Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Figyelt kérdés
10 éve lakok ebben a lakásban és valahogy mindig úgy éreztem hogy valami itt nagyon nincs rendben. Gyakran támadnak a semmiből furcsa érzéseim, mintha azt érezném valami lenne itt amit nem láthatok csak érzek(Nem vagyok paranoiás, nem félek a sötétben sem, sőt kifejezetten szeretem, más lakásokba nyugodtan mászkálok úgy éjjel hogy semmi lámpát nem kapcsolok fel)Még hozzáfűzném azt is hogy ezek az érzések nem csak akkor vannak ha sötét van vagy egyedül vagyok. Az elmúlt hónapokban történt velem egy furcsa dolog többször is. Reggel vagy éjjel felriadtam, és nem tudtam mozdulni sem mintha kiszállt volna belőlem az összes erőm, beszélni se tudtam, mintha nem is lettem volna magamnál, és eközben gyakran éreztem a mellkasomon erős nyomást, fájdalmat. Amikor első pár esetben azt hittem csak álmodtam vagy hasonlók mivel utána úgy emlékeztem erre vissza mintha én valami más szögből láttam volna magamat felülről. A 3. esetnél már gyanúsabb volt a dolog. Tegnap leültem a szoba közepére gyújtottam magam körül 3 gyertyát kb olyan háromszög alakban zenét hallgattam, de ezt csak olyan lenyugvás képpen, átgondoltam pár dolgot stb... Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a bezárt szobaajtó alól mintha olyan hideg szélszerű szűrődött volna be kétszer is először nem tulajdonítottam ennek semmi jelentőséget, amikor másodszorra is megtörtént és majdnem elfújta a gyertyát előttem akkor elgondolkoztam azon hogy minden be van csukva szóval semmilyen légmozgás nem lehet a lakásban.(Ez nappal volt). Ezek utána ma reggel megint a leírtak szerint megbénított valami, nem is aludtam el csak feküdtem és elgondolkodtam, nem emlékszem mi volt közvetlenül azelőtt mielőtt lebénultam csak megint arra lettem figyelmes hogy nem tudok mozogni, éreztem ahogy az a nyomás rászáll a mellkasomra, és megfájdul a szívem, nagy nehezen megmozdítottam a karom és magamhoz tértem ekkor a nyomás és a fájdalom megszűnt. Az érdekelne engem, hogy ezek mitől történhettek, ezt egy szellem csinálhatta-e(vagy valami más) és mit tudok tenni ellene.?
2011. jún. 4. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 A kérdező kommentje:

ma 15:10


Köszönöm a választ...

Valószínűleg biztos velem van a baj de semmi különöset nem szoktam érezni ha éjszaka mászkálok a sötétben stb...

Az alvásparalízist meg magam részéről kizártam mert valahogy a tünetek nem igazán egyeznek.

Szóval megkérném a azt aki még válaszolni fog hogyha azt szeretné írni hogy alvásparalízisem van akkor inkább ne írja le...

2011. jún. 4. 15:32
 32/83 A kérdező kommentje:

ma 15:20


Jó lenne, de nem ilyen egyszerű...

2011. jún. 4. 15:33
 33/83 Minekmondjam Meg válasza:
47%

Szellemek esetében nem lehet biztosra menni de ezek alapján valószinüleg az volt... A mellkasi nyomásra pedig- lehet h egy rossz szellemmel vn dolgod és meg akar szállni téged. Ha hirtelen rossz kedved lesz vagy egész nap feszült leszel de akár napokig is akkor valószinüleg megszállt. A hideg fuvallat azt jelzi h a szellem a szobába volt. Lehet h ezt most így nehéz elhinni de sok embernél többet tudok a szellemekről pedig 13 éves vagyok.



Köszönöm a kommented :)

2011. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!

Felőlem 7 éves is lehet az ember ha megmondja mi ez. Ez pedig egy használható hozzászólás. Még mik utalhatnak rá hogy megszállt, egy jó ideje alapjáraton feszült vagyok és hangulatingadozásaim vannak, de ezek lehetnek mástól mert... mindegy. Ezért kéne valami más módszer is amivel megtudhatom hogy megszállt-e. Ha meg szállt mit tudok csinálni?

2011. jún. 4. 16:16
 35/83 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg a fényképezös módszert, de a legjobb a hangrögzítös. Annak van a legnagyobb esélye hogy bejön. Lehetséges hogy szellem, de ilyen kevés dologból nem lehet biztosat mondani. Ha pedig tényleg 100 éves házakkal vagytok körülvéve, akkor nem csodálom hogy érzel dolgokat.
2011. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:

ma 18:34


Köszönöm a választ, a hangrögzítős módszert az nem tudom milyen hangrögzítővel kell csinálni, szóval szerintem a fényképezést fogom kipróbálni. Nem tudom pontosan hány évesek de azt igen hogy még a II. világháború előtt épültek szóval az biztos hogy nem újonnan épültek.

2011. jún. 4. 18:50
 37/83 anonim ***** válasza:
Hangrögzítös módszer az bármilyen hangrögzítövel müködik. Egy mobilos is jó. Annyi a dolgod hogy ha észlelsz valamit bekapcsolod, és vársz hogy mi történik. Ezek a hangrögzítök azért jók, mert alacsonyabb hang frekvenciákat is érzékelnek, nem úgy mint az emberi fül. Amúgy az ilyen emberi hanghatár alatti hangokat IVP-nek hívják.
2011. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:

ma 19:08


Köszönöm ezt majd kipróbálom, ezzel most sokat segítettél.

2011. jún. 4. 19:25
 39/83 anonim ***** válasza:
Ha van veled valaki, azt is meg lehet csinálni hogy kikérdezed. De ezt csak akkor ha minimum 1 ember van veled, mert ha az entitás rossz indulatra vezethetö jeleket produkál, akkor ez veszélyes is lehet.
2011. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 A kérdező kommentje:

ma 19:33


És ezt hogy kell? Csak mert nem igazán értek az ilyen dolgokhoz.

2011. jún. 4. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!