Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megátkozták a gyűrűt?

Megátkozták a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Tegnap este a nagymamámnál voltam és régi fényképeket és ékszereket nézegettünk. Volt egy nagyon régi gyűrű de aranyból volt és egy nagy vörös kő van a közepén. Nagyon megtetszett és megkérdeztem a mamámtól , hogy honnan van. Ő elmesélte , hogy az Ő nagymamájának az anyukájától kapta. Amkior a nagyim megkapta a gyűrűt azt mondta neki Panni néni , hogy nagyon vigyázzon rá mert különleges erővel bír. Ezt psze nem hitte el neki a nagyi ezért elrakta egy dobozba és nem is hordta. De amikor én föl vettem nagyon furcsán éreztem magam , szédültem , meg roszul lettem. Amikor le akartam venni a gyűrt az ujjamról nem tudtam. A nagyimmal bekrémeztük az ujjam , hogy lecsússzon de úgy se jött le. Véglüis nagy nehezen leszedtük . és amikor levettem és le raktam az asztalra megszólalt egy hang , azt mondta hogyha nem veszem föl , nagy baj lesz, Psze nem mertem még 1szer fölvenni. Másnap érkezett a hír h meghalt a nagyim. Álmodtam vele , és engem hibáztatott hogy nem vettem föl a gyűrt és ezért Ő meghalt.Nagyon beszartam és azóta nem merem levenni a gyűrűt az ujjamról. Mitszóltok?Csak véletlen egybeesésről van szó h most halt meg a nagyim miután megzólalt egy hang hogyha nem veszem föl a gyűrűt , baj lesz??? Csak beképzelem magamnak h ennek a gyűrűnek hatalma van? Mit tegyek?Légyszi csak azok akik normálisak , mert eléggé kivagyok.
2010. júl. 3. 10:49
 81/97 anonim ***** válasza:
74%

14:53-as vagyok, csak azóta lepontoztak egy vita maitt. xD

Hú, nagyon szép kő.

De nem segítek, mert érzem, hogy már nem szeretnéd. Untatlak. :)(:S)

2010. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 A kérdező kommentje:
hát kár h ezt érzed..am. meg nem untatsz..és szeretném mindezt megoldani
2010. júl. 5. 09:02
 83/97 anonim ***** válasza:
70%
történt valami azóta?
2010. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
70%
Én vagyok a papos :D. Voltál már papnál? És tudsz már vmit a gyűrűről?
2010. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 M@x ***** válasza:
70%
hát ez engem is érdekel!www.kepfeltoltes.hu
2010. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
70%
Én még nem írtam, de végig olvastam az egész beszélgetést. Mostmár engem is érdekel, hogy mi van ezzel a gyűrűvel, vagy a kővel. A pap tényleg jó ötlet. El kéne menned!!
2010. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:

sajnos még nem tudtam eljutni paphoz , de megpróbálok!


azóta semmi nem történt ,csak a kő néha így csillog , sötétben is ..

2010. júl. 5. 19:55
 88/97 anonim válasza:
78%

Nem akarok kukacoskodni,de van itt pár apróság,ami nekem furcsa.

Azt írod:tegnap este(07-02-án) voltál a nagyinál,másnap meghal(07-03-án).Nem úgy írod,ma meghalt,hanem másnap.Remélem érted mire célzok.

A másik:nekem nem volt alkalmam ismerni a nagymamám anyukáját,mert mire én megszülettem 20 éve halott volt(majdnem 90 évesen halt meg).Gondolom nem csak én vagyok ezzel így.

Ja!Még valami.Nagyi nagyijának az anyukája kb.1800-as években élt.Akkoriban nem volt nagyon elterjedt dolog még a fényképezés

2010. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim válasza:
83%

Kislány ez egy rossz vicc!


1.07.02. nagyival fényképeket nézegetsz, 07.03. nagyid meghal ( mondjuk vki felhív hajnalban, ez még O.K. is lenne,bár kissé sántít) és 10,49-kor leülsz gépezni.

2. Egyik kommentben írod, hogy mivel próbáltad elpusztítani a gyűrűt. Mondjuk este hazaértél és nekiálltál : elvitted a gyűrűt egy non stop nyitvatartó ékszerészhez, majd miután beazonosította, hogy a gyűrű 2-300 éves (múzeumben a helye), te tűzbe dobtad, kalapáccsal püfölted, kerék alá tetted, majd elvitted mágushoz, közben csak annyit aludtál, hogy a mamáddal tudj álmodni...

3. Ja és mivel a temetésen beszélgettél néhány rokonnal ( valamelyik kommentben írtad): miközben anyud elvitte a gyűrűt ismerősnek megmutatni, mellékesen megszervezte a temetést (mivel szellem ölte meg a mamát fel is kellett boncolni,halotti bizonyítvány kiállítása, gyászszertartás, koszorúk megrendelése, stb). És eltemettétek még ebéd előtt, hogy te 10,49-kor nyugodtan feltehesd ide a kérdésedet.


A sztori amúgy jó, kicsit finomítani kell az időrendiségen! Akinek ilyen remek fntáziája van, az írjon regényt! Nagyon jó történet lenne!!! NEM VICC!!! Írd meg!


Légy szíves még írd meg, mi volt a papnál!? Tényleg érdekel!

2010. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
100%

06:09...

Igen...

Ezt beleépítem amúgy egy történetembe, ha nem gond. Én nem tudom miben higgyek, sajnos elég naív vagyok, mert hiszek még az emberekben...

Rosszul tenném? :(

2010. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!