális csoport ki akarja irtani a drogosokat, vagy a kormány valamilyen pszichoaktív szerek tesztjét végezte. Konteó, de picit logikusabb mint a zombik, nem?


"Ők vudu-drogra vagy démoni megszállottságra gyanakodnak."


Jó nekik...


"Akik ismerték azok szerint a régi ügyeinek, zűrjeinek semmi köze nincs az esethez. Egyszerűen nem volt többé önmaga. "


Aha, tehát a régi zűrjei azok lényegtelenek, tök mindegy, hogy egy erőszakos, hirtelen haragú ember volt, némi paranoid pszichózissal vegyülve.


"Valószínűsítem, hogy nem vagy pszichológus, szóval suszter, maradj a kaptafánál. "


Ez egy adatelemzési hiba, nem pedig mentális kórkép.


"démoni megszállottság tudományos neve "


:D


"Sokak szerint ez egyszerűen egy nem-létező állapot (lévén az okai kivizsgálhatatlanok tudományos eszközökkel), "


Ha tudományos eszközökkel kivizsgálhatatlanok, akkor azok nem is okoznak semmilyen kölcsönhatást, legalábbis semmi jelentőset. Valójában persze tudományos vizsgálható, miért ne lenne az.


"A keresztények erőszak-mentesek (amelyik nem, az nem keresztényként viselkedik).

"


Ha egy IRA-terroristának mondanád, hogy ő nem keresztény megnézhetnéd magad. Valójában pusztán megmutatják a vallásos gondolkodásmód determinált árnyoldalát.


"Az ex-felesége volt"


Irreleváns. Látom te szeretsz kötekedni, valami mérnök vagy, vagy mi a francért vagy ilyen görcsös precizitás-mániád?



"Van egy feltevésed, hogy biztos dilis volt, a volt felesége azt mondja, nem volt dilis, amiből te kikövetkezteted, hogy hardcore dilinyós volt! ...logika mi?....kritikus gondolkodás gyöngye... "


Azt felejted el, hogy volt egy arccsócsálós ügye is. Ennek a fényében kicsit másképp lehet tekinteni a feleségének a megjegyzésére.


"Már eleve van benned ellenszenv a vallásossággal szemben, heh te aztán „nem vagy” elfogult kicsit sem. "


Így van, benned is van egy ellenszenv a rákkal szemben mondjuk. Hogy jön ez egy konkrét esemény vizsgálatához?


"Azt tedd hozzá, hogy később bocsánatot kért a rendőröktől. Normális ember volt, zűrös múlttal, de normális. "


Ja, teljesen normális ember volt, több rendbeli erőszakos bűncselekmények, droggal kapcsolatos ügyek, az ex-felesége nyilatkozata alapján elég furcsa személyisége is volt, végül is, igen, nem is értem miért nem avatták még boldoggá.



"Nem csúsztatok. Dezinformáltál, most is, a barátnője egy rossz szót nem szólt róla, ellenkezőleg. "


Az egyik barátnője igen, állítása szerint erőszakosan viselkedett.


"Elég nagy a különbség, de te bekanalaztad a fedősztorit. "


Write-only mód on. Erre nem is válaszolok, megtettem elégszer, azért nem vagyok kisegítőiskolai tanár.


"Az nem hirdetés, csak te nevezed annak, mert vírusmarketingnek akarod beállítani, de arról semmit sem szólsz, hogy az előadó tudott a San Diego-i gyakorlatról. "


[link]


Már egy hónappal előre nyilvánosságra hozták, sőt lehet még korábban. A videó később került fel a netre.

2013. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
100%

" Miért is érdemli meg, aki benyalja a sztorijait? "


Hülye voltam, behúztál a csőbe. Már megint sikerült elterelned valami irreleváns fas.zságra a témát, én hülye marha meg még válaszoltam is.



"Annyiban különleges, hogy hollow-point, így becsapódáskor leadja a mozgási energiáját és területi sérülést okoz (traumatizálja a szöveteket, megrepeszti az ereket), ugyanakkor a műanyag hegye által nyert áramvonalassága növeli a hatótávot. Nem nagy kunszt, nagy távolsági fejlövésre tervezték. "


Köszönöm, hogy egyetértesz velem.


"Égen földön kerestem hol olvastam, de nem találtam meg..."


Ha mégis megtalálnád, légy szíves linkeld be.


