Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van itt ennyi földhözrag...

Miért van itt ennyi földhözragadt?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy ebben az ezotéria témában rengeteg az okoskodó, kishitű, földhözragadt ember...Mindenhova azt írják hogy "szellemek nem léteznek" és társai. Mindenre tudnak valami nyakatekert magyarázatot adni és abban a hitben élnek hogy "amit én még nem tapasztaltam az nemis létezik"...Oké hogy így gondolkodnak de mérkellennyire terjeszteni a tudatlanságukat? Elég sok ember hisz az ilyesmiben és tapasztaltak is dolgokat köztük énis. Akkor ezek az emberek mind dilisek? Hát nem hinném...
2010. júl. 16. 16:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:

"A tudomány rendre felülírja önmaga korábbi kijelentéseit, a hit maradt. Akkor ez mire bizonyíték?"


Jó meglátás. Arra, hogy a tudomány fejlődik, tökéletesedik, a hit pedig ragaszkodik a jelenlegi primitív formájához.

2010. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:

SZÓVAL AZÉRT VAGYOK FÖLDHÖZRAGADT MERT NEMTAPASZTALTAM SEMMI RENDKÍVÜLIT EDDIG?????

ez mégnevetségesebb!!


a tudomány miért nemtudta bizonyítani eddig pl: a szellemek létezését??


és létezik a 9.5 fejű sárkány. bizonyítsa be valaki hogy nem. mert állítani én is tudok hülyeséget. én meg ebben hiszek!! aki nemlátott még ilyet az földhözragadt!

2010. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:

tegnap 20:04

Drága barátom, nem vagy tisztában a macskaköröm jelentésével ( gyengébbek kedvéért: ")

Nem azért mondtam aktivitást, mert radioaktív sugárzásra gondoltam, mert igen, tisztában vagyok azzal, hogy van mindenütt, és szerintem jóval többet tudok az aktív anyagokról, mint te. Neked csak a szád nagy, és elég sokat tanultam róluk.

"aktivitás" alatt azt értettem, hogy van az adott mérőműszerrel mérhető tartományon belül mérési aktivitás, tehát a számláló jelez. Lehülyézed itt azokat, akik hisznek olyasmiben, ami még nem bizonyított, de képtelen vagy értelmezni egy mondatot? Szégyen.

2010. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
89%

11:17


nah, az ilyenekért megéri olvasgatni ezt a kategóriát :DDD

Ennél h*lyébb is csak az állatkertben létezik.

2010. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

szóval akkor miért földhözragadt aki nemhisz abban amit se látni se érezni nem tud???????????????????????????????

VALAKI ELTUDJA ÁRULNI?

2010. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
nem az a baj h nemhisz benne...hanem h nem képes elhinni másoknak és mindenhol azt hangoztatja h nem létezik ez vagy az csakmert ő még nem tapasztalta..
2010. júl. 17. 14:10
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

Alapból hiszek a természetfelettiben de a

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17 -nak igazat kell, hogy adjak. Attól még nem földhözragadt valaki mert nem tapasztalt semmi rendkívülit. Ha egyszer megtapasztalja úgy is érteni fogja, ha nem akkor meg nem. Felesleges egymást hitegetnünk mert amíg mi sem adunk a szkeptikusoknak igazat, addig ők sem fognak nekünk és ez érthető.

Fogadjuk el, hogy az egyik ember így gondolkozik a másik úgy. Ezért most nem érdemes összeveszni.


Kedves kérdezőnek annyit mondanék még, hogy nincs gond a kérdéseddel de, jobban meg kellett volna fogalmaznod, hogy másokat ne bánts meg vele.

2010. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
50%

„Tudod sokkal egyszerűbb ezt (") használni idézésre, mint mindig normális idézőjeleket kirakni, de tessék te grammar nazi, idézőjelbe raktam ezt a szövegemet. Viszont az, amit te mondasz, a világon semmit se bizonyít. Az, hogy valahol, valamilyen készülék, (pl. GM számláló) hirtelen gyorsan kezd pittyegni, nem jelenti azt, hogy léteznek szellemek. Egyéb bizonyíték?

Mellesleg ezt meg kell tapasztalni? Olvass kicsit az alvási paralízisről, én megtapasztaltam, és teljesen normális jelenség, amelyet jó ideig természetfelettinek hittek. Hallucináltam, sőt, használj salviát, legálisan lehet venni Magyarországon, és szép dolgokat lehet azzal is látni. De vannak erre még szerek: LSD, fű, és a többi.ˮ


Hozzátenném, hogy a tudományt mindig újraértékelik, viszont a vallást a tudomány mindig teljesen felülírja, mellesleg hatásosan.

2010. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
az alvásparalízis kérlekszépen 1 dolog...és nem arról beszélünk h ezeket álmunkba tapasztaljuk. és mivan akkor ha többen egyszerre látják??
2010. júl. 17. 15:11
 60/74 anonim ***** válasza:
50%
Nem mintha aludnál miközben az történik. Mi van akkor ha többen? Félrenéztetek valamit, vagy több ember is kapott az anyagból. A déli bábot is látná mindenki, de nincs ott.
2010. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!