Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van itt ennyi földhözrag...

Miért van itt ennyi földhözragadt?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy ebben az ezotéria témában rengeteg az okoskodó, kishitű, földhözragadt ember...Mindenhova azt írják hogy "szellemek nem léteznek" és társai. Mindenre tudnak valami nyakatekert magyarázatot adni és abban a hitben élnek hogy "amit én még nem tapasztaltam az nemis létezik"...Oké hogy így gondolkodnak de mérkellennyire terjeszteni a tudatlanságukat? Elég sok ember hisz az ilyesmiben és tapasztaltak is dolgokat köztük énis. Akkor ezek az emberek mind dilisek? Hát nem hinném...
2010. júl. 16. 16:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
68%

igazad van

nah megyek, mert félre jönnek értem a zűrlények

2010. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert például Te is úgy beszélsz róluk, hogy "földhözragadt", meg a "tudatlanságukat" emlegeted.

Mit vársz?

A kérdésed alapján Te sem fogadod el, ha valaki nem úgy gondolkozik, ahogy Te.

2010. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:
a földhözragadt egy normális jelző...semmi gúny nincs benne sztem..
2010. júl. 16. 16:29
 4/74 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért van,mert a szkeptikusokat is nagyon érdeklik az ezoterikus témák.Csak nem nagyon tudnak (értelmesen)hozzászólni.
2010. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen igazad van.

Tulajdonképpen a tudatlanság egyre csak terjeszkedni kíván és ezek az emberek alkalmasak a vezettetésére.

Nem kell velük foglalkozni, mintha nem is lennének.

Azt, hogy ezek a materialista emberek mit gondolnak és mondanak teljesen lényegtelen, nem érthetik meg a lényegét az életnek. Létezésükben ítélkeznek.

Én nem haragszom rájuk és nem is érdekelnek még az sem, hogy milyen sok beteg jár ide "röhögcsélni".

A Te igazad és tudásod a tiéd...ők elutasítják...de igazából nem is tudják mit utasítanak el...Nem a mi problémánk.

2010. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
86%

Vannak emberek, akik egyszerűen olyan gondolkodásúak, hogy nem tudnak hinni az ilyesmiben, őket meg lehet, hogy az idegesíti, hogy mi igen. :)

Meg az is közrejátszhat a dologban, hogy ebben a rovatban azért elég sok az unatkozó emberkék által feltett gagyi kérdés, így a rovat kicsit komolytalanná válik. Így meg akik eddig sem hittek az ilyesmiben, csak még jobban röhögnek rajtunk.

Mondjuk azt én sem értem, hogy akkor miért írnak a kérdésekhez, gondolom ők is unatkoznak, vagy csak terjeszteni akarják a gondolataikat. :D

2010. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
75%

A kérdező teljes joggal teszi fel ezt a kérdést az ezotéria kategóriában, és "beszél róluk úgy, hogy "földhözragadt", meg a "tudatlanságukat" emlegetheti", hiszen ők jönnek ide hívatlanul és kötekedő hangnemben.

Ha a kérdező pl. a tudományok rovatban válaszolgatna szellemi, természetfeletti érvekkel, akkor persze ő lenne az aki idegesíti a többieket, kötekedik stb.

Amihez nem értek, nincs róla tapasztalatom és nem is érdekel, azt én nem minősítgetem vagy kritizálom, hanem messze elkerülöm. Ha valaki ezt az elvárást sem fogja fel, akkor szinte nem is ugyanazon a bolygón lakunk, de hogy nem azonos szellemi színvonalon, az holtbiztos.

2010. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
81%
Én egyetértek veled. Az a vicc hogy ha te hiszel a mondjuk az ezotériában akkor mindjárt lehurrognak.
2010. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
85%
Jaja, az egy dolog, hogy miért van sok földhözragadt ember, hát legyenek, nem is zavarnának senkit, de ITT mit keresnek, azt nem tudom... Minek nézegetnek olyan témakört, ami nem érdekli őket?! és még ők nevezik magukat racionálisnak, érdekes :-)
2010. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
43%
Sciennet, Lyoness, ezotéria: mind ugyanolyan átverés, lehúzás. A természetgyógyász is "végigtapogatott"( 10 cm-re a testemtől végig húzta a kezét) és megmondta, hogy jó fekhelyen alszom. Na bumm, 50% esélye volt. Ezek után semmilyen természetfelettiben nem hiszek.
2010. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!