Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen szellemmel kapcsolatos...

Milyen szellemmel kapcsolatos élményeid voltak eddig? Fényképeztél már szellemet?

Figyelt kérdés
ha van olyan aki komolyan tud válaszolni pls csak az tegye meg. köszöntem!
2011. febr. 9. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rájöttem, hogy ember vagyok...
2011. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Fényképeztem már:


[link]

2011. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fotó még nem volt.

Dolgok már voltak viszont,sőt, egyszer hozzám ért vmi...

Kezdve azzal,hogy rám kapcsolta vmi a villanyt..nem ment ki az égő,hallottam,hogy kattan a kapcsoló, senki nem volt ott. Aztán..bekapcsolt a hifi (ez még ok), elindította a 3. CD-t, azon is a hetedik számot, aminek a címe angolul "idegen a közelben"..na akkor sz*rtm be..

A legdurvább,a hozzám érős dologvolt. Van egy kutyám, mindig velem alszik. Egyik este rémülten nézett a sarokba (nem volt ott semmi), majd vonyítva kirohant, és vissza sem jött..akkor már nem mertem odanézni, hason feküdtem és a párnába nyomtam az arcomat, féltem. És ekkor vmi mintha megcsípte volna a nyakamat..nem rovarcsípésre gondolok,hanem mintha 2 ujjal csinálta volna vki, és hideg volt..akkor majdnem elszédültem úgy megijedtem,és remegtem,de nem mertem hátranézni. Órákig feküdtem rettegve,mire végre elaludtam. Ez már évekkel ezelőtt volt, azóta csak egy fura dolog volt..horrort néztem az öcsémmel, és a kilincsen lévő táskám csattant egyet az ajtón, mintha vki felemelte volna és elengedte volna..mondanom sem kell,hogy csak ketten voltunk itthon...kicsit para volt az is.:) Azóta nyugi van,remélem az is marad.:)

22/L

2011. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A magnós zenés része elég hihetetlen, ne érts félre nem azt mondom h. nem hiszem el :)

régen nyaraláson (szüleimmel) azt hiszem olaszországban egy templomban fényképeztünk szellemet. utólag láttuk h. valami nem stimmel a képpel...

nem éjszakaira volt állitva ugyh nem bemosódott ember stb...

aki ember szerepelt a képen, az élesen látszik is...


szval csak érdekelt más miket tapasztalt.

2011. febr. 10. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
én hiszek ebben a magnós dologban. velem is történt egy hasonló eset.. kint sátoroztunk tavaly a kertben majd lépkedéseket hallottunk azt hittük hogy csak biztos az unokatesóm nagypapája szórakozik hogy megijesszen minket mikor egyszer csak bekapcsolt a rádió először nem mertünk kinézni aztán kinéztem végül senki nem volt ott a rádió sípolós hangot adott és nem volt bedugva a lépkedéseket hallottuk utána is de nem volt ott senki és tényleg nem a nagypapája volt..
2011. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Willisz ***** válasza:
érdekes téma én nem hiszek a szellemekbe de nővérem nagyon is hisz bennük próbáltma neki bebizonyítani nincsenek náluk szelemek szilvezster kor egyedül maradtam náluk nyugottan néztem a tv-t aztán hirtelen ajtó nyitódást halottam nővéreméktől hát kicsit se szartambe azóta érdekel a téma hát igazából nem juttotam sok mindenre mert hangokat halok meg ajtó nyitódás amikor az ablakok be vannak zárva érdekes mert nem birom mire fogni... képet se videót nem bírtam csinálni még ugy hogy addig nem is fogom kijelenteni hogy hiszek benne egy nagy baj van amikor ott vagyunk 3-4 és akkor is halotok valamit akkor aztán tényleg össze szarod magad :D
2011. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 maxiking válasza:

Egyik nagyapám, (Lantos Antal) már az előtt meghalt, mielőtt én világra jöttem volna. Szomorú dolog ám ez... de valamiért mégis vissza akart jönni a túlvilágról egy percre.


Reggel 7 lehetett, feküdtem az ágyon. Felkeltem, majd hirtelen megpillantottam az ágyban Lantos tatát. Elég érdekes volt. Csak egy pillanatra láttam, rózsaszínesben. Az volt benne a legérdekesebb, hogy nem ijedtem meg egyáltalán. Elmondtam anyának, hogy mi volt, elhitte, mert már volt ilyen látomásom. Vele is megtörtént egy ilyen az élményem után 2 nappal:

Éjszaka volt. Anya egy nagy csattanást hallott s szobából, egyből fel is riadt. Azt kérdezte, hogy "ki az?" azt hitte hogy valami betörő. Utána azt mondta, hogy jelenjen meg, de úgy, hogy ne ijedjen meg. Eszébe jutott, meg kéne nézni, mennyi az idő. 1:17 volt. Hogy miért olyan fontos ez? Hát azért, mert január 17-én van Antal névnap...

2011. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 maxiking válasza:
100%

Mikor még anyukám kicsi volt, volt neki két aranyos kiscicája. Az volt az érdekes, hogy egyszerre tűntek el...


Még 5 évvel ezelőtt, mikor még elsős voltam, igen érdekes dologban volt részem (ez volt az első paranormális élményem). A kereszttesómmal játszottunk kinn az udvaron. Anya mondta, hogy jöjjünk be valamiért. Így is lett. Hanem odabent megláttam egy tarka macskát, aki egyszerűen csak kilépett a falból (!), majd átment a másik falon is. Mondtam kereszttesómnak, hogy "Idenézz, egy macska lépett elő a falból!" Persze nem hitte el. Azt hitte, hallucináltam. Én is, egészen idáig:

Mikor apa elvitt engem nagymamáékhoz, még a kaput nyitotta ki, én addig bámészkodtam a kocsi ablakán. Egyszer csak a teraszon észrevettem egy fekete színű, macskát, aki bement a falba. Pár nap múlva ezeket el is mondtam anyának. Akkor mondta el, hogy még nagyon régen volt két pontosan ugyanilyen kiscicája...

2011. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most tele van a bugyim!

10/L

2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!