"

A katonaságot hazarendelik, a rendőrséget militarizálják - TÉNYEK "


Igen, lehet, hogy esetleg tudnak valamit, amit mi nem. És? Azért mert militarizálják a rendőrséget, hogy jönnek a zombik a képbe?


"Tömören szólva, 2011 Július 31.-én, 82 éves korában elhunyt volt FBI ügynök volt, Ted Gunderson leleplezte az amerikai polgárokon elkövetett FBI és CIA kísérleteket, erőszakot, gyermek-molesztálást és véres sátánista gyilkosságokat. "


Ezt már megbeszéltük. Amúgy sem ez a téma. Kezdem azt gondolni, hogy veled valami nem stimmel. Te tényleg képtelen vagy egy adott dologra koncentrálni? Nem voltak emiatt gondjaid a suliban?


A legtöbb citált dolog teljesen lényegtelen a zombik szempontjából, ugyanazt a nyomorult hülyeséget lököd ezredszerre is, hogy " a kormány hazudik" No shit Sherlock. Konkrét dolgok esetében konkrétumok kellenek, de arról a bizonyos dologról kellenek, amiről szó van. Ezért lényegtelen az összes citált példád. Ezzel a sok Gish-galoppal csak a saját érvrendszered gyengíted.


"És ami azt illeti, a következő dolog amit a terroristákra foghatnak pont egy elsöprő erejű biológiai-fegyver. Továbbá az ENSZ-el karöltve próbálja lefegyverezni az amerikai állampolgárokat és betiltani a szabad fegyverviselést. "


Már látnok is vagy?


Egy-két érdekes pont azért van a többi szövegben, azokat nézzük meg:


-Lőszervásárlás:


Nagy ügy, a DEVGRU állítólag annyi lőszert használ el évente 9-es parából, mint az egész USMC.


-BSL4:


Ha nem csak az infowarst olvasnád, láthatnád azt is, hogy milyen biztonsági rendszerek vannak egy BSL4-es létesítményben.


http://www.youtube.com/watch?v=tqAjkjGq8Ug


Hogy éppen hova építik, annak pedig anyagi okai vannak a legnagyobb valószínűség szerint. Egyébként nálunk is van BSL4 labor. Attól miért nem félsz? Vagy arról nem írtak a kedvenc agymosodái, szóval még csak nem is hallottál róla?


-Veszettség:


Mr. Write Only strikes again!


-Bill Gates:


[link]


Kielemezték a vakcinás idézetet. Persze most jön a szokásos műsor, hogy "de nem is, én jobban tudok mindent, én vagyok a Látnok"



"Jogos a bizalmatlanság."


Az tényleg az. Amit te csinálsz az viszont értelmetlen paranoid elmebaj. De erről is beszéltünk már. Mr. Write Only strikes again. Most komolyan elkezded ismételgetni magad? Really?


"gazdasági válság, összeomlás és államcsőd fenyegetése kellős közepén."


Attól még messze vannak.



"Georgia-i stonehenge-re írtak "

És miből gondolod, hogy ez titeket kivéve bárkit is érdekel? Engem sem érdekelnek mondjuk ószövetségi törvények.



"A hazugságok, a saját polgárok elleni merényletek, kísérletezések, a szabadságjogok sárbatiprása, az USA Alkotmányának....."


Nyugi, nem a TTT-n vagy. Relax, take your pills and enjoy the day.

2013. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges konteósokkal vitatkozni, mert olyan gondolkodással és (hibás) érvrendszerrel vannak felfegyverkezve, ami az ő nézőpontjukból áttörhetetlen.


Amúgy hasznos a vita (leszámítva az acsarkodást), sokat lehet tanulni belőle és érdekes is.


De hogy nem fogtok dűlőre jutni, az tutifix.

2013. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 fairi1 ***** válasza:

Ezt a sok paranoid barmsgot még végigolvasni is fárasztó,nem hogy válaszolni.

Kb olyan dolgokról vitatkozunk, ami minden épeszű ember nem vitatkozna.

"Hatodjára mondom, nem élőhalottakról beszélek. "

nem érzed most saját elméleted lőtted fejbe. Miért is?

4 lövés nem volt hatással rá. Pedig te mondod, ez lehetetlenség.ha él akkor ki kellett volna ütnie!


igazából sztem azt se tudod mit akarsz megcáfolni!

kezdjünk



Légmelltől nem halsz meg azonnal.kell egy kis idő.Drogodra nincs azonnali stophatása. Fulladásos halál percek után áll be. gyomrában nem találtak húst, orvostani szakértő mondta, többet ér, mint sima pletykalapos túlzás.

