Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van itt ennyi földhözrag...

Miért van itt ennyi földhözragadt?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy ebben az ezotéria témában rengeteg az okoskodó, kishitű, földhözragadt ember...Mindenhova azt írják hogy "szellemek nem léteznek" és társai. Mindenre tudnak valami nyakatekert magyarázatot adni és abban a hitben élnek hogy "amit én még nem tapasztaltam az nemis létezik"...Oké hogy így gondolkodnak de mérkellennyire terjeszteni a tudatlanságukat? Elég sok ember hisz az ilyesmiben és tapasztaltak is dolgokat köztük énis. Akkor ezek az emberek mind dilisek? Hát nem hinném...
2010. júl. 16. 16:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:

akkor keresned kell egy olyan embert, aki képes megmutatni neked, jobbat nem tudok.


Esetleg próbálkozhatsz tudományos jellegű szellemvadászattal, a téma ilyen irányú utána olvasásával.. hinnél-e egy rezgésmérő szerkezetnek, vagy egy sugárzás mérő szerkezetnek, melyen hirtelen, semmiféle magyarázat nélkül meglódulnak, és csupán egy bizonyos területen belül mérnek "aktivitást" ?

2010. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
na? ha annyi videó van bizonyítékul akkor 1et mutasson valaki! mert ha nem akkor 1értelműen bebizonyítja hogy hazugság!!!
2010. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:

"csupán egy bizonyos területen belül mérnek "aktivitást""


Uránbányában biztosan. pl.: GM számlálóval. Mellesleg mindenhol van sugárzás a világon valamilyen szinten.

2010. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
52%
tudtam hogy nincs bizonyíték. ha lenne nemkéne könyörögnöm. jó kamuskodást!! pápá.
2010. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
azért van itt ennyi "földhözragadt" , mert az emberek nem egyformák, mindegyikünk másképp gondolkodik. Van aki megosztja, valaki magában tartja.. nem kell itélkezni.
2010. júl. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
most olvastam pár kommentet.. hogy csak akkor hisznek el páran dolgokat ha látják is.. o.O hiszel istenben?igen?láttad már?ja képen...xD pf.. az eszedet se láttad még..mégis tudod hogy van :D
2010. júl. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:

akkor semmi bizonyíték nem létezik?

akkor honnan tudod hogy valós?


ha nektek azok a dolgok a valószerűek, amiket nemlehet bizonyítani. akkor amik bizonyíthatók azt meg ti nem hiszitek el?

amiben én hiszek azt tudom bizonyítani.

akkor bennem van a hiba?


ilyen dondolata hogy is lehet valakinek: -ez azért igaz mert nem látjuk...

-onnan tudni hogy igaz hogy nembizonyította soha senki....


ugyanmár. vicc.

2010. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
A tudomány rendre felülírja önmaga korábbi kijelentéseit, a hit maradt. Akkor ez mire bizonyíték?
2010. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:

istenben se hiszek. de legalább a biblia ottvan ami elhitethetné a létezését velem. de itt még egy ép sort se írt senki hogy bizonyítson.

-akkor szerintem létezik 9és fél fejű sárkány aki rollerrel jár szántani! AKI NEMHISZI AZ FÖLDHÖZRAGADT TUDATLAN!?!?

mert bizonyítanom nekem se kell akkor!

mert kitaláltam hogy létezik.

2010. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:
nem 9 fejű sárkányokról és unikornisokról beszélünk barátom-.- ezt nem bizonyítani hanem tapasztalni kell...
2010. júl. 17. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!