Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Figyelt kérdés
10 éve lakok ebben a lakásban és valahogy mindig úgy éreztem hogy valami itt nagyon nincs rendben. Gyakran támadnak a semmiből furcsa érzéseim, mintha azt érezném valami lenne itt amit nem láthatok csak érzek(Nem vagyok paranoiás, nem félek a sötétben sem, sőt kifejezetten szeretem, más lakásokba nyugodtan mászkálok úgy éjjel hogy semmi lámpát nem kapcsolok fel)Még hozzáfűzném azt is hogy ezek az érzések nem csak akkor vannak ha sötét van vagy egyedül vagyok. Az elmúlt hónapokban történt velem egy furcsa dolog többször is. Reggel vagy éjjel felriadtam, és nem tudtam mozdulni sem mintha kiszállt volna belőlem az összes erőm, beszélni se tudtam, mintha nem is lettem volna magamnál, és eközben gyakran éreztem a mellkasomon erős nyomást, fájdalmat. Amikor első pár esetben azt hittem csak álmodtam vagy hasonlók mivel utána úgy emlékeztem erre vissza mintha én valami más szögből láttam volna magamat felülről. A 3. esetnél már gyanúsabb volt a dolog. Tegnap leültem a szoba közepére gyújtottam magam körül 3 gyertyát kb olyan háromszög alakban zenét hallgattam, de ezt csak olyan lenyugvás képpen, átgondoltam pár dolgot stb... Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a bezárt szobaajtó alól mintha olyan hideg szélszerű szűrődött volna be kétszer is először nem tulajdonítottam ennek semmi jelentőséget, amikor másodszorra is megtörtént és majdnem elfújta a gyertyát előttem akkor elgondolkoztam azon hogy minden be van csukva szóval semmilyen légmozgás nem lehet a lakásban.(Ez nappal volt). Ezek utána ma reggel megint a leírtak szerint megbénított valami, nem is aludtam el csak feküdtem és elgondolkodtam, nem emlékszem mi volt közvetlenül azelőtt mielőtt lebénultam csak megint arra lettem figyelmes hogy nem tudok mozogni, éreztem ahogy az a nyomás rászáll a mellkasomra, és megfájdul a szívem, nagy nehezen megmozdítottam a karom és magamhoz tértem ekkor a nyomás és a fájdalom megszűnt. Az érdekelne engem, hogy ezek mitől történhettek, ezt egy szellem csinálhatta-e(vagy valami más) és mit tudok tenni ellene.?
2011. jún. 4. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem itt a túl nagy fantázia a gond.Lehet hogy csak bemeséled magadnak.
2011. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Nem, nincsen túl nagy fantáziám és nincs is időm ilyeneken fantáziálni. És azt is nehezen tudom magamnak bemesélni hogy lebénulok.(Vagy neked már sikerült). Mondjuk talán én magam se hinném el, ha nem tapasztaltam volna...
2011. jún. 4. 12:11
 3/83 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm hogy elolvastad...
2011. jún. 4. 12:12
 4/83 Szafica ***** válasza:
64%
hát a lebénulás az szerintem alvásparalízis, a többit nem tudom
2011. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim válasza:
39%

Amikor érzed ezt a furcsa nyomást, akkor próbálj nagy levegőt venni, nekem már volt olyan, hogy beszorult a levegő, mert rosszul feküdtem, és akkor fel szoktam ülni, és olyankor elmúlik az az érzés.

Amikor nem tudtál megmozdulni, lehet, hogy olyan fárasztó nap után voltál túl, hogy teljesen kimerített, és még reggel is a kimerültség hatása alatt voltál. Vagy nem volt elég táplálék a szervezetedben, és annyira gyengélkedtél, hogy nem tudtál moccanni, beszélni. Ez tulajdonképpen rengeteg dologtól lehet. Ha nem múlik az érzés reggelente, keresd fel a háziorvosod, és csináltass egy alapos kivizsgálást. Beszélj erről másoknak, hátha más is tud ebben segíteni, vagy elég csak kibeszélned magadból. Nem kell egyből ilyen természetfeletti lényegre gondolni, mindennek van miértje. Üdv :)

2011. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok látom a jóindulatot, hogy segíteni akartok de sajnos azt is hogy ezzel nem segítetek. Egy biztos hogy nem a fáradtság miatt volt ezt így ki lehet zárni, mert az előző napot az egyik ilyen esetben majdnem végigaludtam. Alvásparalízis, igen ez érdekes ez talán még meg is magyarázna ebből valamit örülnék ha valaki tudna adni az alvásparalízisről egy értelmes oldalt ahol leírják röviden hogy mi ez mert nem találtam...

DE annak is örülnék ha nem csak a leírásom utolsó hanem az első részét is figyelembe vennétek válaszkor, nem véletlenül írtam le. Köszönöm!

2011. jún. 4. 12:21
 7/83 anonim ***** válasza:
39%
Ez az alvásparalízis. Nézz utána neten. :)
2011. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Azért annyit látok az ilyen leírásokból ahol mesélik emberek hogy alvásparalízisük volt hogy "rettenetesen megijedtek". Én egyáltalán nem ijedtem meg egyszer se, még gondolkozni is alig volt erőm, utána se ijedtem mert úgy éreztem mintha nem is velem történt volna.
2011. jún. 4. 12:25
 9/83 anonim válasza:
100%
2011. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
100%

12:24 vagyok.

Itt van egy leírás *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!