Igazából mit is akarsz most ezzel mondani??? Ráadásul egy súlyos fertőzésben levő ember nem lesz erősebb és szívósabb.Droggal ellentétben fertőzéskor idegrendszer sejtjei kezdenek rohamosan pusztulni(vírus szaporodik)


Confirmation biases súlyos esete!!! érdemi kritika egyszerű, zombit feltételezni baromság, egyáltalán nincs az elmélet mellett SEMMI, IGEN A NAGY SEMMI VAN. pár pletykalapos túlzás és félreértés nem bizonyíték!magyarul nincs mit cáfolni!

"Ez nem fantázia. Szelektíven ti gyűjtitek ki, hányszor igazolódott be, hogy amit mondok úgy van? "

zombik léte továbbra is fantázia és súlyos téveszme!

Rudy szted mi volt teljesen érdektelen, nem vagy szakértő, csak vmi fórumos okostojás! Nem ismert semmilyen ilyen kórokozó,mellébeszélés!

veszettség ettől nagyon-nagyon messze van!


Továbbra is szelektív olvasás, drogok emberekből eltérő hatást váratlan ki,adott készítmény 99%-ban nem vált ki semmi brutális hatást, de az 1% vmi látványost alkot.


Sokszor le lett írva, nem lehet az összes drogot azonosítani! ha ezt nem tudod felfogni,nem tudok mit tenni.ég nem jutottunk el a Star Trek világában...

"Több tudós szerint is lehetséges olyan biofegyver-kórokozót létrehozni, ami agykárosult kannibálokká változtatja az embereket."

ezt hívják ügyes pénz kalapozás. kis szenzáció,hogy pénzt szerezz projektedre. ha ilyet kijelentesz, könnyebben kapod meg a kellő forrást. Felvetett dolog megvalósítható reális időn belül vagy sem,úgyis csak egy tucat ember tudja.

Mindig lesznek akik ezek után pánikolna ha bulvárosítjuk, és ezután támogatás hamarabb megjön.


"Ezek puszta feltételezések, rejtélyes módon senki nem tud semmi biztosat. " realitás a fontos,ha fertőzés lett volna karanténbe lett volna helyezve minden.Főleg az áldozat,nővérek. Józan ész dönt ilyen helyzetekbe!!!Főleg ha vmi teszt kormány részéről.Biztos ami biztos!Tök mindegy elméletben mi van,gyakorlat sokszor kiszámíthatatlan!


"Sokan megtették, ilyen tünetet még soha nem figyeltek meg. "

drogok emberre hatása sokszor kiszámíthatatlan,főleg ilyen szerekre igaz. ráadásul ha kombinálod őket...1000 emberből elég ha 1 produkál durva tüneteket és kész a tragédia!

Olvasd el csak egy gyógyszernek mellékhatás lapját, ott is miket írnak,legtöbb tapaszlatból ered!Vagy egy adott kórokozó nagyon ritka esetekben milyen kórképet okoz. Ám tudjuk ezekkel ellentétben drogok teljesen veszélytelenek,semmi kirívó mellékhatás nem történhet.


"a a viselkedése okait kábítószernek tulajdonítod, akkor miért vizsgálnád úgy, mintha fertőző kórokozó okozta volna?"

Mert ilyen fertőző ágens nincs. Majd ha lesz akkor lehet neki is tulajdonítani dolgokat. Most az összes irracionális elméletet találjuk ki:transzdimenzinális lények ráhatása, vagy földönkívüli nanotechnika stb.


".szóval nem kell meglepődni. A DHS szerint 70%-os esély van rá, hogy kiszabadul egy kórokozó. "

persze egy ismeretlen kórokozóval foglalkoznának ilyen lazán,vagy biofegyverrel(ha kormányé).jah,persze Így van a filmekbe,utána következő jelenet mindenki élőhalott.Túl sok filmet nézel!Az egész víruselméletnek józan ész mond ellent. persze téged nem zavar mert vírust akarsz látni ennyi!

Cikk simán bulvár lett, így kell olvasót gyűjteni. persze ez nem bizonyíték a zombivirus léte mellett, simán terelsz!


