Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jövőbe álmodás tényleg csak...

A jövőbe álmodás tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

Vegyünk egy álmot, ami a megszokottnál nagyobb hatással van az emberre, és néhány hétköznapi eseményt, ami részleteiben köthető hozzá - pl hasonló téma előkerülése egy beszélgetésben, másokkal hasonló esemény, stb.

Tényleg csak annyi lenne, hogy az ember ösztönösen megpróbál párhuzamot vonni a valós esemény és az álom között, mert egyből az jut eszébe?

Mostanában gondolkodok rajta, mert elég sokszor álmodok olyasmiket, amik a következő napokban megtörténnek másokkal körülöttem, néha velem is.


2011. okt. 18. 22:40
 1/5 x) ***** válasza:
Embertől függ... meg attól hogy mit álmodott.
2011. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt eddig, hogy álmomban kergettek a rendőrök, én menekültem, mert gyorsan is hajtottam, és a jogsim sem volt nálam xD ... megállítottak és megbüntettek, még az örsre is bevittek (amúgy nem vezetek, mert tényleg nincs még jogsim) Reggel kimegyek, anyáék mondják, hogy mejött a gyorshajtás miatti felszólító levél xD.

A másik álom: Anya X városban dolgozik. Ezzel a vásossal álmodtam, hogy vonattal mentem oda, sötét volt, nem találtam azt a vonatot amit kerestem, sínek közt kellett átmennem, és majdnem el is csapott a vonat (anya szintén sínek közt járkál, mert csak így jut a munkahelyére, és akkor délutános volt szóval este is így jött volna). Persze jóval összetettebb volt :), de alényeg ennyi.

Végül másnap kocsival ment dolgozni. Mikor oda ért felhívott, hogy hopp itthon maradt a forgalmi xD, és hogy estére juttassuk el hozzá valahogy :). Így kénytelen voltam vonattal elvinni. Mintha megálmodtam, volna, hogy anya miatt este mennem kell X városba. De volt olyan is hogy, valakivel álmodtam akiről évek óta nem hallottam, és másnap összefutottunk, ill. hallottam róla valamit :).

2011. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9:51, igen, pontosan ez az, amiről beszéltem. Egy-egy részletnél jóval összetettebbek az álmok. Mi lehet belőle igaz, és mi nem?
2011. okt. 22. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom :( ... lehet, hogy az egész álmot teljes egészébnen kéne értelmezni és úgy jönnénk rá dolgokra. Nem foglalkoztam vele túl sokat, mondjuk nem is tudom milyen könyvet lehetne esetleg ezzel kapcsolatban olvasni.

Régen mindig a szorongásaim jöttek elő álmomban pl.: vihar, tornádó, vonat, vaddisznó, meteor stb. Ezek elmúltak. Most össze vissza álmodok mindent, szintén a szorongás miatt, egyesek szerint így dolgozom fel a napi történéseket.

A korább említett "előre látó álmok" akkor jelentkeztek mikor nem álmodtam egyfolytában, csak néha :) De ezekre pontosan emlékeztem. Lehet, hogy ezeket kell értelmezni.

A műhold előtt álmodtam, hogy leesett valami az égből, ilyen kis űrhajó, pedig akkor még nem is olvastam a műholdról, csak később. Lehet, hogy ez is ilyen ... bár több idő telt el a kettő közt.

2011. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az álmok azok amiket a agyad és te nem tudsz feldolgozni és a tudatalattid igy dolgozza fel vagy valami ilyesmit olvastam.egyébként nekem is vannak ilyeneim lehet kicsit eltért a tárgytól,de információnak elmegy :)
2011. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!