Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinek volt már szellemekkel...

Kinek volt már szellemekkel kapcsolatos jelensége? Ha tudtok írjátok le hogy mi történt pontosan!

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem már sokszor volt szellemekkel valló találkozásom..


Egyik este ültem a gép előtt és itt állt mellettem a tesóm jobb oldalon közvetlen, le volt kapcsolva a villany, egy szer csak arra voltam figyelmes, hogy a tesóm nem szól semmit és csak itt áll mellettem, meglepetésemre mikor oda néztem nem ő volt az csak a testalkata hasonlított rá, amikor a fejére akartam nézni hirtelen eltűnt. Amiből össze volt rakva , valamiféle sötét szerű valami volt nem tudom hirtelen tűnt el, és nagyon meg ijedtem. Valamikor rá 1 hétre megint láttam ezt a szellemet, de akkor csak a fejét láttam és az alsó testét nem mert a tv eltakarta, a feje olyan volt, hogy nem volt arca , sötétségből volt, és nem volt arca nagyon meg ijedtem egy helyben állt és felém nézet... félelmetes volt.


Van még egy amikor jöttem ki a fürdőszobából láttam egy nőt átlátszó volt , haja szőkés barnás volt de a szőke tincsek jobban voltak a haján, nem volt olyan idős de fiatal sem 30-40 évesre raknám az életkorát, úgy láttam, hogy elsuhant a napaliba és eltűnt , nagyon meglepődtem.


még amikor kisebb voltam láttam egy kezet , kettő darab kezet ami integetett nekem az ablakból kint, ezt tisztán láttam és nagyon meglepődtem fúra volt nagyon és érdekes, mint ha az anyaga sötétségből lenne összerakva, de ez nagyon de nagyon fúra volt mert az a kettő kéz olyan volt mint valami , rendes valóságos valami amit tisztán lát az ember.


ugyan ezt a kezet később is láttam rá pár évre, utána már nem láttam.


Szoktam még látni alakokat , szellemeket, akik mennek és hirtelen eltűnnek a semmiben, ezeket csak pillanatokra látom vagy 1-4 másodpercig...



Mért raktad fel a kérdést neked már volt velük valami?

2011. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Helo


Velem 2 dolog is tortent ,a rovidebbet irom inkabb le .

Egy teli napon egyedul ,ultem a fotelben es neztem a televiziot.Egyedul voltam,es hazi kedvencem se volt akkor.

Egyszercsak arra lettem figyelmes ,hogy az ajtom kicsit arreb lokodott(ablak,ajto be volt zarva) de sok figyelmet nem szantam ra,amig elnem kezdte valami a kezem simogatni.

Tehat lehetett erezni ,mintha egy emberi kez simogassa a kezed.Ezallat a ket kezem es a labaim megzsibbadtak,es mikor mar nem ereztem a simogatast felugrodtam es kimentem a hazbol mert kisseb voltam akkor es megijedtem nagyon.

Hat ez lenne az egyik tortenetem...

2011. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt még egy , amikor kórházba kerültem, kb 8 éves voltam és hát akkoriban vagy még mindig ilyen rácsok voltak az ágyon, na szóval olyan volt hogy az ágyam pont az ajtó előtt feküdt.


Becsuktam a szemem és amikor kinyitottam az ágyam lebegett függőlegesen, fura volt láttam azt, hogy az ajtóm előtt kik mennek el, érdekes volt lebegtem az ágyamon és kifele bámultam, magamat is láttam ott voltam az ágyban , mint ha az ember elhagyná a testét, érdekes volt, lehet hogy a lelkem kijött a testemből?


mert ha igen akkor nem félek hiszen tudatomban volt, hogy ki vagy mi vagyok , és éreztem is... de lehet hogy az ágyam tényleg függőlegesen állt rajta én is és úgy láttam ki,,, szerintem igen... de ezt már nem tudom meg,


kinyitottam a szemem és minden úgy volt ahogy volt, körülnéztem hogy mi történhetett de nem mondtam el senkinek a kórházban amit már bánok :D

2011. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ez az, de már leírtam máshova nem fogom újra.
2011. jan. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen nekem is volt!És nem szeretek ezekre emlékezni!
2011. jan. 9. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még csak egyszer, de szegény 12 éves hugimnak már többször is. Nagyon retteg tőlük, és volt, hogy sírva mesélte el. Pl. volt egyszer, hogy éjjel mellette ült egy falfehér, hideg és vékony nő, és csukott szemmel "nézett" rá. felkapcsolta a kisvillanyt, de akkor már nem volt ott.


Az én élményem, lehet, hogy nem szellem, csak alvászavar, de azért elmondom. Egyszer ébredéskor hallottam, hogy körülöttem mozgolódnak, meg akartam nézni, ki az, és rájöttem, hogy nem tudtam megmozdulni. Körülöttem masszív sötétség volt, és lefogott, ettől pánikba estem. Elkezdtem csakazért is teljes izomból erőlködni, és pár másodperc múlva hirtelen elengedett, eltűnt, és felpattantam, de akkor már mozgolódás se volt. Azzal nyugtattam magam, hogy alvási paralízis, hiszen ott is tiszta a tudatunk, és halucinálunk. De nagyon mély hatással volt rám.

2011. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó igen ez alvásparalízis volt ami veled történt.velem is szokott ez lenni.
2011. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!