"Miért írnák?...."

jah körmükre néztek semmi bizonyíték az állításod mellett.Egyszerűen te zombivírust akarsz és minden ellentmondót ki akarsz zárni.Minden cikket ami erre mutat egy picit azt bizonyíték mondod, sőt még a bizonyíték hiánya is bizonyíték.Gratula, Bombabiztos érvelés. Mintha OPNi-ban vitatkoznék a betegekkel!


"Engem nem elméletek érdekelnek, hanem az igazság."

te magasról elszarod az igazságot, ne hazudj! Téged saját téveszméid érdekelnek. Zombikat akarsz látni így zombinak látod!Ruby eset azért lesz különleges számodra, mert beleakarod látni zombit. Utána bármi újságcikket ami felveti ennek a lehetőségét tényként tálalod, akkor is ha nem is arról szól igazából.


Mert vírusok zombikká változtatják az embert.Egy se ismert.

Ám az ismert drogok képesek nagyon szélsőséges viselkedésre. Vki az adott drogra nem tapasztal semmi különöset, más elképesztő élményeket ír le. Olvass drogosok élménybeszámolóját. Ez tény.


"Most legutóbb is hazugnak neveztél, aztán persze kiderült, hogy olvasni sem tudsz."

ahha saját lebukásodat rávetíted, szépen nyögted hogy hogy wiki mekkora kamu és nincs is tabletta, meg hús a gyomrában. Most meg a belinkelt újságcikknél hörögsz mint egy zombi, mert nem tudsz vele mit kezdeni.Egyszer a húst nem nyelte le kórbonctani bizonyítékok vannak, másik ismeretlen tabletták amik nem lettek azonosítva.Ami előfordul normálisan, összeesküvés elmélet nélkül is.

saját problémádat rávetítited, hogyis hívják ezt: projekció!


"Csak azért is nektek legyen igazatok mi? "

mert egyszerűen igazunk van!ha nem lenne az agyad beszűkölve rájönnél!

nem volt szent ember, drog volt a szervezetében, volt egy ismeretlen drog is, nem ette meg a húst. és nem volt maga fertőző! Áldozat TÚLÉLTE! Igazi koporsószeg az elméletedbe.Erre is van ellen elmélet:tuti a kormány megmentette a titkos ellenszerrel a csövest!xDxD

" Nem azokról van szó, ha nem vetted volna észre. "


még nagyobb baromságról van szó. Vmi zavaros víruselméletről.Meg kormány biofegyveréről, és Ruby az áldozata ennek.

Persze az áldozat túlélése,és a helyzet laza kezelése csak megerősíti a gyanúdat sejtem előre!Mert vmi cikk azt mondta ismeretlen kór kikerülése 70%, másik bulvár, meg tuti zombivírus van fejlesztés alatt(pontosabban ezt vontad le). Tudjuk,tudjuk!


"Vesztésre? Te talán valami háborút vívsz itt, vagy hol érzed magad? "

miden vita "háború" vmi szinten.Főleg ha hosszúr nyúlik!Tipikus érvelési taktikákkal.


"Ócska duma."

pedig hasznos, mivel felismertem a fegyveredet!Tipikus harci fogást akarsz csinálni,ez ellen a legjobb az ócska duma!


magyarul a veszettség félemlegetésé is az ócska taktikád része volt.Mivel ez is ismert taktikai lépés volt, annak ellenére hogy azt mondod nincs háború!

Összeesküvés elmélet gyártás első szabálya:találj egy elméletet ami kiötlöd a fejedbe,utána neten keres mindenféle cikket ami vmi formába érzed hogy kapcsolódik. rakd össze megfelelő sorrendben és kész is az elmélet. Mondjuk cikkek pántosan mit is mondanak lényegtelen. Cikk amit linkeltél sima agytrösztölés.leírni könnyű, teljesen jó hogy támogatást szerez. Az a "may" segédige sokat sejtet.Sima futurológia cikk!Pénzkalapozásra jó!


"Rudy is őrült kannibál volt, a zombi elnevezés azért illik rá, mert egy biofegyver-kórokozó megfertőzte és agykárosult vadállattá redukálta."

csak a biofegyverre való bizonyíték hiányzik!Az nagyon!

Áldozat túlélte!Semmi karantén nemvolt. Tudom boncolás tuti hamisítvány, mert biofegyvernek kell lennie!!!!

Confirmation biases jelenség mintapéldánya van.Szinte tankönyvi példának is beleillenél!

