Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Figyelt kérdés
10 éve lakok ebben a lakásban és valahogy mindig úgy éreztem hogy valami itt nagyon nincs rendben. Gyakran támadnak a semmiből furcsa érzéseim, mintha azt érezném valami lenne itt amit nem láthatok csak érzek(Nem vagyok paranoiás, nem félek a sötétben sem, sőt kifejezetten szeretem, más lakásokba nyugodtan mászkálok úgy éjjel hogy semmi lámpát nem kapcsolok fel)Még hozzáfűzném azt is hogy ezek az érzések nem csak akkor vannak ha sötét van vagy egyedül vagyok. Az elmúlt hónapokban történt velem egy furcsa dolog többször is. Reggel vagy éjjel felriadtam, és nem tudtam mozdulni sem mintha kiszállt volna belőlem az összes erőm, beszélni se tudtam, mintha nem is lettem volna magamnál, és eközben gyakran éreztem a mellkasomon erős nyomást, fájdalmat. Amikor első pár esetben azt hittem csak álmodtam vagy hasonlók mivel utána úgy emlékeztem erre vissza mintha én valami más szögből láttam volna magamat felülről. A 3. esetnél már gyanúsabb volt a dolog. Tegnap leültem a szoba közepére gyújtottam magam körül 3 gyertyát kb olyan háromszög alakban zenét hallgattam, de ezt csak olyan lenyugvás képpen, átgondoltam pár dolgot stb... Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a bezárt szobaajtó alól mintha olyan hideg szélszerű szűrődött volna be kétszer is először nem tulajdonítottam ennek semmi jelentőséget, amikor másodszorra is megtörtént és majdnem elfújta a gyertyát előttem akkor elgondolkoztam azon hogy minden be van csukva szóval semmilyen légmozgás nem lehet a lakásban.(Ez nappal volt). Ezek utána ma reggel megint a leírtak szerint megbénított valami, nem is aludtam el csak feküdtem és elgondolkodtam, nem emlékszem mi volt közvetlenül azelőtt mielőtt lebénultam csak megint arra lettem figyelmes hogy nem tudok mozogni, éreztem ahogy az a nyomás rászáll a mellkasomra, és megfájdul a szívem, nagy nehezen megmozdítottam a karom és magamhoz tértem ekkor a nyomás és a fájdalom megszűnt. Az érdekelne engem, hogy ezek mitől történhettek, ezt egy szellem csinálhatta-e(vagy valami más) és mit tudok tenni ellene.?
2011. jún. 4. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:

tegnap 22:26


Akik előttem laktak a lakásba az egy idős házaspár volt. Tőlük lett megvéve a lakás szóval nem itt haltak meg. Hogy előtte ki/mi volt itt azt nem tudom. Nem tudom milyen dolgot hozhattam volna ami vonzza a szellemeket, elméletileg semmi ilyet.

2011. jún. 7. 17:04
 72/83 anonim válasza:
77%
Szerintem kezdj el imádkozni, és Jézust hívd segítségül! :)
2011. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:

tegnap 22:36


Szerintem meg ezt felesleges volt ideírnod.

2011. jún. 8. 15:06
 74/83 Won ***** válasza:
83%

Szia!

Na most megprópálak újra segíteni. Lassan Úgy érzem, hogy engem is bekavarnak a többiek. Ha az orvosok azt mondják, nincs semmi akkor valószínűleg nem természetes dolog áll a háttérben. Így merném kizárni az alvásparalízises válaszokat. Na szóval:

A problémát abban látom, hogy az energiahiányos állapotban az asztráltest nem túl jól irányítható. Ezt kellene orvosolni. Ajánlanám, a következő erőnövelő bájitalt(ne nézz hülyének:)!).

Forralj fel vizet, tégy bele sót, levendulát és feltöltött kristály(oka)t. Biztos van neked valamilyen kristályod. Na ezt tedd ki pl holdfénybe és így feltöltődik.(a követ)Ezeket főzd 10 percig, s amikor már gőzöl mond a következő igézetet:

"Minden erő szálljon e főzetbe,

a kristály ereje összegyűl testembe,

minden erő szálljon e körzetbe,

s a levegőből az én testembe!"


Ezt idd meg, s közbe mondogasd a 2. és 4. sort!

Idd meg lefekvés előtt másfél órával.


Ha ez nem használ, akkor szellemmel van tényleg dolgod. Attól tanácsos minnél előbb megszabadulni. Ezt most nem írom le, de írj, ha kell!

JÓ ÉJSZAKÁT! :)


Üdvözlettel: Won

2011. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim válasza:
25%
Szerintem szerezz be egy szellemidéző, vagy más néven Quijja táblát. Talán így a legkönnyebb kapcsolatot teremteni vele. Olvass utánna hogyan kell és próbáld ki. Egy próbát megér szerintem...
2011. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim válasza:
0%
[link] itt találhatsz szellemidéző táblát és olvashatsz is róla.
2011. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
100%
Elöttem szóló, szerintem ne javasolj olyan dolgot amihez egyáltalán nem értesz. A quji tábla rendkívül veszélyes! Már sokan haltak, vagy örültek meg e miatt világszerte. Tapasztalatlanok kezében egyenlö az öngyilkossággal!
2011. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:

Won: Köszönöm a válaszodat.


Hát nagyon érdekes az a bájital dolog... De megpróbálom. Az mindegy hogy a kristály mekkora, és hogy milyen?

2011. jún. 9. 17:32
 79/83 A kérdező kommentje:
A Quija táblát inkább kihagyom...
2011. jún. 9. 17:34
 80/83 Won ***** válasza:

Szia!

A kristályból elég egy 1-2cm-es, nem kell nagy, csak legyen feltöltve!

Ha nem működik, írj ám:)!


Üdv: Won

2011. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!