Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van itt ennyi földhözrag...

Miért van itt ennyi földhözragadt?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy ebben az ezotéria témában rengeteg az okoskodó, kishitű, földhözragadt ember...Mindenhova azt írják hogy "szellemek nem léteznek" és társai. Mindenre tudnak valami nyakatekert magyarázatot adni és abban a hitben élnek hogy "amit én még nem tapasztaltam az nemis létezik"...Oké hogy így gondolkodnak de mérkellennyire terjeszteni a tudatlanságukat? Elég sok ember hisz az ilyesmiben és tapasztaltak is dolgokat köztük énis. Akkor ezek az emberek mind dilisek? Hát nem hinném...
2010. júl. 16. 16:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
lássuk be kommentjeid nélkülözik azt az inetellektuális szellemi fölényt amivel a Föld uralkodója lehetnél..
2010. júl. 17. 15:21
 62/74 anonim ***** válasza:
50%
Most behódoljak?
2010. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon-nagyon jó barátom, akivel néhány évre eltávolodtunk egymástól. Volt egy kopogtatós jelünk is, egy spéci ritmus. Egy éjjel erre a jelre ébredtem, nagyon furának tűnt, hogy meglátogat éjnek évadján, mikor felkeltem, arra gondoltam, hogy csak álmodtam. De felébredt a fiam is, jön ki a szobájából, hogy ki kopog éjjel ilyen hülyén, ráadásul. De senki nem volt az ajtóban.

Másnap tudtam meg, hogy éjjel meghalt.

2010. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
Ez mind szomorú, de nekem akkor se bizonyíték. Amúgy részvétem ha meghalt ténylegesen.
2010. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:

az a te bajod...

amúgy részvétem nekemis:/

2010. júl. 17. 20:21
 66/74 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm szépen, és igen, "ténylegesen" meghalt. A helyzet az, (szerintem) hogy léteznie kell egy nem látható világnak is. Fizikai szinten van öt így-úgy működő érzékszervünk, de ezekkel nem érzékelünk mindent. Botorság volna azt gondolni, hogy amit nem látok, (tapintok, szagolok, ízlelek, hallok), az nincs. Van viszont egy Albert Einsteinnek tulajdonított anekdota, ami ezt feszegeti, ha érdekel privátban elküldöm.
2010. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:
oké elküldheted! és teljes mértékben igazad van!
2010. júl. 19. 12:42
 68/74 anonim ***** válasza:
42%
En mindenben hiszek .Akarmiben ufo,verfarkas stb... de ez ,h mindenben hiszek nem rontot eddig az eletemben semmit se,es nem felek,nem volt efele elmenyem csak 1 mikor aszem 1 ufot lattam de nem biztos ,h az volt.Amugy meg en is utalom az ilyen embereket akik nem hiznek valamiben de en hiszek es engem lehurognak.Na az ilyeneket utalom,es nem olyan reg irtam 1 kerdest ide az ezoteriaba es arra is "ertelmes"valaszok jottek.
2010. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 BlackSword ***** válasza:
75%
Birom ezt az "értelmes választ" kifejezést... Azért, mert valaki nem ért veled egyet, az attól még értelmes válasz... Az, hogy neked nem tetszik, az már a Te személyes problémád... Mennjél vele a pékhez panaszra...
2010. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim válasza:
52%

Na nee ez komoly? nem elég hogy sok ember olvassa ezt a sok szennyet, amiben kigúnyolják a tudományokat, még ti hívtok minket tudatlannak? abszurd, ez a kérdés is csak azért jött létre hogy egy sértett alulképzett ember verje a mellét

ha esetleg magasabb végzettsége van a kérdezőnek azt a helyében eltitkolnám

2010. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!