2013. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 fairi1 ***** válasza:
100%

"Az USA kormánya számtalanszor átverte a amerikai állampolgárokat, és a tudtukon kívül még kísérleteztek is rajtuk (pl. fluorid az ivóvízhálózatba, tudatbefolyásolási kísérletek). "


Tök jó hogy írtál egy hatalmas rizsát, ám továbbra sincs arra egy fikarcnyi bizonyíték hogy létezne olyan biológiai fegyver ami a fenti tüneteket okozza!


Ez az egyetlen baj!


Mondjuk szeretem hogy youtube videók mostantól bombabiztos bizonyítékok! Hmmmhmmm xD Semmi ellenőrzés nincs szavahihetőség mellett, ellentétben a wikipédia ahol azért kérnek forrást, ami le lesz ellenőrizve úgyhogy!


Külön vicces, amcsi kormány szavát teljesen megbízhatatlannak mondod, ám CIA-étól származó nyilvános cikket akarsz elém citálni, mint egy elméletedre bizonyíték!


Youtube videós hülyeség a zombiveszettség vírus bizonyítéka. Azért ez üt!

Hozzászólások a legjobbak:)


Ahha, natgeo cikk a következő téveszme bizonyítéka! Ezért grat! Jó lenne ha értenéd pontosan te mit állítasz és a cikkben valójában mi szerepel! Zombivirus hasonlóságról szó sincs!Egy törzs ami könnyebben terjed egyedről-egyedre. Sok bajt okozhat az tuti!

Simán unalmas a többi zagyvaságot végigrágni!Youtube forever, mint summa summárum! Lassan röhögéstől bezombulok xD


pedig olvasva nyilvánvaló lesz,azért írták hogy megindokolják miért jenkik még x millió dollár erre vagy arra.


Ha kormány szokott hazudni abból nem következik hogy jelenleg létezik vagy megvalósítható ilyen biofegyver!

Innentől teljesen felesleges foglalkozni a töménytelen téveszmés katyvaszoddal!

2013. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/115 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy Leon pusztán feltételezi, hogy létezik ilyen BW ágens. A különféle szupertitkos, megagyilkos BW ágensek léte teoretikus lehetséges ugyan, de valójában semmiféle bizonyíték nincs rájuk, főleg, hogy az ilyesmi csak véletlenül és utólag szokott kiszivárogni. Szóval ha és amennyiben tényleg létezik a zombivírus, tényleg a kormány terjesztette el, akkor sincs rá semmi logikus, józan bizonyítékod, pusztán egy irracionális döntés. Amivel lehet szerencséd, de erre apellálni nem igazán érdemes.
2013. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 fairi1 ***** válasza:
100%

Már csak hab a tortán egy ilyen zombivirus létrehozása NEM oly EGYSZERŰ mint egyesek szeretik beállítani.

teljesen más kérés nincs is értelme létrehozni.

harmadik bárhogy megtervezed a vírus akkor is egy evolúcióra képes molekuláris szerkezet. Teljesen önálló "életet" kezdhet,pár év és szarik majd a vakcinára, vagy gyógymódra.

Bármilyen csoda BW ágens előállítása egyáltalán nem olyan triviális mint páran akarják hangoztatni, látszik biológiai tudásuk NULLA!

legtöbb ilyen ember fejébe filmekben látott dolgok vannak. "A" komponens összeönt "B"-vel utána beletetszik vmi mikroszkópszerűségbe és tökéletes képminőségben penge élesen látszódik ahogy vmi történik és mindenkinek egyértelműen meg is animálódik hogy mit is kell látnunk. de jó lenne hogy minden így működne....

Következő jelenet kiejti a kezéből a kis kémcsövet vagy zsebre vágja és ki is tör a zombijárvány.

2013. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 anonim ***** válasza:

„De ha a beszámolóknak adsz hitelt a boncolással szemben, akkor igazából azt sem tudhatod, hogy nem fogyasztott-e fürdősót, vagy akármit.”


Annak hitelt adok, hogy nem találtak a vérében csak mariskát. Az, hogy nem volt a gyomrában Poppo húsa ellent mond a szemtanúknak...de tegyük fel, hogy elfogadom ezt a „tényállást” is, csak rágta meg bekapta blablabla, és voltak pirulák a gyomrában...ami csak azt bizonyítja, hogy nem szívódtak fel, tehát nem lehetett a kiváltó ok.


