Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van itt ennyi földhözrag...

Miért van itt ennyi földhözragadt?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy ebben az ezotéria témában rengeteg az okoskodó, kishitű, földhözragadt ember...Mindenhova azt írják hogy "szellemek nem léteznek" és társai. Mindenre tudnak valami nyakatekert magyarázatot adni és abban a hitben élnek hogy "amit én még nem tapasztaltam az nemis létezik"...Oké hogy így gondolkodnak de mérkellennyire terjeszteni a tudatlanságukat? Elég sok ember hisz az ilyesmiben és tapasztaltak is dolgokat köztük énis. Akkor ezek az emberek mind dilisek? Hát nem hinném...
2010. júl. 16. 16:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:
olvass vissza pár kommentet barátom és ne csak bekiabáld a hülyeségedet...
2010. júl. 21. 15:17
 72/74 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi erővel ti vagytok a tudatlanok akik hisztek az ilyenekben.... és hogyha adsz valami kézzel fogható bizonyítékot esküszöm hinni fogok benne... de így ..hát..

És nem kell azért mást lenézni mert nem abban hisz amiben te -.- ettől falra mászok..az nem normális aki nem olyan mint te ?

2010. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már. Ne foglalkozz vele. Látszik, hogy a kérdező egy bunkó ezotéria huszár, aki azt hiszi, hogy megvilágosodott és felsőbbrendű, mert olvasott néhány Nemere könyvet.
2010. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:46


talán kicsit túlzásba hittem... Elsősorban olyan emberekről beszélek akik LENÉZNEK és kiröhögnek másokat azért mert tapasztaltak már természetfeletti jelenségeket...

2010. szept. 25. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!