Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Egy szellemmel lenne dolgom (? )

Figyelt kérdés
10 éve lakok ebben a lakásban és valahogy mindig úgy éreztem hogy valami itt nagyon nincs rendben. Gyakran támadnak a semmiből furcsa érzéseim, mintha azt érezném valami lenne itt amit nem láthatok csak érzek(Nem vagyok paranoiás, nem félek a sötétben sem, sőt kifejezetten szeretem, más lakásokba nyugodtan mászkálok úgy éjjel hogy semmi lámpát nem kapcsolok fel)Még hozzáfűzném azt is hogy ezek az érzések nem csak akkor vannak ha sötét van vagy egyedül vagyok. Az elmúlt hónapokban történt velem egy furcsa dolog többször is. Reggel vagy éjjel felriadtam, és nem tudtam mozdulni sem mintha kiszállt volna belőlem az összes erőm, beszélni se tudtam, mintha nem is lettem volna magamnál, és eközben gyakran éreztem a mellkasomon erős nyomást, fájdalmat. Amikor első pár esetben azt hittem csak álmodtam vagy hasonlók mivel utána úgy emlékeztem erre vissza mintha én valami más szögből láttam volna magamat felülről. A 3. esetnél már gyanúsabb volt a dolog. Tegnap leültem a szoba közepére gyújtottam magam körül 3 gyertyát kb olyan háromszög alakban zenét hallgattam, de ezt csak olyan lenyugvás képpen, átgondoltam pár dolgot stb... Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a bezárt szobaajtó alól mintha olyan hideg szélszerű szűrődött volna be kétszer is először nem tulajdonítottam ennek semmi jelentőséget, amikor másodszorra is megtörtént és majdnem elfújta a gyertyát előttem akkor elgondolkoztam azon hogy minden be van csukva szóval semmilyen légmozgás nem lehet a lakásban.(Ez nappal volt). Ezek utána ma reggel megint a leírtak szerint megbénított valami, nem is aludtam el csak feküdtem és elgondolkodtam, nem emlékszem mi volt közvetlenül azelőtt mielőtt lebénultam csak megint arra lettem figyelmes hogy nem tudok mozogni, éreztem ahogy az a nyomás rászáll a mellkasomra, és megfájdul a szívem, nagy nehezen megmozdítottam a karom és magamhoz tértem ekkor a nyomás és a fájdalom megszűnt. Az érdekelne engem, hogy ezek mitől történhettek, ezt egy szellem csinálhatta-e(vagy valami más) és mit tudok tenni ellene.?
2011. jún. 4. 11:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

Jó...

Akkor majd ezt is megpróbálom, persze nem egyedül

2011. jún. 4. 20:24
 52/83 A kérdező kommentje:

ma 20:23


Nagyon biztató hír.

2011. jún. 4. 20:25
 53/83 anonim válasza:
Segítek: nem.
2011. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
Az elözö nem én voltam. Amúgy bocs, nem akartalak megijeszteni. :( De kétlem hogy nálad azok vannak, szóval nyugi. :)
2011. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:

ma 20:26


Nem is baj...

2011. jún. 4. 20:30
 56/83 A kérdező kommentje:

ma 20:28


Oké. Mondjuk megijeszteni annyira nem ijeszt meg. Inkább csak stresszel, így is van elég bajom pont egy ilyen extra dolog hiányzott nekem a hétköznapjaimba...

2011. jún. 4. 20:32
 57/83 anonim ***** válasza:
Tudom, nem hiányzik ez senkinek. Pl lehet hogy nálam is van egy, de én már megbarátkoztam a gondolattal. :)
2011. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 A kérdező kommentje:

ma 20:35


Hát lehet nekem is muszáj lesz megbarátkozni a gondolattal.

2011. jún. 4. 20:38
 59/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megbarátkoznod a gondolattal. A szelleműzés, hangefelvevés mellett szerintem érdemes lenne elmenned egy alvásklinikára, lehet találnak valamit. Plusz mivel írtad azt is, hogy pánikbeteg is voltál, lehet érdemes lenne ez ügyben is kivizsgáltatnod magad.

Veszteni nem veszíthetsz velük, ha találnak ilyesmi okot, akkor segítenek, ha nem, akkor valószínűsíthetőbbé válik a természetfeletti magyarázat.

Ez volt a lényegi rész, de a hideg szellő nem lehet, hogy huzat van? Mármint nem feltétlenül nyitott ablakoknál, hanem valami nyílászáró vagy ilyesmi tönkrement. Lehet érdemes lenne azt is megnézni

2011. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
82%
Az elözö se mond hülyeséget. Egy próbát megér.
2011. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!