„Ez tetszetős, a baj csak az, hogy lehet, hogy a pirulák egy része már felszívódott, pontosan annyi, amennyi elég volt az őrjöngés kiváltásához.”


Szerinted a gyomorsav kiszelektálja, hogy eztet megemészti, aztat megtartja későbbre??? Ne röhögtesd már ki magad.


„Ha majd PLOS-on olvasom a cikket a Rudy-ból izolált zombivírusról, akkor lesz okom elfogadni ezt. Addig viszont van más magyarázat is.”


Pl. mi? Ismételd el megint ugyanazt a hibás következtetést. Basszus, méghogy nekem van hibás érvrendszerem...


„De ha ezek "kitűnő magyarázatok", akkor honnét tudod, hogy a magyarázaton túl van valami más is? Prekoncepció.”


Mert csak annak kitűnő, aki vak jobban megvizsgálni a dolgot, a fürdősó-drogokról se tud semmit, sose szívott, se mariskát, és benyalja hogy az okozhatta, mert nem ismeri. Birka-effektus.


„Ez igaz, de te attól függetlenül arra hivatkoztál, hogy konkrétan belinkelted-e vagy sem az teljesen lényegtelen.”


Na ha igaz, akkor mire fel örömködtél, hogy önellentmondásba kerülnék ha hiteltelennek titulálnám az oldalt, hm??? Hihetetlenek vagytok, komolyan süt belőletek az ellenségesség, a szálka-keresés, hogy elhallgattassátok már végre ezt az „őrültet”.



„Más tészta persze ha a hivatalos autopsy report-ot olvastad, de gondolom nem ez a helyzet.”


Az semmin nem változtatna, egyszerűen meghamisítják, a valós infókat egy másik aktában pedig Top Secret elutalnák mondjuk az NBDF-be, ott pedig nyugodtan kísérletezgethetnek, nem kötelesek a nyilvánosságnak beszámolni róla, hogy mit csinálnak ott.


„Ja, csak alátámasztani nem tudod. Pontosan ez a baj a hozzá hasonlóan gondolkodó emberekkel. Minden áron meg akarnak magyarázni mindent, ha nem tudják egyszerűen hozzáköltenek valami baromságot, ami a prekoncepciójukba és a fejükben felépített képbe beleillik.”


Ez leginkább rátok igaz, ti akartok mindent megmagyarázni racionális okokkal, és tojtok rá, ha hibás a képlet vagy hézagos, a prekoncepcióitokkal, spekulációval kitöltitek.

Mi csak azt magyarázzuk, amire leginkább egy „fantasztikus” magyarázat valószínűbb.



„Ha tudományos eszközökkel kivizsgálhatatlanok, akkor azok nem is okoznak semmilyen kölcsönhatást, legalábbis semmi jelentőset. Valójában persze tudományos vizsgálható, miért ne lenne az.”


A tünet vizsgálható, az hogy mi okozza nem.


„Ha egy IRA-terroristának mondanád, hogy ő nem keresztény megnézhetnéd magad. Valójában pusztán megmutatják a vallásos gondolkodásmód determinált árnyoldalát.”


Teljesen mindegy, hogy ki minek állítja magát, ha egyszer nem produkálja az adott dologra jellemző dolgokat. Valaki beöltözik rendőrnek és azt mondja egy idegennek, hogy ő rendőr, mondjuk még fake-igazolványa is van, ettől még nem lesz valódi rendőr.


„Irreleváns. Látom te szeretsz kötekedni, valami mérnök vagy, vagy mi a francért vagy ilyen görcsös precizitás-mániád?”


Ja, hát ha a részletek fontosak neked akkor precíz vagy, ha nem akkor meg csúsztatsz, így megy ez. Fogd már föl, hogy a barátnő nem egyenlő a házastárssal. És mivel az ex-feleségén kívül volt egy barátnője, egyáltalán nem irreleváns, hogy melyiket minek nevezed, mert dezinformálsz. Nem mondhatod azt, hogy a barátnője szerint erőszakos volt, ha a BARÁTNŐJE szerint nem volt az, hanem az EX-FELESÉGE szerint volt az.


„Azt felejted el, hogy volt egy arccsócsálós ügye is. Ennek a fényében kicsit másképp lehet tekinteni a feleségének a megjegyzésére.”


Te meg azt felejted el, hogy anyja, barátnője, testvérei, barátai szerint az „arccsócsáló” egyáltalán nem Rudy volt...lélekben nem. Tehát Rudy sosem tett volna ilyet magától, és semmi bizonyíték nincs arra, sem racionális spekuláció, hogy drog váltotta ki belőle.


„Így van, benned is van egy ellenszenv a rákkal szemben mondjuk. Hogy jön ez egy konkrét esemény vizsgálatához?”


Konkrét személy megítéléséhez nagyon is sok köze van. Úgy ítélkezel keresztényekről, hogy semmit sem tudsz a vallásról, hogy milyen életszabályokat tart magára nézve kötelezőnek egy hithű keresztény. Egy hithű keresztényről nem lehet feltételezni, hogy a vallásából kifolyólag képes másoknak ártani.


„nem is értem miért nem avatták még boldoggá”


Mondom normális ember volt, tökéletlen mint általában mindenki, nem szent. Mit túlozgatsz?



„Az egyik barátnője igen, állítása szerint erőszakosan viselkedett.”


Elmondom még egyszer, hátha sikerül megértened: Az ex-feleség nem barátnő. Te azt mondtad A barátnője szerint, ami nem igaz.


„Már egy hónappal előre nyilvánosságra hozták, sőt lehet még korábban. A videó később került fel a netre.”


Na, köszönöm a linket, akkor ez az érv is kiesett a hitelesség mellett....van aki erre a részére hivatkozik, aztán még a vírus nevét is félreérti és messzemenő következetéseket von le, pedig tök fölöslegesen erőlködik...

2013. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 anonim ***** válasza:

„Hülye voltam, behúztál a csőbe. Már megint sikerült elterelned valami irreleváns fas.zságra a témát, én hülye marha meg még válaszoltam is.”


Aha, utolsó eszköz a mártírkodás, ha nem tudod megindokolni a vádaskodást. Nem hiszem, hogy neked kéne sajnáltatnod magadat.


„Már látnok is vagy?”


Az, hogy feltételezem valamit „foghatnak” nem egyenlő a határozott állításával. Ez csak valószínűsítés, hogy jön ide a jövőbelátás?


„Ha nem csak az infowarst olvasnád, láthatnád azt is, hogy milyen biztonsági rendszerek vannak egy BSL4-es létesítményben.”


Na most ki terel? A Plum-Sziget laboratóriumáról van szó, az NBDF-ről, nem pedig a NEIDL-ről, amit mellesleg azért tudtak megtekinteni, mert jogi szabályozási akadályok miatt nem működhet se a BSL3 se a BSL4 részleg. Hoppá! Ha annyira biztonságos, akkor mi akadályozza a működését?



„Kielemezték a vakcinás idézetet.”


Őőő nem elemzték ki, már megint dezinformálsz? Nem is az idézetről van szó a cikkben, hanem, hogy mi egyebet mondott még Bill Gates, ami miatt lehetetlen, hogy azt értette, amit a mondandója közölt.

Bár végül is kiderül, hogy tényleg azt értette, csak mivel a magyarázat nem tűnik olyan elvetemültnek, ezért sok érzéketlen ember átnéz a dolgon és szépen megnyugszik.


#2) They might reduce fertility and therefore dramatically lower birth rates around the world, thereby reducing the world population over successive generations. This “soft kill” method might seem more acceptable to scientists who want to see the world population fall but don’t quite have the stomach to outright kill people with conventional medicine. There is already evidence that vaccines may promote miscarriages( [link]


„We felt that giving mothers the tools to limit their family size to what they wanted would have a catalytic effect by reducing population growth”


Azaz, a konklúzió az, hogy Billyboy tényleg redukálja a népességet pl. abortuszok segítésével, hogy a nemkívánt terhesség miatt ne legyenek fölösleges gyerekek, akiket nem tudnának felnevelni. És persze sok önző, felelőtlen embernek semmi gondja nincs az abortusszal...elvégre az emberi embrió csak akkor ember, ha be volt tervezve a fogantatása, mi?


„Attól még messze vannak.”


Na ki a látnok? Csak elodázták az elkerülhetetlent, azt az adósság-mennyiséget gyakorlatilag lehetetlen visszafizetni.

2013. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 anonim ***** válasza:

"Már csak hab a tortán egy ilyen zombivirus létrehozása NEM oly EGYSZERŰ mint egyesek szeretik beállítani.

teljesen más kérés nincs is értelme létrehozni.

harmadik bárhogy megtervezed a vírus akkor is egy evolúcióra képes molekuláris szerkezet. Teljesen önálló "életet" kezdhet,pár év és szarik majd a vakcinára, vagy gyógymódra.

Bármilyen csoda BW ágens előállítása egyáltalán nem olyan triviális mint páran akarják hangoztatni, látszik biológiai tudásuk NULLA! "


[link]


Charles Faddis, a 20-year veteran of the CIA who headed up the Agency’s WMD counterterrorism branch, noted that Aum Shinrikyo, the Japanese doomsday cult, had worked on developing pathogens the group hoped would infect and kill every human on the planet.

Perhaps it was only a coincidence, but in the March 2007 Homeland Security Today cover report, Viral Visions, “a hybrid, genetically engineered rabies virus” was hypothesized that “could cause those infected to become mad enough to want to bite, in the process transmitting the virus.”


Earlier this month, the Wall Street Journal tackled this issue in the story, In Attics and Closets, 'Biohackers' Discover Their Inner Frankenstein.

Under the subhead, Using Mail-Order DNA and Iguana Heaters, Hobbyists Brew New Life Forms, the report highlighted that “do-it-yourselfers tinker with the building blocks of life in the comfort of their own homes.” The report asked whether these “biohackers [pose] a threat to national security?”

According to the Wall Street Journal report, “a senior official in the FBI's Weapons of Mass Destruction Directorate says the bureau is working with academia and industry to raise awareness about biosecurity, ‘particularly in light of the expansion of affordable molecular biology equipment’ and genetic databases.”

A variety of federal officials who expressed these same concerns to Homeland Security Today more than two years ago reiterated their worries this week, pointing to the very sorts of home basement virology labs that were described in the Wall Street Journal report.

“The ability to create nasty pathogens like your hybrid rabies virus in your bathroom is becoming easier and easier,” one of the authorities told HSToday.us. “In the opinion of many in my field, this is much easier than trying to get enough fissile material to make a nuclear bomb and then being able to construct an effective bomb.”

In the world of these hybrid pathogens, virus-inspired zombies - think the movie “28 Days Later” – are “possible,” a virologist who helps the Intelligence Community (IC) keep track of the work being done in the field of genetic engineering as it specifically relates to virology research and development told Homeland Security Today.

Viral threats carefully are being monitored by American intelligence authorities and bio-weapons experts. And apparently there’s reason for them to be even more concerned than they were two years ago. The Viral Visions report noted that the ability of individuals to create frightening new viruses in their basements was rapidly growing.


Úgy tűnik az FBI aggódik a pince-laborok miatt, ahol mégsem olyan nehéz bio-fegyvert kotyvasztani...hááát ha már az FBI is aggódik...


"Kb olyan dolgokról vitatkozunk, ami minden épeszű ember nem vitatkozna"


Te meg ezzel magadat lőtted fejbe, gratula!


Veled nem lehet vitázni.


Láttam egy videót arról, hogy a 2005-ös Birmingham-i harapós-támadásokról szóló vámpír-sztori valójában egy veszettség-járvány eltusolása.


Ez viszont több dolog miatt sem stimmel. Egyrészt azért nem, mert a támadások csak éjszaka történtek, másrészt ahogy utána néztem, voltaképpen a veszettségben szenvedő ember nem harap. Az állatok csak azért harapnak, mert agresszívak, megőrülnek, zavarodottak, és a harapás természetes védekezőreakciójuk. Viszont ahogy rákerestem, hogy harap-e a veszett ember, ezt találtam: [link]

És azt írják, hogy a CDC szerint bár nem elképzelhetetlen, mégis valószínűtlen, hogy emberről emberre harapással terjedjen, és még ilyen nem történt (ami elég furcsa...akkor miért magyarázzák a vámpír-mítoszt pl. a veszettséggel?). A jelentés szerint sem a kóbor kutyáknál sem a pár nap alatt harapóssá vált embereknél (a veszettség ugyebár sokáig, akár hónapokig, de min. fél hónapig lappang) sem a megharapottaknál nem igazolták még labor-vizsgálatok a veszettség-gyanúját. Itt [link] írják, hogy a januári kutyaharapás után 3 nap alatt megveszett a 6 éves gyerek és megharapta az apját, anyját, nagymamáját, nagybátyját és nénikéjét, és csak Júniusban halt meg, mert egy kuruzsló kezelte.


Veszettség? Vagy csak valami "hasonló"...


Ehhez szóljatok hozzá.

2013. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!